Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Hehe, Woman :D Znowu złote spodnie :D Cudowny kontakt z fanami... A teraz co? Nawet nie będą mogli pójść i świeczki zapalić :( Smutne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie stopy !!! slodkie!! takie.. rozowitutkie:D sesja sliczna.. Krol na tronie.. tam gdzie bedzie mial zawsze miejsce ! z dziecmi wygladal slodko.... ehehe te stópki:) dzieki wielkie Smooth ze ci sie chccialo.. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak w kółko:D:D dobra kobietki, ja uciekam, jutro muszę wcześnie wstać, bo jadę do promotora rozmówić się z nim... dobrej Michael'owej nocki[kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja znow w te stopy weszlam... a teraz kolejny ciag myslowy - zlote gacie" Hehehehe :D :D :D A tak BTW, z czego uszyte są te spodnie? :classic_cool: Co to za materiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heartbreakerkaa
Ja nie moge przezyc tego wszystkiego.. jaki bezimienny grob??pochowany bez rodziny?mam ochote tam jechac i wpier.. im wszystkim bo przesadzaja.dla mnie to brak szacunku!co oni z nim wyprawiaja:( biedny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth 🖐️ YT mi sie wiesza, nic juz nie moge ogladac .... :( Community, nie wiem z czego te gacie uszyte, grunt, ze leza jak ulal:D gdzies spotkalam sie z dywagacjami czy ten material przepuszczal powietrze czy nie? i czy w zwiazku z tym MJ mial majty zalozone pod zlotymi gaciami czy nie:D ale ja juz wole o tym nie myslec dzis :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Community no ja własnie tez się nad tym zastanawiałam.... I obstawiłabym jakis poliester... Ale wyobrażam sobie, że w dotyku były miękkie, takie delikatne... Ja bym nie mogła takich nosić, bo pewnie bym zrobiła dziurę pierścionkami :( Jak we wszystkich rajstopach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Laleczki ;) 🌻 Czyli jednak ten film ma być już w październku? Jeszcze do niedawna mówili, że pojawi się dopiero na Boże Narodzenie... Czemu przyspieszyli całą sprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa :) mowicie o 'this is it'?? troszke sie jego boje niewiem czemu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w pazdzierniku, ale ja juz zglupilam jaki to ma byc film- tylko z prob?? bo mowi sie tez cos o biograficznym, gdzie ma grac fox i depp, ale przeciez tego nie nakreca w 2 miechy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie wygląda to na jakiś miękki, delikatny i taki jakby lejący się materiał... No i chyba spodnie muszą przepuszczac powietrze i być dość wygodne, bo Michael nieźle w nich wywijał na koncercie ;)Chyba się bielizny pod taki materiał nie nosi, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie nie wiem. Ja myślałam, że tylko z prób (czyli 100% Michaela), ale tu ktos pisał o dwóch aktorach... Kolejna biografia? Oby zrobili wszystko jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Community, widziałam tu jedno takie foto w goldengaciach, gdzie z tyłu nic się pod nimi nie odznaczało ;) Więc kto wie, kto wie ;);) Ja o filmie tez czytałam, że ma się ukazać jesienią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez czytalam tak. ze maja byc uwiecznione ostatnie chwile MJ wolalabym biograficzny albo chociaz jakis wiarygodny fabularny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak- miekki i delikatny... nie wiem w sumie czy MJ ryzykowalby i chodzil bez majtek:P .... odkad odpial mu sie zamek u spodni podczas wykonywania "Another part of me" (bad tour).......widzialyscie to pewnie.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Community - noszę tylko 3 :) Ale każde mają takie wystające koszyczki (tak sobie to nazwałam) w ktorych są cyrkonie... A jeden z nich ma 3 rzędy takich małych koszyczków z kamyczkami, dlatego też niebezpieczeństwo potraktowania nimi delikatnego materiału wzrasta ;) a że zwykle wstaje za późno i robię wszystko w biegu to mam ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×