Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość njhiuyiuy
Gość narCOMAnka - to jaaaaaaaaaa
forum umiera smiercia naturalna ;/ z tym napisem to chyba chodzi o abraje??? przeciez ona jawnie o tym pisala na forum ;p mało teraz zagladam na kafe, bo studia, ale nadal pamiętam o Michaelu i o was :* jednak w ogole nie orientuje sie co w mediach na temat Jacksona, w akademiku jestem odcieta od swiata ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzielny rosołek
film TII będzie zawierał sceny z Forest Lawn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jgjamjgjamt
Tvp 2 szansa na sukces z piosenkami michaela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Navi i inni sobowtórzy w TII
ale po co? 😭 ... By James Desborough, 25/10/2009 PARTS of the new Jacko film This Is It feature stand-ins, NOT the star, his family claim. Promo posters for the movie, released this week, boast Jacko "like you've never seen him before". But his father Joe and sister La Toya accuse Sony Pictures of "fooling" fans by using Michael Jackson impersonators. Meanwhile a British lookalike revealed he was asked by film bosses to stand in for the star before his death. Jacko's dad Joe, who has seen 12 minutes of This Is It, said: "This movie features body doubles, no doubt about it. I think people will tear this movie apart." And La Toya's business partner Jeffre Phillips told us: "I see all these great movements in the trailers but I don't believe most of those shots were Michael. He wasn't well enough. I've seen clips where I even thought, 'That's not Michael's voice.'" It's very upsetting for La Toya." US concert promoter Terry Harvey said: "From what I can see, Michael wasn't even singing live in a full segment. He was struggling. I was told he had his vocals sequenced on stage so if he didn't want to sing live, they just switched on the tape. Essex Jacko impersonator Navi Parasram, 36, turned down an invite to appear in the film. He said: "They asked me to do long shots, visuals, placements." Sony declined to comment. http://www.newsoftheworld.co.uk/showbiz/michael_jackson/564869/double.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narami Kikuto
to jest CIEKAWE "A Las Vegas judge has unsealed documents uncovered during the search of Dr. Conrad Murray's office. Dr. Murray is the physician who allegedly administered the drugs that would ultimately claim Michael Jackson's life on June 25th. Although some are reporting that Michael Jackson "lied" and created an assortment of fake names to obtain various drugs he needed in order to fall asleep and treat a variety of other ailments, it is coming to light that Dr. Murray may have been the culprit behind the name game, not Michael Jackson. Among the papers recovered were medical documents pertaining to Michael Jackson and, allegedly, his nineteen aliases - fake names used to obtain a variety of prescription drugs. The aliases included: "Paul Farance," "Paul Farnce," "Mic Jackson," "Roselyn Muhammad" and "Prince Jackson." It is not yet known if Michael Jackson was aware of the aliases used. Dr. Murray, however, was definitely aware if not entirely responsible for their use in acquiring the many drugs that would eventually contribute to Michael Jackson's death."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj w tym klubie na imprezie Tribute to MJ i puśćili przez 5 godz 4 piosenki :O tyle ze leciał na telebimach, w 3ch teledyskach :/ i wyszedl gosciu przebrany za niego zatanczyl do bille jean i do way make me feel, nawet calkiem calkiem mu ten taniec wychodzil, a laski piszczaly jakby byl prawdziwy MJ. Ech....czemu topic umiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie dlaczego
Wczoraj minely 4 miesiace od smierci MJ....i juz cisza?Juz wszytskie fanki. fani dali sobie spokoj i pozostali tylko ci prawdziwi:(Tak wlasnie myslalam ze ten caly szum bedzie trwal gora do pol roku a tu prosze moje zdziwienie bo wystarczyly tylko 4 miesiace:(( Malo sie tutaj wypowiadam , przewaznie czytam i sie zastanawiam, analizuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota---------
Ja nie zapomniałam :(.Też mało pisze,ale codziennie myśle o Michaelu,naprawde nie przesadzam mówiąc codziennie :( nigdy o Nim nie zapomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narami Kikuto
dla tych, którzy nie widzieli szansy na sukces. Lampert nawet ładnie zaśpiewał i taki jeden nieznany mi facet, który wykonywał Earth song. komentarze Manna, Wrony i Meca mogły być. http://www.youtube.com/watch?v=FqqCwpoQhHU http://www.youtube.com/watch?v=xh8-NwTvSas http://www.youtube.com/watch?v=nqhMx_h5lY8 http://www.youtube.com/watch?v=Ae8nqx6lYTk&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saffira
Wreszcie jacys ludzie... no niestety szal minal.pamietam jak po jego smierci polowa tematow na kafe byla o michaelu.. Smutno mi. po this is it to juz w ogole nie bedzie z kim pogadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saffira
