Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość Be in 2places at the same TIME
jestem uzależniona od Thrillera z TII - uwielbiam ten układzik a w tych luźnych dresikach i kurtce jeszcze fajniej to wyglądało:P fajnie, że na koniec był jeszcze fragment Threatened

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota--------------
Jeżeli to drugie zdjecie jest prawdziwe :( ,jak musiał cierpieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Be in 2places at the same TIME
ale od czasu kiedy obejrzałam film ciężko mi się słucha Man in the mirror - konkretnie końcówki.... kojarzy mi się z zakończeniem filmu, za każdym razem mam to przed oczami - on po prawej a obok napis "Michael Jackson, King of pop, Love lives forever"...i to uczucie. takie samo jak wtedy w kinie gdy film się kończył :( jakieś ukłucie w środku i pustka..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Be in 2places at the same TIME
co jest na tym zdjęciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liga6656
a czytał ktoś z was "Michael Jackson Conspiracy" Aphrodite Jones?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota---------
Na tym zdjęciu pokazana jest wielka rana na nodze Michaela :(Ciekawe od czego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te dzieci są do niego
podobne! spójrzcie na oczy, brwi i policzki chłopców i Mike'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autobiografii jeszcze nie czytałam..na razie czekam w kolejce do książki :D....a chęć mam wielką mrrrrrrr... Oprocz ksiazki Andersena czytałam też biografie La Toy`i "naga prawda o mojej rodzinie"...Obie odsłaniają wiele faktów o zyciu MJa... Jestem w szoku po obejrzeniu tego zdjęcia z raną na nodze...Moze ktos napisać skad ta rana? słyszałam, że MJ rzadko odsłaniał nogi ponieważ nie były one rzekomo dotkniete bielactwem...zdjecie swiadczy o czyms innym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Be in 2places at the same time
według mnie to jednak ugryzienie pająka, ale tamto zdjęcie chyba trochę podrasowali.... Mam inne, na którym nie wygląda to aż tak strasznie http://i4.photobucket.com/albums/y130/CrazyCarla/SpiderBiteShaved.jpg oj tak, miał na nogach widoczne ślady choroby... Właściwie to zawsze chodził szczelnie "opakowany"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta rana wg niektórych zrdeł jak i ojce Mj wystaoiła z powodu gnica jego nogi lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz...ta rana według niektórych zródeł jak i od ojca Mj wynikła z powodu gnicia jego nóg lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Be in 2places at the same time
abraja, no tak, według nich on miał trąd, wszystko mu gniło i odpadało bla bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może te rany miał od tych wszystkich leków i zastrzyków ? .;/ na Tym nastpnym zdjęciu od Be in 2places at the same time widac wyraźnie ślady bielactwa...a te rany...fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mez mez
przecież on miał zawsze takie paznokcie. co w nich "ble"???????:O spójrz lepiej na nadgarstek, gdzie są widoczne ciemne plamy... biedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf.
no nie zawsze,kiedy był typowym afroamerykaninem nie miał ,no ale to pewnie przez chorobę. mam pyt. jakie najbardziej polecacie książki o Michaelu ? bo ciężko wybrać tą wiarygodną a mam zamiar sobie jakąś sprawić.Taka aby zaciekawiła etc.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pifpaf ja zawsez bede stała murem za Moonwalk autobiografią... ale on nawet jak był już "biały" np. podczas BAD to nie miał takich paznokci ale pifpaf ma rację...to pewnie,przez chorobę . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nite Line witaj :) Skąd Ty wynajdujesz takie forki? Niesamowite! Szkoda, ze jest poprawiane :( Dziewczyny - te rana na nodze to jest zmiana martwicza.. Ale czy to jest akurat takie istotne..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×