Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość narCOMAnka
Był też ten starszy mężczyzna w białym kapeluszu, którego wcześniej posądzano, iż to przebrany Michael Jackson :):) Nie widzę nigdzie Lisy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guten morgen-butem w mordę
haha w tej długonogiej blondynce obok Liz Taylor też dopatrywali się Michaela;) wydawało mi się,że widziałam wczoraj Lisę. teraz nie mogę jej znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna normalna
czyli co? MJ nie zyje?czy nadal jakies teorie spiskowe?chcialabym by zyl... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota---------
taka jedna normalna ,żebys wiedziala jak ja bym chciala żeby MJ żył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam go we Wrocławiu
A Elvis od kiedy nie żyje i dalej są pogłoski o mistyfikacji. Tak samo może być z Michaelem. Najbardziej prawdopodobne jest to, że już nigdy więcej nie usłyszymy jego przenikającego głosu i to mnie przeraża bo były i są chwile, kiedy potrzebuje go jak powietrza. Na różnych forach dziewczyny zachwycają się tym co zobaczyły na zdjęciach jego rozporka i piszą jakim cudownym kochankiem mógłby być, możliwe! Ale mnie pociągało, a teraz brakuje jego cudownie przenikającego głosu, min, ruchów, tańca, oczu...ups, aż łzy mi popłynęły. Był tak daleko, a zarazem tak blisko. Przez 24 lata zdążyłam się już przywiązać do niego, a teraz...pustka, cisza, żal, złość, pożądanie, ból. Na zawsze pozostanie w moim sercu, w moich marzeniach i w moich wspomnieniach " Spechlees, thats how you make me feel" Właśnie brakło mi słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
widziałam go we Wrocławiu - dobrze piszesz :):) mam wrażenie, że niektórzy darzą jakimś chorym fanatyzmem osobę Michaela, zwłaszcza Jego ciało (wspomniane akcje z rozporkiem, tym co ma w spodniach itp.), moim zdaniem troche to przysłania fenomen muzyczny Jacksona, nad którym powinniśmy się skupić zwłaszcza w obecnej sytuacji, a nie podziwiać fotki sprzed 20 lat, na których widać jakże modne ostatnimi czasy - golden gacie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
z Wrocławia i Narkomanka podpisuje sie pod tym przeciez Michael nie był najbardziej znany z rozporka....:/ był cudownym dzieckiem, potem fenomenem, zreszta od zawsze fenomenem on dawał muzyke, sztuke, taniec szkoda, ze nie mozemy podziwiac jego filmu choc troche tez jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam go we Wrocławiu
Teraz czekam na sobotnie popołudnie i dokument o Nim. Boję się, że częściowo znowu będą chcieli zrobić to samo, co przed laty Bashir. A wtedy znowu zagrzmi, niestety sam Michael nie będzie mógł się już obronić, nawet gdyby plotki o sfałszowaniu śmierci były prawdą to wątpię, żeby ryzykował ujawnienie się nawet za cenę zszargania imienia. Zresztą już bardziej zszargać go nie mogą. Powiem Wam, że jestem dumna bycia jego fankom, bo przecież On sam powiedział, że fani dodają mu siły do walki z obłudą i kłamstwem. A teraz, kiedy sam nie może bądź nie chce już bronić się my musimy robić to za Niego. Ok, idę na parę chwil do kuchni, bo piekę koleżance ciasta na jutrzejsze urodziny synków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vipera___
Witajcie dziewczyny, A kto uważa, że był najbardziej znany z rozporka? Przecież nikt z wklejających linki do zdjęć MJ mniej lub bardziej pikantnych nie umniejsza jego fenomenu, ani mu nie zaprzecza. Więc przesadą byłoby uważanie, że patrzenie na to czy owo jest czymś obrzydliwym, bądź nie na miejscu... Tamto forum - gdzie przeniosła się większość - nie składa się z jednego wątku - dziewczyny ciężko pracują i wklejają, porządkują działy... Można przecież z nich wyczytać więcej, niż wątek, w którym mowa o zdjęciach MJ.... Chciałam tylko powiedzieć, że to, że czasem piszemy czy wklejamy coś mniej poważnego, nie znaczy, że dostrzegamy TYLKO to - bo to nie prawda... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big fannnnnnnn
a w sobote na ktorym i o ktorej leci ten film o majku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vipera__
