Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Owszem, policja pewnie też macza w tym łapy i ma jakieś zyski dlatego murray śpi spokojnie, ale na ta sprawe patrzą miliony oczu, mogliby zapuszkować kogokolwiek bo ludzie tez zaczną coś podejrzewać. Dalia O, na rynku głównym o 16.00 a potem o 17.00 przy gwiezdzie MJ na alei gwiazd w krakowie. ja niestety nie jade, jestem z warszawy, przejazd kilka godzin a to trzeba jeszcze jechac na 1, 2 próby :(:(:(:( będe śledzić na necie ich poczycnania, moze w warszawie cos zorganizuja znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale co z tego, że ludzie zaczną podejrzewać? zwykłe szaraki...nie mamy na to wpływu i tyle a Mike, jak był taki genialny i inteligentny powinien się ogarnąć i nie brać tych gowien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam go we Wrocławiu
Cześć Taka głupia myśl mi przebiegła po głowie, a co jeśli Michael nabrał cały świat i tak naprawdę czeka sobie gdzieś spokojnie aż troszkę przycichnie i wtedy z znowu się pokaże, może nawet jakiś koncert zagra? W końcu często przebierał się i udawał kogoś innego aby oszukać fotoreporterów ale też i zwykłych szaraków, którzy mimo dobrych chęci nie zawsze dobrze się zachowywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Widziałam go we Wrocławiu - już był poruszany ten temat i nawet sama próbowałam sobie to wmówić. Ale teraz, po pogrzebie, przestałam w to wierzyć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam go we Wrocławiu
Tak, ja też oglądałam pogrzeb, ale to, że zebrało się kilkaset osób, część płakała i była smutna wcale nie oznacza, że tam w trumnie naprawdę był Michael.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam go we Wrocławiu
Albo już całkiem świra dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
To raczej to drugie xD Zresztą nigdy nic nie wiadomo, ale chyba już czas pogodzić się z śmiercią Jacksona, bo im dłużej będziemy sobie wmawiać te różne informacje "sprzedawane" przez prase tym dłużej będziemy się zadręczać. Przecież śmierć to nic złego, wręcz przeciwnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam go we Wrocławiu
Masz racje, tylko jest tyle sprzecznych faktów. Ale chyba już czas :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam go we Wrocławiu
Miło przeczytać kilka słów prawdy. Mój mąż powiedział, że powinnam się leczyć, bo kto się zmarłym piosenkarzem interesuje, co innego kiedy żył. Ale co On tam może wiedzieć. A powiedz mi, czy wiadomo coś dokładniej o tym dorosłym synu MJ, Omarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Hmmm nie widziałam żadnych nowości o tym chłopaku, ale moim skromnym zdaniem to nie jest syn Jacksona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunny Cukino
Wiecie,ze Omer jest na rodzinnym zdjeciu Jacksonow? takim wielkim grupowym,gdzie sa wujkowie,kuzyni,ze 40osob,a on w srodku obok Michaela,Paris i Princa.Kocyka chyba trzyma na rekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna normalna
ze MJ byl dziwny to wiem,ale zeby dorobil sobie cycki i zostal kobieta hahahhaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunny Cukino
ha ha oni zupelnie tam powariowali,skonczyly sie fakty,zaczelo wymyslanie.ostatnio ujrzeli MJ w osobie Davida T.,faceta poparzonego jako dziecko,z ktorym MJ sie przyjaznil. 3.09 wystapil u Larrego.Oni mysla,ze to MJ w przebraniu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunny Cukino