Dirty to troche malo jak na tribute. mnie jakos dziwnie draznia ci ktorzy probuja go nasladowac w tancu czy spiewie.. idziecie na film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Dawno nie pisalam tutaj, choc whodzę i czytam Was codzień... Na film idę w sobotę i jednoczesnie cieszę sie i boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odzywałam sie tu z 2 miesiace...nie mam zamiaru sie tłumaczyc...Pytacie dlaczego topik umiera?Dlatego ze wszyscy czarni i czarne uciekły czytam codziennie 1000 razy chciałam napisac ale nie mogłam sie przemóc.Jestem wariatka?Codziennie płacze,obalam mity.Nie obchodzi mnie wasza krytyka jestem jaka jestem.Moze mam depresje/ Moze wszystko jest popaprane? Bardzo za Nim tesknie bardzo W świeto zmarłych ide na film...Co chciałabym zobaczyc?Boje sie myslec co moga mi pokazac.Skompletowałam strój.Chce byc oryginalna w ten wyjatkowy dzień.Ale czy sie uda? Czy bede jednym z kilkudziesieciu Michaelw czy moze bede jedynym dziwadłem tego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saffira
tu w każdej kwestii jest więcej niż jedna wersja:O totalny zamęt i nie chodzi tu o plotki tabloidów a o wykluczające się wypowiedzi członków rodziny i ludzi z którymi pracował http://www.tmz.com/2009/10/26/this-is-it-producers-no-mj-body-doubles/ też boję się filmu😭 ale idę, chcę usłyszeć jak śpiewał, jak mógł zaśpiewać na koncertach nie ubieram się jakoś specjalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak na starych smieciach..wiesz abraja :) Poza tym nie lubię jak cos lub raczej ktos mnie ogranicza! Co do ubioru na seans..ja tez specjalnie nic nie szaleje, jednak jakis Michealowy akcent założe :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhh tak mi jakos
Szczerze to nie ma dnia w ktorym bym nie pomyslala o MJ.....czesto placze i ogolnie jest mi bardzo przykro ze taki wspanialy czlowiek nie jest juz z nami:(Moi znajomi , rodzina smieja sie ze mozna przezywac smierc osoby ktorej sie nie znalo , nie obcowalo z nia...choc nie wiedzialam Michaela , nie mialam przyjemnosci rozmowy z nim czuje sie tak jakbym go znala lepiej niz siostre, brata etc.Jest to dziwne i niezrozumiale dla wiekszosci ale ja tak czuje i mysle ze nie zmieni tego nic. Dzisiaj przeczytalam ze La Toya kontaktuje sie z MJ ....ze wie kiedy on przychodzi bo mrugaja zarowki , czuje zapach jego perfum i wie ze gdzies obok niej przelatuje.Ludzie sie smieja , zarzucaja jej ze klamie ze nagle sie z niej siostrunia zrobila...a ja Wam powiem a raczej napisze ze ja w to wierze i wierze rowniez ze Michael nie moze sie pogodzic z tym ze tak predko odszedl , zostawil dzieci...nie tak to mialo byc.Teraz juz nic tego nie zmieni..nikt tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam poprostu la toya robi co moze zeby zwrócic na siebie uwage... nie lubie jej i nugdy nie lubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abraja - co do forum to..wiesz..mnie nie interesują gadki o pogodzie, na dodatek jeśli nie ma możliwości wyrażania swej opini na forum i na człowieka naskakują z tego powodu to nie jest to juz wolne forum...XSP może tez cos powiedziec na ten emat, bo obie odeszłyśmy stamtąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do filmu jeszczer jestem podekscytowana jak diabli to raz na yt widziałam 1,11 filmik z human nature i za kazdym razem kiedy spiewa i m loving this way z takim mocnym akcentem głosowym to wybucham płaczem najgorsze jest to ze boje si e ze przerycze cały fil i jeszcze jedno ide do kina tu w Anglii i pewnie bedziemy spiewac i to po angielsku Polka wsród Anglików i moze jakos dziwnie bedzie mi wychodziło...niby umiem teksty na pamięc ale zawsze strach jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neverland In Heart
Cześć,czytam Was od czasu śmierci Michaela.Codziennie wchodzę,oglądam filmiki sama pewnie nie znalazłabym tylu wspaniałych rzeczy z nim związanych. :) Jego twórczość poznałam po tragedii,wcześniej słuchałam sporadycznie może raz do roku,co uważam za osobity tragizm,ponieważ tak późno poczułam w sercu jego siłę i delikatność głosu. Również zauważyłam ,że temat Michaela trochę ucichł tutaj.Saffira mnie również czasem irytują ludzie naśladujący Michaela choć ja sama bardzo chciałabym tak umieć :)) . Mam słomiany zapał,ale mam nadzieje,że nie przejdzie mi zainteresowanie tym wspaniałym czlowiekiem. Mnie też zasmuca wiadomość ,że po This is it będzie koniec nowości o Michaelu,nie bedzie już tak 'wiarygodnych'wiadomości o nim. A tak wogóle to osobiście bardzo chciałabym w przyszłości poznać jego dzieci,zobaczyć jak je wychował i czy w przyszłości będą tak skromni jak on a nie jak wszystkie inne nastolatki znanych gwiazd :( Dobra rozpisałam się a gdy mówca za dużo gada to ludzie zaczynają przysypiać a ten temat ma się wkonću rozbudzić!:D Więc witam wszystkie forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×