Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość Tarot zapraszam!!!!
Michael Został zatruty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu kto???????
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael Jackson King
🌻😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Zgaga,
Oglądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
jakoś nei chce mi się wierzyć że brał drugi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno bral rozne
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddhdhhfh
Program byl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki program? Bo wszystkie mam zgrane na płytach, więc pewnie oglądałam....nie było mnie tu bo na długi weekend pojechałam nad morze...ale faktycznie mało osób pamięta, nie wiem jak to było w tv, czy przypominali, bo jak mówię zwiedzałam wtedy sopot, ale jakoś chyba ucichło co? Mimo, że np. piosenka holywood tonight jest grana co chwila w radio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xymena - fajne linki 🌼 Diano na TVP INFO leciał program o ostatnich dniach MJ'a. Reporter poddal w watpliwośc wiarygodnośc calego tego AIG z Kennym Ortegą na czele. Było mówione jak to mozliwe, ze MJ byl w swietnej formie, skoro za kilka dni zmarł. Przedstawiono tez hipoteze, ze mógł chcieć zmniejszyc ilośc leków, ktore bral by byc w formie przed koncertami, ale z powodu wyczerpujacych prób znów mógł sięgnąc po wieksza dawke i to moglo go zabic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diano -zabiłas mnie tym Bad Tour, tez uwazam, ze to jego the best okres :) te amo tutti, hehe, jak mały chłopczyk to powiedzial, sweet ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dtampja.
idzie ktos na jennifer batten?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę, że powinnam oglądać jakieś sceny z bad tour przed wyjściem do pracy z samego rana - to by było cos na kształt koktajlu energetycznego który dawałby kopa na cały dzień :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Dziewczyny jestem pełna podziwu dla was! Byłam na tym topiku 2 lata temu, zara po śmierci MJ opłakiwałam go z wami, ale w końcu odpuściłam. Przestałam tu zaglądać,rozdrapywać rany bo bym zwariowała. Dziś przypadkowo natknęłam się na ten topik i jestem baaaaaardzo miło zaskoczona że on nadal jest:) Tyle czasy przxetrwał a wy razem z nim. Jesteście prawdziwymi fankami i bardzo wam dziękuje. Ja wpadłam w wir codziennego życia,pracy,rodziny ale Michael zawsze będzie w moim sercu. Ciekawa jestem czy zorganizowałyście sobie jakiś zlocik ,spotkanie? Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatj Dalio, pamietam Cie :) No, ja mam ten topik w ulubionych, jak akurat jestem na kompie to zawsze zerkne czy nikt nie napisał czegos nowego :) i czasem sama cos tam kliknę! Pozdrawiam Cię ciepło i zapraszam od czasu do czasu! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot szorstkowąsy
mj się skończył przed płytą bad która jest zwyczajnie kiepska w porównaniu do thrillera jechał na fali zdobytej wcześniej popularności ale już daleko nie ujechał potem już było tragicznie bo niestety sam mj jako człowiek i artysta degenerował się może inaczej nie mogło być bo nigdy nie był człowiekiem ani odrobinę dojrzałym nie potrafił sobie poradzić ze swoją przeszłością, dzieciństwem, które było trudne wyhodowano go na gwiazdę i bezwzględnie korzystano z jego pozycji i to trwa do dzisiaj mam na myśli rodzinę i całe jego otoczenie a wy po prostu przesadzacie w tym uwielbieniu bo mj okresu thrillera i mj od bad to już zupełnie inna jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka to ja
heh ja też was czytam zawsze, gdy odwiedzam kafeterie a więc dość często :))) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot szorstkowąsy
śmieszy mnie ten wasz zachwyt nad jego urodą sex appealem przecież on był w swoich najlepszych latach, nim zaczął dewastować swoje ciało zaledwie chłopcem, który dopiero stawał się mężczyzną, którym on najwyraźniej nie chciał się stać i robił z siebie dziecko, postać z kreskówki przez co wyglądał śmiesznie i smutno zarazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Wczoraj natknełam się na filmik z BET Awards, nigdy wcześniej tego nie widziałam...auuuuu jestem pozamiatana, szkoda że ten filmik jest taki krótki ale po prostu uwielbiam sposób w jaki Mike tańczy...czysta poezja, czy ktoś wie co to za utwór ? podejrzewam że to coś z twórczości Jamsa Browna http://www.youtube.com/watch?v=-hICiy0D0y4&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×