Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość corvetta.
dlaczego? bo mam sentyment do tego topiku, tu się wszystko zaczęło, tu mi wygodnie (bez logowania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
CORVETTA, JESTES OD POCZATKU???? ja tez pisze na pomaranczowo, ale nie jestem gorsza, wiesz- it dn't matter if you're black or white turu ruru tu tu ale masz pewnie sto ników? Abraja WIEM, pOLSKA we wrzesniu, przypomnialo mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
aBRAJA, DZIEWCZYNY PRZEWAZNIE JUZ TU ANWET NIE ZAGLADAJA moze Community, ale ogolnie sa tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie d Polski lece 28 wrzesnia bo do 23 musze czekac na paszport dla mojeg małego tak juz tesknie chciałam dzisiaj wstawic piosenke ale nie mogłam jej do końca dospiewac i az rozładwałam aparat tyle nagrywalam...mój stary czywiscie powiedzał ze to obciach jak to puszcze na yt to sie do mnie nie przyznaje...ale to nie ze wzgledu na spiewanie tylko na to ze wgole chce zawyc jak to okreslił na portalu jeszcze mne kto zbaczy no chyba do pipy jasnej po to sie wstawia tam te piosenki zeby je ogladali no!!! tByłam dzisiaj na takim mini koncerce na Westbrie z kazji urodzin...śpiewali amatrzy,tańczyli i wogóle duzo fanów było Mj...poczułam sie jak w domu fajnie zobaczyc takch oszloów jak ja to jak rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corvetta.
abraja , hehe gdzie tam:P w sumie chyba ja wrzuciłam tu najwięcej newsów, filmów, dałam namiary na steady-laughing, przerabiałam teledyski na komórkę, wklejałam wam hurtowo złote gacie i takie tam. fajnie się rozmawiało godzinami, ale cóż... ja tu zostanę PYT - ja mam co chwilę inny nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corvetta.
a w ogóle skad pomysł nowego forum? bo przeoczyłam coś nie tak z kafe?;) poza fankąMajka nikt nie pzreszkadzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wem skad pomysl b chyba zaspałam...człowiek wchodzi i raptem świerszcze...pusto zimno i wogóle...niby ze u nas był syf,podszywacze i costam jeszcze mnie tu dobrze w tym syfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corvetta.
abraja czy to Ty pisałaś kiedyś, że masz piosenkę "An Angel came to me"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to ja jak tylko dopadne mch płytek to wkleje na yt b jakos nie moge nigdzie znależc ej piosenki w całym necie i szczerz nawet nie pamietam jak leci bo ostatnio to jej sluchałam z 5 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corvetta.
byłabym wdzięczna. jestem strasznie głodna nowych nagrań Michaela, czegoś czego nie słyszałam jeszcze a tej piosenki właśnie nie można znaleźć w internecie. czytałam tekst. ciekawy jakie śliczne masz dzieciątko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie niegrzeczne...toz to istne wcielenie szatana .... a moze jeszcze jakiejs innej potrzebujesz albo jakiegos tlumaczenia/ a tak wogóle to czemu nie spisz? ja mam bezsennosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
aaaa, kojarze osobe, ktora pokazala steady laughing- bo to było cos dla mnie szkoda, ze zmieniasz niki a gacie, czy na komorke to nie dla mnie- komorke mam uwsteczniona a myslalam, ze to wszystko Diana robila a z tym forum to niedawno poddala pomysł Soul to Squeeze, powiedziała, ze dobrze byłoby takie cos zaozyc, ona byla moderatorka itd i zna sie na tym i ze nie trzeba sie obawiac, ze ktos skasuje topik, ze ktos bedzie zasmiecal i Diana podchwyciła pomysl a potem inne dziewczyny przeskoczyły tam Abraja- dawaj piosenke-- pomysl, co musiałMichael przechodzic, przeciez nie zawsze byl gwiazda prawie zawsze ok, ide na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
aBRAJA AZ NIE WIERZE, ZE MASZ PIOSENKE AN ANGEL Came to me musi byc piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyt sama nie wierze ze ja mam bo spodzieałam sie ze na necie bedzie jej pełno a tu zaskczka taka....moja mama pilnuje płytek jak oka w głowie he he wiecie palce mi juz zdretwiały od pisania he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corvetta.
mi odpowiada formuła kafeterii, spędziłam tu już kupę czasu... tylko rzeczywiście ostatnio troszkę tu pusto, ale i tak zaglądam. jeszcze ożywimy ten topik;) Diana? mówisz o Smooth? ona robiła dzwonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Abraja pomysl o marketingu, bedziesz gwiazda, jak upublicznisz te piesn kiedys Diana zamiescila te piosenke w wykonaniu jakiejs babki- ale ja porownalam slowa i stwierdzilam, ze to nie ta- tylko tytuł sie zgadzał Abraja to idziemy spac a na nk sie musze logowac- jejku ja to mam zawsze pod gorke, a wiec nic nie wiedziałam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
acha, no mam nadzieje ze ozywimy ale mogłabys jakis stały nik miec przynajmniej na potrzeby tego topiku, bo tak- aj nie ma zaufania do tymczasówek tak, o Smooth mi chodziło acha rozumiem, dzwonki :D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corvetta.
u dzieci w tym wieku to raczej normalne:P chyba mam wszystkie piosenki, o których mi wiadomo. zajęłam się szukaniem jakichś ciekawych remixów... Może wy macie jakieś linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara nie-chcica
A co jest w linku? boje sie wirusow. kiedys kliknelam w jeden zwiazany niby z tym,ze on zyje i zarazilo mi komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w linku jest filmik jego spotkan z fankami, w tle muzyka mariah carey. oj lezka sie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara nie-chcica
aach o tę książkę chodzi. słyszałam o tym, widzę,że ktoś zrobił print screena. ciekawa rzecz - książa o jego śmierci na dzień przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej! Zajrzałam tu dzisiaj i...co Ja widzę? Abraja w pretensjach... Abraja- Kochana... Ty sie nie bocz, tylko "przychódź" :-))) do nas na forum... No co Ty! Nikt nie założył tamtego forum przeciwko komuś, wrecz przeciwnie Forum zostało założone dla kogos i po coś! DLA NAS! Żebyśmy mogły mieć łatwy dostęp do wklejanych fotek i porządek w linkach... I żeby nie dyskutować z oszołomami...i nie cyztac durnych, zaśmiecających forum postów. No Abraja... nie gniewaj sie na NAS tylko dołączaj - zapraszamy ...bo brakuje nam tam Ciebie! Pozdrawiam i czekam tam na Ciebie! Nie badź uparta;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abraja... No fakt...może i głupio wyszło, że wczoraj tu nie zajrzałyśmy...:-( W swoim imieniu pzrepraszam... Ale ja naprawdę napisałam tę piosenkę, o której mówiłaś na YT:-))) Napisałam ten tekst dzięki Tobie... No proszę Cię jeszcze raz... "PRZYCHÓDŹ" na Forum- CZEKAMY...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatalaDG
Ja tez jestem na tym forum od prawie początku,bo jakos od 15 strony hehe. I zgadzam się z abraja,tutaj jest mi dobrze i lubię tu zaglądac. A co mnie obchodzą Ci co zasmiecają temat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×