Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Ale ta dziewczyna pisała to na forum w 2008 r,kiedy jeszcze nie był M tak na topie jak teraz jeśli chodzi o tego typu opowieści. Tam własciwie piszą dwie fanki i się uzupełniają w swoich spostrzeżeniach bliskiego spotkania. I jeszcze jeden cytat" Megi to właśnie tym perfumem pachniał,dzisiaj wybrałam się jeszcze raz by się upewnić, i to napewno ten zapach... na 100 procent Obsession"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman... Halop...na początku nie cierpiałam tej piosenki... ale im czściej ją słyszałam tym barzdiej wsiąkałam... a w wykonaniu na żywo Beyonce jest niesamowieta!!! Kawał swietnego głosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalia no moze pachnial kiedys Ck, ale BO wyszly ok 2004-2006 wiec ? i mowi to Latoya, a nie fanka.... ja w 2008 tez uwielbialam MJ tak samo jak dzis, tak samo jak w 1990 i w 1999 itd. daty chyba nie maja wiekszego znaczenia.... choc w bolu zawsze dobrze miec grupe wsparcia, stad moja obecnosc teraz tutaj :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz chyba musze iść spać...bo moja polszczyzna zaczyna miec wiele do życzenia... Oczywiscie 29-08...jestem z Wami...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mnie kumpel zdołował, bo powiedział, że trzeba wychodzić do ludzi żeby kogoś poznać, nie powiedział tego w stosunku do mnie, tylko tak ogólnie,niby banał, ale prawda, a ja od lat nigdzie nie wychodzę i nie bratam się z ludźmi...najgorsze, że mi z tym w sumie dobrze jest..błędne koło... nie żebym lamentowała że jestem sama, bo no cóż...jest jak jest i jest ok, ale...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth wlasnie moim zdaniem halo zyskuje live... clip widzialam/slyszalam... bez wiekszych emocji.. ale kumpel o eklektycznym guscie muzycznym zapoznal mnie z wersja live - wymieklam- ona ma cudowny glos, naprawde; a mozna by pomyslec, ze to jakas "gwiazdka"; Ona ma talent potezny! a teraz ten hold, ktory Abraja wczoraj dala, a przez ktory rano dzis lodu w lodowce szukalam... :( jak sobie przypomne jak B. wreczala MJ nagrode w 2006? :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jestem jakaś dziwna:o i nie pierwszy raz to stwierdzam:o i coś dużo dzisiaj u mnie tej minki: :o :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
Beyonce powaliła mnie tym występem. Az sie poryczałam i ide zapalic, musze sie odstresowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth Ty sie nie przejmuj poprawnoscia jezykowa bedac z nami... nie wiem nawet o co Ci chodzilo??? Ostra, wszystko ma swoj czas... nic na sile.... :) 29.08 musimy byc RAZEM.. ja celowo nic nie planuje, mowie z gory, ze nigdzie sie nie pojawiam... chce byc z Wami TUTAJ:( nie wiem jak to bedzie.... :( nie wiem :( :( :( Smooth, to Halo ma faktycznie okruta moc... ja tego doswiadczylam rano:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Beyonce-pięknie to zrobila. Mnie też ta piosenka na poczatku nie ruszała-teraz w miarę ostrego lansu w radiu jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
nawet nie widzialam madonny i tego hołdu. dziewczyny ja Was czytam od dawna ale dzis dopiero napisalam, nie wytrzymalam juz tak sama z tym bólem. Najgorzej że moj syn pyta o MJ pyta dlaczego umarl, kto go skrzywidzil i plakal bo chcial go zobaczyc :( powiedzialam mu prawde to jeszcze bardziej sie poplakal biedny, ale nie mam zamiaru go oklamywac. Moj syn jest wiernym fanem, ma 5 lat a smooth criminal tak spiewa ze az miło:D tanczyc tez sie uczy od 2 lat ale bardziej breakdance jednak kilka gestow Mj sobie zapozyczył i daje az miło :D dzis mi powiedzial ze bedzie JAK MJ tylko ze musze mu wlosy na czarno zafarbowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smutajcie się:( ale wiecie co...ja czasami jak się obudze w nocy i nie mogę zasnąć nachodza mnie różne często dziwne myśli...i czasami tak się złapę na myśli że MJ nie żyje.... bo tak naprawdę to ja nie ogarniam tego...tego że umarł...to okropne jest wiem ludzie umierają, normalna rzecz...no ale mógł jeszcze żyć....spokojnie ze 3 dychy... albo dzisiaj jak szłam przez park, piękny słoneczny dzień i nagle myśl w głowie....50 lat...to tak niewiele...był z nami tylko 50 lat a mógł jeszcze tyle czasu tu spędzić.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth 🌻 ja tez :( :( Ostra, masz racje.... byl mlody.... po prostu zbyt mlody, by odejsc... wiem, ze to nie fair tak mowic.... ale po Ziemi chodzi tylu pijakow, zloczyncow roznych... dlaczego nie oni? dlaczego TY? :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XSCAPE SCREAM PRIVACE Pytałaś dzisiaj o film biograficzny o Michaelu... Moim zdaniem najlepszy jest The jacksons- Spełnione marzenia... Obejmuje co prawda tylko okres od początku do trasy Victory... ale jest wiernym obrazem dziecinstwa i poczatków kariey Mika... Tak jak Mike opisał to w Moowalku... Oni tu wogóle nie mogli śpiewać ze wzruszenia: http://www.youtube.com/watch?v=D2ObY5woO4Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×