Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość saskia1
z tego co piszą ludzie, to raczej nie jest zmotnowany specjalnie tak żeby jeszcze bardziej wyciskać łzy z oczu, nie ma jakiś szczególnych wstawek ze wspomnieniami innych osób. bardziej skupili się na pokazaniu prób, podobno sporo jest mometów kiedy Michael żartuje. ogólnie mało wspominają o jego śmierci Thriller podobno jest świetny! Michael mówi w pewnym momencie też coś o tym,że mamy 4lata na to żeby uratować naszą planetę (?) na końcu po napisach kiedy ekran jest już czarny, jest jakaś scena dodatkowa kiedy Mike stoi sam na scenie a za nim na wielkim ekranie jest kula ziemska i w tym momencie albo później pokazują jak dziewczynka, która niby zginęła podczas filmiku nakręconego specjalnie do "Earth song", który pokazano wcześniej, ożywa i coś tam mówi. a potem Michael: "I'll leave when I'm ready to leave" czy coś podobnego na końcu jest jeszcze napis "I love you! Michael Jackson"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saskia1
dobrze, że nie pokażą nic z pogrzebu. bałam się że na końcu mogą dać coś strasznie smutnego. a oni nawet nie dali napisu 1958-2009, tylko "King of pop" ale i tak łzy na pewno będą..... na początku jest chyba napis: "for my fans" czy coś w ten deseń i na końcu dedykacja dla dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saskia1
abraja - czemu ta strona wydaje Ci się dziwna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka - to jaaaaaaaaa
Witam dziewczyny!! Dokladnie tak jak Abraja napisala, nie udzielam sie tak czesto na forum jak kiedys, bo po prostu nie mam czasu a i internetu w akademiku brak :( Co do tego 2 forum.... hmmmm jakos nie moglam sie tam "wpasowac", lubie ogladac zdjecia Michaela, jakies smieszne filmy, ale brakuje mi takich powazniejszych rozmow o Jacksonie :):) Tez dluuugo sie upieralam/upieram, ze moze On jednak zyje??? Ale dziewczyny raczej maja swoje zdanie i tylko swoje a ja nie zamierzam myslec/pisac to co inni chca ;p Tez sie wybieram w sobote do kina i mam mieszane uczucia, boje sie co tam zobacze, no ale nie moge sobie tego odpuscic... rowniez ide sama ;/ Trzymajcie sie dziewuszki i pilnujcie, zeby topic nadal istnial, pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość You Aint Seen Nothing Yet
za to tu panuje wolność słowa i ja to lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka - to jaaaaaaaaa
dokladnie :):) mozna pogadac na rozne tematy i co najwazniejsze nikt nikogo nie szykanuje za inne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość You Aint Seen Nothing Yet
ja idę dopiero w niedzielę. ciekawa jestem jaki jest dokładnie kontekst tych słów Michaela po napisach końcowych. też się trochę boję....... ale nie mogę się jednocześnie doczekać. po tych wszystkich trailerach jestem strasznie głodna jego głosu, energii... on był genialny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady mmmmmmmmmmmm
a idzie ktos z wrocławia dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość You aint seen nothing yet
no niestety chyba nie... Jak wrócisz to napisz jakie wrażenia po obejrzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość You aint seen nothing yet
są dwie wersje tych ostatnich słów Michaela stojącego na scenie: "Yeah, I'll do that with my jacket, and then I'll come back on my own time". lub 'Let me breathe in my own time when I come back in.' nie takie smutne zakończenie jakiego można by oczekiwać. mało osób to widziało, mało kto ogląda napisy do końca ale ten facet miał ruchy;) od 0:16 http://www.mtv.com/videos/movies/450133/an-exclusive-clip-from-michael-jacksons-this-is-it.jhtml chyba trochę dałam plamy z rezerwacją biletów... idziemy w południe, teraz zerknęłam na stronę multikina i raczej malutko osób będzie na tym seansie, mało miejsc zarezerwowanych o tej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumy michael
Wlasnie dostalam info od kolezanki ktora mieszka na stale w Usa(rodowita amerykanka) ze w sieci kraza informacje odnosnie ulubionych perfum MJ mial kilka zapachow a jednym z nich jest Givenchy Ange Ou Demon - jestem zaszokowana bo jest to moj ulubiony zapach od ponad 2 lat uwazany za bardzo mroczny i tajemniczy i przyznam ze teraz jak tak sobie pomysle bardzo pasuje do MJ do jego eleganckich strojow etc:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej trochę drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-----------
