Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość orgazmus...
wiem wiem, to na zdjęciu tylko tak wygląda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman_ dzis toczyla sie tutaj tez, byc moze zenujaca:D rozmowa na temat ewentualnej obecnosci underwear pod golden gaciami...:D masz jakas wiedze w tej kwestii?? ;) patrzac na te gify, to ja nie wiem juz sama czy on jakies majty tam mial.... :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno wiecej bylo tych goldengaci.... zreszta nie wiem... moze to kwestia oswietlenia? ale czasem wydaja mi sie te golden pants rozne od siebie.... :o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha woman ja tam nie zauważyłam nic co by się odznaczało pod goldengaciami.. ale ktoś miał rację, że po wpadce z odpiętym zamkiem Michael nie ryzykowałby... ale może one miały jakieś specjalne zabezpieczenie przed zipperową wpadką ;) Kto wie... Moje oczy w każdym razie nic nie wyłapały ;) a może to byly stringi? ;) ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazmus....
womaninthemirror a nie ma za co:P słodkich snów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman_ to ja mowilam, ze nie ryzykowalby po zipperowej wpadce:D:D no ale tutaj nic nie widac... :o stringi? :D kto wie... ;) ide juz:D woman_ 🖐️ orgazmus🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie moge wyjsc:D do goldengaci mial na gore t shirt bialy z dekoltem w serek:D ktory w sumie tez nie odznacza sie pod ta zlota bluzka (? ;) ); wiec rownie dobrze i jakies majty mogl miec... ale to co sie tam dzieje na obecnosc majt nie wskazuje.... :o IDE:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazmus...
hehe dziękuję. miłych snów kobitki;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×