Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

zaraz przetłumacze ale na mje to ona jest troche psychiczna...he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I want him back.....
haha na moje też. Obserwuję ją trochę na facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiedziałam nic na jej temat... poza tym, że bardzo fajnie sie wypowiadała o Michaelu w The Footage you were Never Meant to see, wyglądali jak para naprawdę dobrych przyjaciół. I te fanki, które pisali maile do niej i listy do M. tez potwierdzają, że była jedną z nielicznych, którym ufał. a jak sie ją podgląda na Facebooku?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I want him back.....
tylko szkoda, że pokazała tysiącu "znajomym" na facebooku zdjęcia grobu Michaela a potem histeryzowała, że ktoś śmiał je skopiować i natyka się na nie w internecie i że przez to naruszył jego prywatność itp. Ostatecznie ktoś sprzedał zdjęcia TMZ....... czytam co pisze na facebooku, czasem odpowiada na pytania. to jest jej konto, tzw. "Karenland" ;) http://www.facebook.com/profile.php?id=1464473223

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc jestem Kren... dzekuje za zaproszenie mnie do swietowania z wami gdyz dzieki nowoczesnej tchnologii moge byc wszedzie na swiecie w tym specjalnym momencie. Jestem zaszczycona ze w jakis spodób moge reprezetowac czastke drogi MJ jako jedna z jego przyjaciół.podróz Mj rozpoczeła sie 28,07,1958 Miałysmy szczęscie wielogodzinnego ogladania jego tanca spiewu a takze podzieleniem se z nami woim doświadczeniem i miłoscia. Zdanie niezrozumiałe... Musimy pkazac kim był a najwazniejsze pokazac czego moglismy nauczyc sie od niego. Nasza przyszłosc jest od tego zalezna Zdanie niezrozumiałe... Jegoprzybycie było jakwiadomosc ze musimy uzdrowic swiat i nasze serca. My jestesmy swiadectwem jak ciezkie było do przekazania dla jednego czlowieka Jego wzerunek dawał tyle mozliwosci ale był niezrozumiany... Michael był clowiekem z lustra,był obcym w Moskwie był oniemiałym Wielu ludzi nie moze zrozumiec jego dziecinstwa.On naprawde chcał sie smiac i cieszyc Michael był moim przyjaciielem,moim mentorem i moja prywatna nadzieja na ??? Tęsknie za nim i wiem ze kazdy z was za nim teskni,świat za nim teskni Poniewaz ten dzien 51 lat temu dał nam szanse na podzieleniem sie Michaelem,jego poswiecenie przetrwa przez lata gdyz podzielił sie całym swoim doswiadczeniem.Świetujmy,ten dar,tanczmy taniec.Uleczmy świat szczerze kochajmy szanti szanti szanti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziękuję za przetłumaczenie!! Abraja jesteś wielka :) Może znacie ten cytat, na mnie zrobił wrażenie... I want to live in a world with peace and without hunger. A world where mankind knows no suffering. I believe I can help achieve that goal if I stay healthy in mind and body. I believe that if I live correctly I can live to be 150. Chciałbym żyć w świecie, na którym panuje pokój i nie ma głodu. W świecie, w którym ludzkość nie zna cierpienia. Wierzę, że mogę pomóc w osiągnięciu tego celu, jeżeli pozstanę zdrowy duchem i ciałem. Wierzę, że jeżeli będę żył dobrze, mogę dożyć 150 lat. :( cytat ze strony http://mjtranslate.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kolejne Nie było takiej rzeczy, o którą bym prosił i jej nie otrzymał. Nie chodzi o rzeczy materialne. Powiem ci coś, czego nie mówiłem wcześniej i jest to prawda. Nie mam powodów, żeby kłamać i Bóg mi świadkiem, mówię prawdę. Myślę, że wszystkie moje sukcesy i sława, których pragnąłem - pragnąłem ich, bo chciałem być kochanym. To wszystko. To jest cała prawda. Chciałem, żeby ludzie mnie kochali, naprawdę mnie kochali, bo nigdy nie czułem tej miłości. Powiedziałem wiem, że mam zdolności. Może gdy będę pracował nad moimi umiejętnościami, ludzie pokochają mnie bardziej. Chciałem tylko być kochanym, bo myślę, że to bardzo ważne mieć tę świadomość i mówić innym, że się ich kocha, patrzeć w ich oczy i powtarzać to. Michael Jackson (2001) Autor tłumaczenia: anialim (Jako artysta) jestem niczym lew. Nic nie może mnie zranić. Nikt nie może mnie skrzywdzić bez mojego pozwolenia. Nie pozwoliłbym, żeby mnie coś dotknęło, nawet jeśli cierpiałem i w przeszłości bolało mnie to, oczywiście, wiele mnie to nauczyło. Michael Jackson (2001) Dawniej umieszczałem w moim pokoju wiele manekinów i wciąż je mam, ponieważ kiedyś byłem bardzo samotny, boleśnie samotny. Nawet nie masz pojęcia. Miałem w zwyczaju chodzić po ulicach i szukać ludzi do rozmowy. Mam na myśli okres, gdy byłem u szczytu kariery. Gdybym podszedł do kogoś zupełnie obcego i spytał, "zostaniesz moim przyjacielem?" on odpowiedziałby, "mój Boże, to Michael Jackson!" i to nie jest odpowiedź, której oczekiwałem. Michael Jackson (2003) http://mjtranslate.com/ ten fragment: Chciałem, żeby ludzie mnie kochali, naprawdę mnie kochali, bo nigdy nie czułem tej miłości. Powiedziałem wiem, że mam zdolności. Może gdy będę pracował nad moimi umiejętnościami, ludzie pokochają mnie bardziej... pisałyście o tym wcześniej, ja mam wrażenie, że mimo bezsprzecznej miłości fanów do M. i jego do fanów, to była to trochę sytuacja bez wyjścia... samograj... a juz zdanie o manekinach i przyjaźni...z tym najbardziej nie mogę się pogodzić. Że całe życie był tak potwornie samotny, mimo że sam dawał szczęscie tak wielu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co 2,50 ;) zawsze ci najsłynniejsi umieraja samotni taki ich los co nie zmienia faktu ze ja nadal wierze ze jest tamgdzies lub tu całkiem blisko i ze kiedy nadejdzie czas nadejdzie i on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarecrow
Father of boy who accused Michael Jackson of molestation found dead in Jersey City home The father of the 13-year-old boy who accused pop legend Michael Jackson of molesting him in the early 1990s was found dead in his Jersey City home earlier this month -- an apparent suicide -- authorities said today. A Jersey City police spokesman said that Evan Chandler, 65, was found dead on his bed in Liberty Towers, 33 Hudson Street. He had a single gunshot wound to his head and the gun was still in his hand, police spokesman Stan H. Eason said. Police checked on Chandler when they received a call from a Bayonne doctor, who was concerned because Chandler had missed an appointment, police reports said. The doctor told police that Chandler had been extremely ill. In the early 1990s, Chandler reported the King of Pop, who died on June 25, to authorities in both Los Angeles and Santa Barbara, California, accusing Jackson of molesting his son, Jordan, then 13. The Santa Barbara County District Attorney’s Office launched a probe and convened a grand jury to look into the sexual abuse charges. Meanwhile, Chandler and his son filed a civil lawsuit against Jackson. The case did not go to trial because the boy received a settlement of more than $20 million, according to many published reports. Chandler and Jordan made news in Hudson County in 2005 when Jordan, 26 at the time, accused his father of hitting him in the head with a 12.5-pound weight and also spraying him in the face with a chemical irritant. Evan Chandler was charged with assault and weapons charges, but those charges were later dropped. http://larrykinglive.blogs.cnn.com/2009/11/17/father-of-boy-who-accused-michael-jackson-of-molestation-found-dead-in-jersey-city-home/#comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....ot ..co.....
hej dziewczyny! chcialabym sie wypowiedziec o dzieciach michaela. z poczatku nie wierzylam, ze moga byc jego, bo nie dostrzegalam u nich afroamerykanskich rysow. jednak dzisiaj zmnienilam zdanie, jak obejrzalam filmik, w ktorym wyraznie widac, ze prince niestety tez cierpi na bielactwo :( biedny chlopak. a michaelowi dzieciaki bardzo sie udaly! sa piekne i na szczescie (i troche niespotykane) ze nie zadne z nich nie odziedziczylo jego nosa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamagoczi.pl
Janet w chwili śmierci Michaela była raz w Atlancie, raz w Nowym Jorku... "OK, I just saw the Janet Jackson interview with Robin Roberts and found so many discrepancies and contradictions it ain't funny: She told one magazine that she was on the set of the Tyler Perry movie in Atlanta when she got the news of MJ's "death." Now she claims that she was at home in New York. Tyler Perry also claimed that Janet had to leave the set to fly to California when she got the news about her brother. Then, she said that she talked to Latoya, then said that she couldn't get a hold of anybody, and finally did she couldn't even bring herself to lie and say that MJ was dead. She cut herself off when she said that "he is no longer...I can't believe it."" DOBRE VIDEO. wypowiedzi Kleina, Josepha, H.Levina, Beardena http://www.youtube.com/watch?v=303mmolg5is

