Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość mwojcik
ile go lubisz? ile wejdzie w gardziołko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
czesc, ja niestety dzis nie mam czasu, teraz bede mialą mniej czasu, ale jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzisiaj znowu mnie naszły te myśli...omg on nie żyje...naprawdę... kurczę, a wydawało się, że MJ to coś pewnego, stałego, niezmiennego...wie głupie myślenie, ale to był fenomen... takie to smutne:( no ale cóż...tacy już jesteśmy...śmiertelni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I'm in love with the sunshine I'm in love with the fallin' rain Everything seems to call your name Yesterday you were leavin' Leavin' life and all your pain Everything wants you back again Wants you back again Wants you back again...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota---------
Przeczytałam Ostrą,popłakałam sie,wszędzie tyle ignorancji,Michaela naprawde juz nie ma :(.Neverland stoi pusty,tak mnie naszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez dziś naszło, jak wchodziłam do domu słuchając why you wanna trip on me pomyślałam sobie: michael, tęsknie !!!!! do cholery :( gdzie ty jesteś.... :( :( :( :( :( płaczę sobie właśnie na angel come to me, ile to jeszcze będzie trwało? ten ból chyba zostanie na zawsze :( tęsknota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guten morgen-butem w mordę
GERMANY IS THE KEY........... tylko może niekoniecznie w pozytywnym sensie ...ehhh 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guten morgen-butem w mordę
na konferencji w o2 ponoć był jakiś jego dubler Jonathan, ale to niepotwierdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
nie weirze, ze był jonathan Ostra, piekne słowa bez niego wszystko jest jałowe bez blasku ain't no sunshine when he's gone... pieknie zaspiewał te piosenke Dirty- aj to słuchasz an angel came to me?????a co? masz te piosenke?????? do jutra cOMMUNITY POZDRAWIAM, FAJNIE, ZE WPADASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guten morgen-butem w mordę
"Die lange Michael-Jackson-Nacht" - "Długa Noc Michaela Jacksona"... chyba to nie jest jakiś żart? ta telewizja n-tv należy do sławnego już RTL... jest tu kto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guten morgen-butem w mordę
Gość Guten morgen-butem w mordę
John Hensley na bank http://img5.allocine.fr/acmedia/rsz/434/x/x/x/medias/nmedia/18/35/65/04/18454384.jpg swoją drogą... co to jest to na jego ręce? http://mjjgallery.free.fr/2009/appearances/o2press/107.jpg ja mam takie pytanie - CZY NA TĘ KONFERENCJĘ MÓGŁ DOSTAĆ SIĘ ZWYKŁY, SZARY FAN???? wiecie coś na ten temat????? http://www.youtube.com/watch?v=slJq0W4LMdg&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guten morgen-butem w mordę
mam głupie wrażenie, że przy tej konferencji było strasznie dużo kombinowania. możecie się śmiać... mam wrażenie, że to było nagrywane kilka razy. nie wiem jaki to by miało sens, ale takie mam wrażenie. niektóre zdjęcia nie pokrywają się z kadrami z filmu, nie niektórych jest Michael a na większości nie to jest photoshop - zdjecie niby po konferencji http://mjjgallery.free.fr/2009/various/london2009/press/010.jpg tło zostało naniesione. w rzeczywistości była tam czerwona kurtyna. widziałam gdzieś obie wersje. i na tym zdjęciu, owszem - jest Michael. daję sobie rękę uciąć, że była jeszcze inna wersja. jak znajdę to wkleję był taki temat na tym forum hoax death, gdzie ktoś zauważył, że są różne wersje tego filmiku z konferencji. są jakieś różnice przynajmniej w momencie kiedy Jackson wychodzi na scenę zza tej czarnej kotary. nie przyglądałam się temu zbytnio, ale w tym momencie myślę,że mieli rację. niedawno pokasowano większość nagrań z o2 z youtube...hmm według mnie Michael był w Londynie to jest na pewno on (na musicalu OLIVER) http://mjjgallery.free.fr/2009/various/london2009/oliver/024.jpg http://mjjgallery.free.fr/2009/various/london2009/oliver/040.jpg te zdjęcia bardzo się różnią od tych z konferencji, które były robione przed chwilą. nie wiem czemu tu było coś kombinowane, czemu sam nie mógł wyjść... ale ci dziennikarze brali w tym wszystkim udział... http://mjjgallery.free.fr/2009/appearances/o2press/388.jpg zauważono,że 2 osoby, które tak wrzeszczą zaraz pod sceną, pojawiały się też na innych występach Michaela i zachowywały się tak samo. bodajże to była Japonia.. Ja to sprawdzę i wkleję tu ta konferencja to jedna wielka kombinacja. możecie na mnie najeżdżać, ale tak myślę po dzisiejszej analizie. na większości zdjęć jest ten John

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guten morgen-butem w mordę
jeśli chodzi o te dwie osoby, oczywiscie fani jeżdżą za idolem, nic dziwnego... ale one wyraźnie wyróżniały się z tłumu, były najbardziej rozkrzyczane i rozentuzjazmowane, tak jakby nakręcały całą publiczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Guten morgen-butem w mordę mi się od początku wydawało, że na konferencji to nie Michael i nie chodzi tylko o wygląd, ale wszyscy mówią, że to on i tyle więc się nie rozpisywałam na ten temat, bo i po co. Nawet jeśli to nie był Jackson to nic w tym złego, ponoć często zastępowali go dublerzy (i nie pisze tu tylko o Casanovie) i nikt tego nie dostrzegł :):) Masz potwierdzone info co do tej transmisji pogrzebu?????? Ten jego brat udzielał wywiadu, że ulubiony makijażysta i fryzjer (jakieś specjalne włosy) będą stylizować MJ, może faktycznie coś pokazą w tv aby w końcu uciąć spekulacje, że on nadal żyje. Choć jak pokazą Jacksona zrobionego jak lalka/manekin to się wtedy zacznie, że to NA PEWNO nie on :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota--------
Dziewczyny,kiedy ma być pogrzeb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota----
juz wiem 3.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaja tyty mymy
W nocy z 3 na 4 wrzesnia okolo 3.30 chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajajajajajajajajajaja
Ja mam pytanie- jakie drugie imie nosil Michael??? Joseph czy Joe? dokumenty jakie widzialam mowia,ze JOE.np ktoras umowa z Motown z 70r chyba, papiery z procesu 05 i inne.na czyms takim powinno byc pelne imie i nazwisko.czemu teraz wszedzie piszaJOSEPH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joseph Michael Joseph Jackson mam nadzieje ze cnn bedzie nadawało na żywo to bede ogladala....wiem ze mało se ostatni udziela ale niestety mój młody daje mi popalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
w sobote na pierwszym historia Michaela Jacksona nie weim dokładnie co- mam nadzieje, ze to nie ten film, gdzie zrobili go na oferme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnbnas
nie widzę nic takiego w programie. tamten film to było "Historia Króla popu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Se puku puku
PYT - Michael miał na drugie Joseph czy Joe? tak dla pewności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×