Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Nie wiem Smooth, moze ci Japonczycy, moze te dzwieki , ktore tam slychac, a On je pozniej nasladuje.... ale jest po prostu boski, jak zawsze:) ten smiech.... od zawsze taki sam, na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
kurde musialam na chwile sie odlączyc bo tak net szwankowal ze nie szlo pisac nic. Ten śmiech boski sama sie tez usmialam :D extra. smooth dziekuje Ci za info , moze jak wpadnie ci kolejny tytul to daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! wysoko se ta noge podniosła:-D No jakby tak Mike zadarł w tym momencie głowę do góry! To by ja poznał od innej strony niz pewnie zamierzal...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
dziewczyny ja musze o to zapytac jak sądzicie dlaczego MJ 23,06,09 na ostatniej probie wyglądał tak dobrze? On byl nie do poznania wrecz, te ruchy, wlosy, sila. Jak on to zrobił? Zwlaszcza ze na ostatnich zdjeciach nie wygląda najlepiej:( ciagle mnie to męczy. Dlaczego na tej scenie prawie explodowal z nadmiaru energii a dwa dni pozniej zmarł :(((((((( nigdy tego nie zrozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman Sliczna ta fota!!! A jeszcze rozbawił mnie jeden komentarz pod nią: " Co do tego Bashira to daj mu Boże jak najgorzej, ja mu źle nie życzę " DOBRZE POWIEDZIANE:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XSC byli tez tacy co mowli, ze on wcale dobrze nie wygladal na probie... ze ruszal sie jak w zwolnionym tempie itd :o smierc bywa ze przychodzi nagle... wiem , ze przypadek inny, ale nagly... kilka lat wstecz- grzegorz ciechowski {RIP] repubilka- tetniak... byl i ot tak, nie ma go... z minuty na minuty.... takie sa oblicza dance makabre... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
women tak wiem ze najlepiej to nie bylo ale w porownaniu np z tą oklejoną twarzą z tym wózkiem inwalidzkim itd no to na tej probie wypadl szalowo. Co do Grzegorza to tak masz racje oczywiscie. Jednak ten ból cierpienie i fakty ktore z dnia na dzien sie pojawiają powodują ze wylącza mi sie racjonalne myslenie. Tak bardzo mi go brakuje :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalia, o ile nie mam problemow z tzw pamiecia krotka, to chyba tego linka co Ty teraz, dala wczoraj ABraja, i to nad nim rana ryczalam, szukajac potem po omacku kostek lodu w lodowce :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XSC, mnie osobiscie wydawalo sie na tej probie wszystko ok, dopoki nie zobaczylamn zdj w powiekszeniu... bardzo zaniepokoily mnie oczy MJ, ich wyraz... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest bardzo dziwne uczucie...ale prawdziwe. Taka nieopisana pustka...A przecie z nigdy nie miałyśmy go blisko... Zawsze był nieosiągalny... Tylko teraz jest bardziej i to jet juz nie do zniesienia!:-( Znowu popadłam w ten dołowy nastrój...ESCAPE przestan, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
tak tylko wiesz nie mozemy zapominac o tym ze chorowal i lat tez nie mial 20 nie moglismy oczekiwac od niego takiego show jak 20 lat temu. Ludzie sie zmieniają. Wiem ze na probach napewno towarzyszyl mu bol i cierpienie ale widac bylo radosc i checi i wiem tez ze on nigdy sie nie poddawal i dlatego nie rozumiem - PO JAKĄ CHOLERE " BÓG" GO WEZWAŁ DO SIEBIE ????????? NO PO CO???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może woman,nie ogarniam tego tempa pisania nowych postów więc i moglab go przeoczyć. Od dzis ta piosenka będzie mi sie zawsze kojarzyła z tym jej hołdem dla M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
OK JUZ NIE BEDE Sama siedze i rycze :( ide palic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×