buhahaha ale podobna troche jest:D ciekawe ile czasu cwiczylby chodzenie na obcasach:p Boze drogi,pewnie kazdego goscia tak analizowali.to sie robi chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Z tym Omerem to raczej nie prawda, sam chłopak zdementował plotki (swoją drogą bardzo porządny, sam robi karierę, więc mógłby wykorzystać takie plotki aby zdobyć rozgłos muzyczny). Poza tym jako dzieciak "robił się" na Michaela i faktycznie był do Niego podobny (ale porównanie małego Omera z mały Michaelem = zero podobieństwa), później ponoć zrobił sobie kilka operacji m.in. słynny dołek w brodzie :D Jackson był zachwycony talentem Omera, bo poruszał się identycznie jak on - zaprzyjaźnili się. Rodzice chłopaka pracowali w domu Jacksona (akurat zdradzony facet, wychowujący nie swoje dziecko chciałby pracować u kochanka żony?). Ojciec Omera wypowiadał się, że odradzał synowi uczesniczenia w memoriale, bo to wzbudzi podejrzenia (zapewne chodziło mu o podobieństwo mężczyzn do siebie, co spotęguje zainteresowanie mediów, potem wypływ tych wszystkich zdjęć, filmów...). I jeszcze jedno, jeśli Michael tak kochał dzieci na pewno nie ukrywał by własnego syna. Coś tam czytałam, że jako ŚJ byłaby to hańba dla rodziny, że niby nieślubne dziecko (yhy jasne), a to co mówi Joe Jackson, że wiedział, że Omer jest synem Michaela... facet teraz gada, że nie wiedział, że MJ jest uzależniony, ma depresje, nie widywał się z synem a teraz gada co mu przyjdzie na ten parszywy jęzor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Bunny Cukino - taaaa zawsze wiedziałam, że Jackson to niezła laska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunny Cukino
NarCOMAnka - hahaha :D Michael w czerwcu 09 http://www.voila.pl/249/3dlih/index.php?get=1&f=1 http://www.voila.pl/251/34086/?1 http://www.youtube.com/watch?v=gPkMer1PB38 a tu 17 lat temu http://www.voila.pl/252/xrgfb/index.php?get=1&f=1 to nie wiem kiedy zostało zrobione,pewnie też jakoś maj-czerwiec http://www.voila.pl/254/vwmkv/index.php?get=1&f=1 i jeszcze taka ciekawostka http://www.voila.pl/256/imoqu/index.php?get=1&f=1 http://www.examiner.com/x-704-Pop-Media-Examiner~y2009m9d6-Michael-Jackson-This-Is-It-trailer-out-in-September-Kenny-Ortega-twitters-date-released-soon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam go we Wrocławiu
Gość widziałam go we Wrocławiu
Wiecie co przeczytałam :D Otóż: - Paris płakała na memoriale, bo podano jej gumę z lekami na płacz, - to nagranie w czasie, którego nieznajomy facet dzwoni po karetkę ponoć słychać w tle głos Michaela "Powiedz im, że mają przyjechać", - dzieci są podstawione, - trumne w dole zalano jakimś betonem żeby "fani" nie mogli odkopać i zobaczyć... pustą trumnę, - na każdej uroczystości była inna trumna, - nie wystawiono ciała, czyli żyje, - czytałam że Michael za życia chciał mieć swojego prawdziwego sobowtóra, i mieli niby wyciągnąć mózg jak umrze i odżywić (?) go, - nie zdziwiłabym się gdyby Michael na święta lub nowy rok wyskoczył i powiedział : Nabrałem was :D!! on ma takie specyficzne poczucie humoru :), - ludzie czy wy wogle ogladacie zagraniczne stacje ??? np: CNN BBC ?? od tygodnia dudnia ze Michael zyje, sprawa juz zajmuje sie FBI a do tego caly ten pogrzeb to jeden FAKE !!!! jesli dzis na pogrzebie w trumnie nie bedzie on lezal, policja wysyla na caly swiat list poszukujacy Michaela jacksona !!! A potem tylko wiezienie, wobec niego ciaza naprawde wielkie zazuty !!! nie wspomne rodzinie !!!!, - michael żyje !!!??/Jezu poco ja płakałam cały tydzień zamawiałam msze za jego dusze i po co nosiłam czarne ubrania przez tydzień!!! w dodatku na jego pogrzebie tak płakałam że zabrało mnie pogotowie bo zemdlałam jak śpiewali piosenki itp. NAPRAWDE CZUJE SIE ZHAŃBIONA I OSZKANA WIEM CO MÓWIE MAM 16 LAT...I JESTEM JEGO NAJWIĘKSZĄ FANKĄ MAM KURTKE Z THRILLERA NAPRAWDE NA ALEGRO BYŁA PO 2400 ZŁ I TATA MI JĄ KUPIŁ!!!kOCHAM MICHAELA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam go we Wrocławiu
Ja wolę już nie myśleć o tym, że On żyje. Choć przyznam się, że taka myśl przebiegła mi po głowie. Te rzeczy wypisują małolaty, którym wydaje się, że kurtka za 2400zł to znak fana. Paranoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
witajcie oby nie zapomniec dzisiaj 23.20 tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×