Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

womaninthemirror dzięki za pomoc...to wystarczy:-D 🌼 Tę fotke z dzickiem widziałam...nawet ją tu miałam wkleić, ale...jakoś tak mi sie przykro zrobiło... Aaaaaa sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferkaplusa
oj rzeczywiście, można się wzruszyć. Niech żyje król !!!! brakuje mi go bardzo .... ehhh, też zazdroszczę tym dziewczynom . Pokaż na co Cię stać i weź udział w reklamie Cyfry+ a do tego wygraj 10 tys. zł! www.technologiaiemocje.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Speeechlessssssss
wzruszające to zdjęcie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth, ciesze sie, ze wystarczy:D to zdjecie M z dzieckiem jest cudne- musialam je tutaj umiescic, zeby nie bylo, ze jestem wylacznie kosmata i omotana golden pants;) W ogole te wszystkie zdjecia z tym malym sa takie delikatne, niewinne, spokojne, pelne milosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dłuuugi link- nie wiem czy sie otworzy... Fajne wygaszacze ekranu i tapety z Michaelem:-D http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.themeshack.net/2009downloads/200907/0708/patches/michael_jackson/Michael_Jackson-WP.gif&imgrefurl=http://www.themeshack.net/requests.htm&usg=__1dFaPoa3XcATpXdYD_IX3SuWmTs=&h=188&w=250&sz=49&hl=pl&start=624&um=1&tbnid=tVh7zWywkP4z2M:&tbnh=83&tbnw=111&prev=/images%3Fq%3DMichael%2BJackson%2Bwallpapers%26ndsp%3D18%26hl%3Dpl%26rls%3Dcom.microsoft:*%26sa%3DN%26start%3D612%26um%3D1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialyscie ten wywiad z Debbi R. kiedy poplakala sie opowiadajac o tym jak to bylo kiedy Michael byl przy porodzie i kiedy zobaczyl dziecko? On tych dzieci chyba naprawde chcial ponad wszystko... zeby kochac i byc kochanym- bezwarunkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KGB was doggin me
a ja słucham Stranger in Moscow i ryczę 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KGB was doggin me
nie no, ja nie potrafię:( do mnie to cały czas nie dociera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten gest MJ z piescia, ktora prezentowal na o2 pojawil sie juz wczesniej u Niego w tych niezbyt ciekawych okolicznosciach... wiadomo o czym mowa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fall again...jeste zakochana w tej piosence...nie umiem tego inaczej określić... A ogladam zdjęcia z teledyku BAD i usmiecham sie do siebie, bo... miałam kiedyś takie spodnie jak Mike w tym clipie:-D Tzn. ja miałam czerwone pasy na obu nogawkach... PUMA miała w drugiej połowie lat 80-tych taka kolekcje dresów... Hahaha pamietam jak latałam naokragło w tych gaciach... http://www.gallery.steady-laughing.com/details.php?image_id=3849

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KGB was doggin me
piękna wersja! nie słyszałam jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tylko na moment, bo mam problemy z netem, chyba nie dam rady dzisiaj tu posiedzieć, jutro dzwonię do dostawcy neta, bo tak dłużej nie może być😠 czytałam dzisiaj, że pochowali MJ, że nie było nikogo z rodziny, że pochowali go w bezimiennym grobie, albo o zmienionym nazwisku, żeby się paparazzi i fani nie dowiedzieli gdzie spoczął...tak bardzo smutno mi się zrobiło:( a jeszcze czytałam dzisiaj książkę, bardzo ciekawą, która postawiła tezę, że walkę dobra ze złem zwyciężyło zło...szatan a nie Bóg, że jesteśmy okłamywani i autor podał wiele przekonujących argumentów... i tak sobie myślę w związku z MJ, że to może być prawda...bo taki dobry, wspaniały człowiek doznał tylu cierpień i spoczął w bezimiennym grobie... strasznie to wszystko smutne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale ze mnie przypał,miałam teraz gości i modliłam się żeby juz poszli,bo chciałam słuchać i oglądać Michaela a nie tracić czas na bzdurne gadanie o głupotach. Słuchałam w radiu wypowiedzi lekarza psychiatry który mówił,że takie zachowanie to fanatyzm i może byc początkiem choroby psychicznej. To co ja mam robić? Chyba trochę jednak muszę zwolnić bo mam dzieci do odchowania. woman... CHILLOUT nie słuchałam,ale nie wiem jak wy się możecie upajać Morphine-ja tej piosenki nie cierpię, nawet jej nie słucham bo w niej odbija się M zorany prochami i chce mi sie wyć! A jeśli chodzi o zdjęcia M w karetce,to on jest grubszy i ciemniejszy.To nie jest M i tu jest jakis solidny przekręt z tą jego śmiercią. A to na dobry sen: http://images38.fotosik.pl/174/ffbc8c0f25775d75med.jpg http://images43.fotosik.pl/178/cf2351dc6b35c00c.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to prawda- bardzo smutne :( :( przeciez skoro to pryw. cmentarz z ochrona pewnie, to czemu nie mogl byc ten grob podpisany? straszne to :( i bez rodziny pochowek?................... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helga kluve
buuhahaha a to ostatnie to chyba fotomontaż?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejność nie ma znaczenia: BEN MUSIC AND ME HUMAN NATURETHE WAY YOU MAKE ME FEEL MAN IN THE MIRROR WILL YOU BE THERE DANGEROUS FALL AGAIN STRANGER IN MOSCOW WHATEVER HAPPENS Ale ta lista ulubionych jest o wiele dłuższa...Zawsze jak zgrywam coś na płytkę to z cięzkim sercem odrzucam niektóre utwory, kiedy sie okazuje że się nie zmieszczą:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalia, ja wczoraj mowilam zdaje sie, ze Morphine lubie, ale rzadko slucham z tych powodow co Ty wlasnie... :( no ale ten chillout taki bardziej lajt wyszedl wlasnie i jakos tak lepiej mi weszlo to Morphine........ ehh :( z tym zdjeciem moze chcieli zrobic sensancje w gazetach, ze maja zdjecie konajacego MJ i zrobili jakis fotomontaz czy jak to nazwac i juz... o ludzie :o :o :( :( 😭 jakos tak bardzo straszny wydal mi sie ten bezimienny grob... jak Ktos taki jak Michael moze spoczac po wsze czasy w takim grobie?............ mysle, ze tak nie powinno byc.... moze sie myle................. ? :o :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KGB was.............
znacie jeszcze jakieś fajne remixy, jakieś inne wersje piosenek MJ? ściągnęłam już sobie tę wersję SIM tego Chilloutu nie mogę rozpakować:O tylko Morphine się wypakowuje, wyskakuje jakiś błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalia...nie przejmuj sie jak widzisz: takich zfiksowanych na tym forum jest więcej:-D Oby nas zamknęli w jednym WARIATKOWIE:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×