Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość zabuchaaa
ogólnie te wyszystkie spekulacje są wsyssane z palca, jednak coś w tym jest, że dużą częścią tego co się dzieje manipulujae rodzina, oni już na pewno dobrze wiedzą jak odpowiednio wykreować napięcie i przedłużać zainteresowanie, te taśmy typu Pepsi czy Michael z dziećmi w domu, no kto inny jak nie oni je przekazali, no chyba że się dziennikarze do domu MJ włamali, bo jak nagle same się pojawiają, i jeśli to jest show (a jest) to reżyserowane przez rodzinę Jacksonów a nie (nieżyjącego) Michaela i tyle...smutne..ale możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......beLIEve...........
"Had the most fascinating dinner last night with that guy that runs the world from behind the curtain." Gotham Chopra 6:50 AM Jul 10th http://twitter.com/GothamChopra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabuchaaa
Kenny z Southparkk - przecież już było tu o tym filmie pisane, mnie bardziej interesuje co z tym koncertem w Wiedniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze gdyby MJ zmarl w wieku chociazby 60 paru lat to nikt nie produkowalby tych chorych spekulacji, ze smierc jest jedynie mistyfikacja... czy juz ktos taki jak MJ nie moze umrzec w wieku 51lat? :o otoz, moze... a szukanie dziury w calym, moim zdaniem jest bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......beLIEve........
to też ktoś tu wczoraj wkleił. to mnie rozbawiło:P tekst piosenki z Królika Bugsa: THIS IS IT (Bugs Bunny Overture, Lyrics) Overture, curtain, lights, This is it, the night of nights No more rehearsing and nursing our parts We know every part by heart Overture, curtain, lights This is it, we'll hit the heights And oh what heights we'll hit On with the show this is it Tonight what heights we'll hit On with the show this is it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kenny z Southparkk
MICHAEL JACKSON'S "THIS IS IT" TO BE PRESENTED IN THEATERS AROUND THE WORLD BY SONY PICTURES ENTERTAINMENT AND SONY MUSIC ENTERTAINMENT -Film Drawn From Legendary Entertainer's Last Rehearsals and Behind-The-Scenes Footage Will Be Released October 30th in High Definition with Digital Sound- CULVER CITY, Calif., August 10, 2009 - Beginning October 30th, the world will have a front-row seat for Michael Jackson's final concert, as Sony Pictures Entertainment and Sony Music Entertainment release Michael Jackson's This Is It. http://www.michaeljackson.com/pl/home ................... to co będzie 9??? o czym on pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przegladam zdjecia przy nutach MJ rzecz jasna;) i zastanawiam sie po kiego on zakladal na glowe na kretynskie czapki z daszkiem??!! no uroku to one Mu nie dodawalyza bardzo ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie38
poco Michael zaklejał sobie palce biała taśmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co? jedziemy ? ;) plastry na palcach? moze wymyslil sobie to jako czesc swojego image... widzialyscie dlon od wewnatrz podczas o2- dlaczego ona nie byla czysta? to przebarwienia? ja takie plamy na tej samej dloni u MJ widzialam tez na innych zdjeciach... (ok. 2003 r.) ale np. na tym zdjeciu z czasow procesu ma te dlon od wew. bez skazy.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......beLIEve..........
* Tribute 26 września * od 20 sierpnia ruszy sprzedaż biletów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........beLIEve............
hehe, trzeba to przemyśleć:P co do tych przebarwień... nie mam pojęcia co to i skąd mu się to wzięło. ja widziałam na jego dłoni coś podobnego już po konferencji,na zdjęciach z końca maja chyba, ale to była chyba już tylko jedna plamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......beLIEve..........
ja te przebarwienia widzialam jak mowie na zdjeciach z 2003... nie wiem czy wczesniej tez... no moze to jakies pozostalosci ciemnej skory?? moze np na procesie mial make up na dloniach? zreszta czytajac o vitilgo MJ spotkalam sie z tym, ze zostawial na mikrofonach plamy z fluidow... wiec mialoby to sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabuchaaa
no właśnie ktoś może wybiera się do Wiednia? czytam teraz ponownie Moonwolk i Michael dwa razy wspomina, że tekst piosenki wcale mi musi móiwć o przeżyciach piosenkarza, heh właśnie pewnie mogło być tak, że my fani w jego piosenkach doszukujemy się jego osobistych doświad a pewnie w dużej mierze to kreacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tye widze..............
Not Found The requested URL /temat.php was not found on this server. Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request. Apache/2.2.11 (Unix) mod_ssl/2.2.11 OpenSSL/0.9.7a Phusion_Passenger/2.2.4 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 Server at www.gallery.steady-laughing.com Port 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian__Koniuszy
nie nie, po pierwsze musi mieć konto na tej stronie. bez tego chyba nie zobaczy zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Augustin Egurrola, tancerz Michael Jackson dla tańca zrobił tak samo dużo, jak dla piosenki. Pokazał, że nie melodia jest w nim najważniejsza. Taniec to rytm. I akcentując ten rytm, poruszał się na scenie swym charakterystycznym księżycowym krokiem i wykręcał szalone piruety. Jego taniec był tak trudny, że nawet najlepsi tancerze na świecie, próbując go naśladować, musieli się poddać. Jackson to artysta, który miał osobowość i nie bał się jej pokazać na scenie. Był brylantem najwyższej próby... A to niespodzianka,bo Michał Piróg i Piotr Galiński (ten z tańca z gwiazdami) w dniu śmierci MJ stwierdzili,że taniec M był bardzo prosty i nie trzeba być wielkim artysta aby tak tańczyć-że każdy tak może tańczyć. Zbigniew Wodecki, piosenkarz Muzyka rozrywkowa niczego nie traci ze śmiercią Michaela Jacksona. Przeciwnie, zostawia nam on: melodyjne rytmy, wspaniałą choreografię i swoją osobowość. Nie wiadomo, czy po nim będą sławy w podobnym formacie. Jeśli tak, to jestem pewien, że co najwyżej popróbują go naśladować. Osobiście byłem zachwycony tym, co robił. Imponowało mi jego poczucie rytmu, choć uważam, że my Słowianie, nie powinniśmy mieć pod tym względem kompleksów. Smutne jest to, że Michael Jackson stał się ofiarą show-biznesu. Współczułem mu. To był człowiek, który pozornie miał wszystko, a tak naprawdę nie miał nic. To ostatnie zdanie bardzo trafne:( Radosław Piwowarski, reżyser Dla mnie Jackson był mistrzem teledysków. Jego wideoklipy, jak np. słynny "Thriller", już weszły do panteonu muzyki i filmu. Tak jak jego taniec "moon walk" czy "robot dance". Wielka szkoda, że ten geniusz już niczego nie stworzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×