Cześć wszystkim fankom Michaela :)Zaraz lece na This Is It.Też troche sie boje co zobacze:(.Wieczorem zdam relacje.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-------
Dziwna stronka którą podała Abraja,przeraziła mnie,nie ide na film w najlepszym humorze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOVE Lives Forever
dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOVE lives forever
hmm ja słyszałam już dawno o tej akcji... rzeczywiście czytać takie rzeczy pierwszy raz tuż przed filmem to nie najprzyjemniejsze uczucie trudno powiedzieć kto miał rację. mam małe wrażenie, że oni trochę przesadzają. o Karen nie wspominam:...O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zaraz sie okaze że Mj miał brata blizniaka i go ukrywał i podstawił po rzekomej smierci do trumny aby spokojnie odpocząc i ...hej to ma sens !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalla
Te perfumy GIVENCHY nie sa dla wszystkich...ja gdy je powachalam pierwszy raz to szczerze sie przestraszylam bo to takie ZŁE perfumy..potem psiknelam sobie na nadgarstek i poszlam do domu ...zapach za mna chodzil do nastepnego dnia , bardzoooo trwaly i z kazda minuta pachnial inaczej normalnie MAGIA!!Szczerze to nie kupilam sobie ich bo sie balam:)Wiem ze to glupio zabrzmi ale tak wlasnie bylo ale o zapachu nie zapomnialam i teraz sie okazuje ze MJ ich uzywal ..wow!Wiecie tak jak spogladam na jego fotografie to wlasnie mysle ze ten zapach to jest to i idealnie do niego pasowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wanna SHOUT
wyrok z 2005 http://www.voila.pl/078/ybbcu/index.php?get=1&f=1 http://www.voila.pl/082/0t8of/index.php?get=1&f=1 True name: Michael Joe Jackson http://www.voila.pl/083/14gdy/index.php?get=1&f=1 http://www.voila.pl/086/7lygn/index.php?get=1&f=1 (wzrost w wynikach sekcji zwłok też się trochę nie zgadza. tu jest napisane 5'11. chyba nie skurczył się w ciągu 4lat) http://www.voila.pl/076/uesin/index.php?get=1&f=1 więc czemu na testamencie widnieje Joseph? http://www.voila.pl/089/l6ocd/index.php?get=1&f=1 i na akcie zgonu też http://www.voila.pl/093/e9ycc/index.php?get=1&f=1 u nich a Ameryce to normalne żeby urzędy publiczne pisały sobie raz Magdalena a raz Magda i to nie ma znaczenia? no ale w paszportach miał napisane "Joe"... paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanene
to pewnie fajne uczucie pachnieć jak Michael:P mieć coś z nim wspólnego ja niestety nie bardzo lubię mocnych, ciężkich zapachów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michael jest był i zawsze bedzie Krolem spójrzce tylko jak ON sie rusza,jak unosi sie w powietrzu,jak wulkan przemieszcza sie po scenie. Ile milionów fanów gotowych jest powtórzyc kazdy jego gest...zrobic cokolwiek każe.... I to jest CZŁOWIEK w pełni tego słowa ukazuje nam człoweczenstwo-pomaga zwykłym szarym ludziom zapomniec o głodzie biedzie i chorobie... A ja jestem dumna ze mogłam zyc w tych samych czasach co On. Chyba nie ma słów które mogałabym przelac na papier zeby opisac co czuje w tej chwili I chyba nie ma słów które chciałabym wykrzyczec tym co neguja Jego wielkośc w twarz aby utrzec i nosa... Po co mam pisac ze jest Aniołem? Przeciez sami wiecie....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wanna SHOUT
świetnie to ujął. on zawsze dobrze wypowiadał się o Michaelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z filmu .. Brak słów. Film zrobiony świetnie. Widać, że KRÓL dawał z siebie wszystko. Wymiękłam gdy na początku pojawił się napis "for fans".. łzy polały się automatycznie, przez całe WBSS nie mogłam dojść do siebie.. i Speechless.. paczka chusteczek się przydała.. i na końcu po napisach dedykacja dla dzieci Michaela.. bez wątpienia wzruszenie. Zdrugiej strony widać było wołanie dziewczyn z kampanii TINI. W wielu ujęciach było widać chudość Michaela.. Okropną chudość.. I Michael się mało uśmiechał.. na to w szczególności zwróciłam uwagę.. Tak czy siak polecam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota--------------
Ja tez wróciłam.Powiem ze nie najlepsze odczucia :(.Chudy był strasznie -szkielet:( smutny,ale pełny energi,zapału,Kenny przypominał mu o piciu wody:(.Atmosfera jaką stworzył na próbach-nie da sie opisać,trzeba zobaczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×