Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

no tak, i mowil w taki sposob do jakiego nas przyzwyczail... a na o2... coz... mysle, ze nafaszerowany byl spora iloscia jakis substancji pobudzajacych... skoro trzeba bylo go sztucznie jakby wybudzac i jeszcze zrobic cos, zeby "nadawal sie" by wyjsc do ludzi...:o :( ja w ogole mysle, ze on mial mocne serce.... tyle lat "cpania" tych lekow, te narkozy do operacji.... :( :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszę trawę na rowie
masz rację:( tak patrzę na zdjęcia z 3czerwca... http://mjjgallery.free.fr/2009/various/studio/011.jpg i porównuję ze zdjeciem w karetce... http://www.etonline.com/media/…..090625.jpg w tej karetce nie jest taki chudy... Czemu on nie ma nawet śladów zarostu, skoro "przespał" tak całą noc...?:O coś tam powinno być widać idę stąd, bo sfiksuję:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany!!! Ale pędzicie...juz myślałam ,że nie dogonię:-) Piękne fotki wklejacie... Cudne:-D Jeśli chodzi o CHILLOUT ... dziwnie to zabrzmi ...ale przede wszystkim jestem pod wrażeniem MORPHINY... W którymś linku...była piosenka LITTlE SUSSIE... miło było sobie przypomnieć ten niesamowity utwór... DZIĘKUJĘ:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
To zdjecie juz pewnie nie raz widzialyscie..ale powiedzcie mi co sadzicie o nim?Co Michael ma ponaklejane na buzi i po co?:( http://imggaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages%5CFoto%20Haber%5Cmichael%20jakson%20yine%20estetik%20yapt%C4%B1rd%C4%B1%5C025JacksonDM_468x561.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mogla byc operacja, albo jakies problemy skorne... gdyby operacja to moze mialby jeden duzy opatrunek? a to jakies dziwne jest... sprawia wrazenie mnostwa malych plastrow czy czegos w tym stylu.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deee deee reporterka
"i want what ever that is in between Michael's legs lol":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biiiiiiiiiiiiiippp
o mamuniu:D ten człowiek to miał wiele darów od Boga:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Screem...?:-D i jak? Mam ogroną prośbę... Kiedyś ... ładnych parę stron temu...ktoś tu wkleił linka o vitiligo z opisanym przypadkiem czarnego faceta, który tak jak Mike w wyniku choroby stał się biały... Wiem ,że teraz tego wpisu nie odnajdę... Czy ktos może mi pomóc to odszukać w necie? Bardzo proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wylałam ostatnio sok na klawiature i trochę mi sie klei... wiec jestem usprawiedliwiona:-D Znalazłam coś o Lee Thomasie... Hm... ale były takie foty małego czarnego i potem dorosłego białego Michaela i takie same foty tego gościa chorego na to samo co Mike...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×