o 15 55 na TVP 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Orłos mówił nawet w teleexpresie o tym filmie to nowy amerykanski film został ukonczony 2 miesiace przed smiercia czyli nie bedzie o smierci ale widzialąm chyba 2 wypowiedzi z tego filmu ktos mówił, ze mIhcael to fenomen czyli nic nowego w temacie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Guten morgen- wykupili az 12 miejsc na tym cmentarzu, wiec chyba palnuja zostac tam na stałe- mam nadzieje a co to? tatiana nawet była>???? i presleyka (jeszcze jej tam nie wiedziałam) obydwie niepochlebnie sie o nim wypowiadaly tatiana napisała ksiazke- the way he make me feel powiedziala w wywiadzie, ze kiedy usłyszała o molestowaniu- tym pierwszym to jej sie zoładek wywrocil no, ale na pogrzebie miała zrozpaczona mine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Vipera___ żadna z Nas nie wspomniała o nowym forum, na którym jestem i ja. Dziewczyny tam sobie oglądają zdjecia ciekawe i mniej ciekawe, które mnie nie interesują więc nie wchodzę raczej na te tematy, ale śledze i pisze w innych działach :P Ogólnie chodziło mi o psychofanki, które zachwycają się jedynie wyglądem Jacksona sprzed 20 lat i te wpisy "Miki, Majkelek, Mikuś..." trzymajta me ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on the line
na kozaczku i onecie pełno takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ MJ pochowany, skończy się szaleństwo, kozaczkowe słitaśne panienki szybko o nim zapomną.... smutno mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
This is it. On umarł. Teraz już po zobaczeniu trumny ..... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( nieodwracalne odejście MJ. I te zdjecia jego. Tyle miał przed sobą życia. :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Myślałam, że anioły nie umierają 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 R.I.P (zresztą on juz jest w niebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,widzę że topik nie umarł i pnie się do góry:) Codziennie was czytam i spieszę dziś poinformować,że jutro w Dzień dobry TVN mają wspominać Michaela, jego pobyt w Polsce, mają się wypowiadać ludzie, którzy Go poznali osobiście. Program zaczyna się o 8:30-myślę że wart też obejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię patrzeć na ludzi, którzy go poznali osobiście.... zazdroszczę im:( a i teraz będą się wypowiadać w samych ochach i achach jaki on był cudowny i jak wielkie szczęscie ich spotkało, że go poznali:o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guten morgen
dzięki za informację Dalia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guten morgen
Gość Guten morgen
poryczałam się:) ale teraz akurat nie ze smutku z jaką pasją on opowiada o muzyce, o tym co czuje... kocham tego człowieka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
witam ogladała tvn byłam tam młoda kobieta i jej mama ona, jako dziewczynka poznała Michaela jest z nia sporo zdjec z tamtego okresu, ona ma to francuskie nazwisko, wiec nie bede pisac, to ta blondyneczka w kazdym razie pieknie o nim mówiła napisze jeszcze, ze w poniedziałek- zeby nie zapomniec w tvenie obszerny report o fenomenie Michaela tylko juz zapomniałąm o ktorej chyba w telewizjerze???? moze Dalia wiesz, pamietasz? no i dzis w pr pierwszym o 15.55 taaa- ciekawe co ci z deathhoax a kit z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaliyahDanaHaughton
Rancho w Neverland zostało sprzedane, wiec tam na pewno MJ nie spocznie, mysle ze dobrze bo on by tego nie chciał, niech juz dadza mu wieczny spokój i zostanie tam gdzie go pochowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guten morgen
Ja nie ogladalam niestety.Wiem o kogo chodzi.ta rodzina miala sklep z zabawkami.Przyjaznil sie z nimi przez lata. Ja slyszalam,ze Neverland kupil jakis jego przyjaciel projektant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guten morgen
Ta znowu zaczyna... ogladalyscie to co wrzucilam? nigdy wczesniej tego nie widzialam. ktory to mogl byc rok? jakis 2003?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Guten morgen nie wiem, z którego to może być roku ;/ Też nie ogdlądałam, bo mam zajęty tv gdzie jest satelita także mam do dyspozycji tylko 1, 2 i polsat, ale kojarzę tą dziewczynę, o której pisze P.Y.T :D:D Dziewczyny, możecie przetłumaczyć to zeznanie Jacksona?? http://www.efakt.pl/Jackson-i-afera-pedofilska-Wideo,artykuly,47485,1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×