Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

"Jest takie powiedzenie, że nic nie działa na karierę tak dobrze, jak śmierć. Może to brutalne, ale jak się okazuje, również bardzo prawdziwe. Po nagłym zgonie Michaela Jacksona okazało się, że wszyscy go kochali, uwielbiali i cenili, jego płyty znów sprzedają się w zawrotnych nakładach, a członkowie rodziny świetnie odnajdują się w roli zapomnianych gwiazd, przywróconych na nowo show-biznesowi. Jak już pisaliśmy, najbardziej obrotny jest oczywiście ojciec Jacko, Joe - ma w planach zrobienie muzeum w rodzinnym domu w Gary, będzie miał własny reality show, a przy odrobinie szczęścia "reaktywuje" Jackson 5. Kolejną osobą z klanu Jacksonów, która ma szanse na rozruszanie swojej kariery, jest starsza siostra Michaela, La Toya. Właśnie potwierdzono wiadomość, że wystąpi w kolejnej edycji amerykańskiego Tańca z gwiazdami. Telewizja ABC złożyła piosenkarce ofertę już jakiś czas temu. Niedawno zakończyły się rozmowy o jej udziale - informuje magazyn US Weekly. La Toya jest wielką fanką programu, poza tym całe życie zajmowała się zawodowo śpiewem i tańcem, więc będzie idealnie pasowała do klimatu show. I pewnie nieźle na tym zarobi. Biorąc pod uwagę szaleństwo, jakie rozpętało się w USA po śmierci Michaela, ma również spore szanse na wygranie całego programu." A TO WSTRĘTNA SUCZ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tez mysle czy i w jaki sposob vitiligo wplywalo na kontakty Michaela z kobietami... pewno latwe to nie bylo.... dodajac do tego skomplikowana konstrukcje psychiczna, ktora M za pewne posiadal.... oj:o Lisa Marie kiedys miala powiedziec, ze Michael nie tak dlugo po ich slubie lubil znikac na dluzszy czas i ona nawet nie wiedziala gdzie on jest... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze co do paznokci MJ to wystarczy spojrzec na ich strukture... one nie wygladaja jak zdrowe paznokcie... maja takie liczne bruzdy podluzne, sa matowe itd. jak mowie ich wyglad moze byc skutkiem vitiligo albo lekow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie cały...powiedzmy połowę... jak usiadłam do kompa, jednym okiem nanosiłam poprawki do pracy mag a drugim lukałam zdjęcia i filmiki słuchając jego muzyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunny Cukino
woman hahahahaha :D umarłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu umarlas? ;) ostra- ja dzis z MJ mialam znikomy kontakt... rano do kawy tylko.... w samochodzie dzis nie sluchalam, bo ruch byl dziki i glos MJ mnie rozpraszal... wiadomo jak on dziala... ;) dzisiaj bylam w biegu caly dzien:o za to teraz moge rozsiasc sie z piwkiem i posluchac i poogladac Mike`a;) U mnie brzmi In the closet ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
no moze te paznokcie to rzeczywiscie wynik brania lekow itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Brooke moze jest wysoka, do tego obcasy ... :o A Michael niby mial ok 178.. kiedys chodzil w tych mokasynach na plaskim, a potem zakladal buty na obcasie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam dzisiaj fote MJ w takim czarnym kombinezonie, twarz zasłaniał ręką, widać było tylko oczy, w ręku trzymał szpadę....nie mogę przestać myśleć o tej focie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............calineczka
http://www.tvn24.pl/-1,1614588,0,1,kiedy-lekarz-wrocil--michael-nie-oddychal,wiadomosc.html :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żuł gumę podczas własnego ślubu? hmmm nie dziwota, że jego dzieci żuły podczas jego memoriału:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no guma to jakas norma w usa... ostra-sluszna uwaga:D mnie sie wydaje, ze on bardziej byl za ta Lisa niz ona za nim.... w sumie dziwne, ze potem przepadal na cale tygodnie.... moze mam zle wrazenie... :o jak Wam sie zdaje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Community, ja to widzialam dawno juz... mam w swoich zbiorach... fajna jest cz 5, gdzie Mike robi rogi za glowa Lisy... i spiewajac pyta ja czy z nim zaspiewa kiedys.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem nic na temat jego pożyć małżeńskich że tak powiem... w sumie to interesuje mnie on i tylko on:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×