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako nutkę na dziś prponuję "On the line" jeszcze tydzień...i 25 XI....aż sama jestem ciekawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no onecie piszą
że ojciec Chandlera popełnił samobójstwo ... Michael wziął go do siebie ... ciekawe kto będzie następny ... A biedny Prince odziedziczył po Michaelu bielactwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z wielu fanek
wiecie co? przynajmniej teraz te wszystkie niedowiarki mają pewność, że prince jest biologicznym synem michaela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla w morzu..
Ja mysle ze to jego dzieci. sa do niego podobne. ten chlopiec ma naprawde plamy. widzialam kiedys na 2zdjeciach. Boze jak mi ich szkoda. Michael tak je kochal. tylko jego mialy tak naprawde. zobaczcie jakie pozytywne komentarze na onecie.jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla w morzu..
Ja mysle ze to jego dzieci. sa do niego podobne. ten chlopiec ma naprawde plamy. widzialam kiedys na 2zdjeciach. Boze jak mi ich szkoda. Michael tak je kochal. tylko jego mialy tak naprawde. zobaczcie jakie pozytywne komentarze na onecie.jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La Toya jest niespełna rozumu. Niedawno wypowiadając sie na temat jasniejacej skóry Michaela powiedziala że rzekoma choroba jest wyssana z palca, a MJ od lat wcierał w skórę specyfiki mające ją rozjaśniać. Ta kobieta ma niepokolei w głowie, więc akurat 'rewelacjom' z jej strony bym nie wierzyła.... Ktoś widział fotki prince`a swiadczace o tej chorobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Gargamela
liberian, rzeczywiście widać plamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość This time around
This time around I'll never get bit Though you really wanna fix me This time around you're making me sick Though you really wanna get me Somebody's out Somebody's out to get me They really wanna fix me, hit me But this time around I'm taking no s... Though you really wanna get me You really wanna get me He really thought he really had Had a hold on me He really thought he really had They thought they really had control of me He really thought he really had Control of me He really thought he really had They thought they really could control me This time around I'll never get bit Though you really wanna get me This time around I'm taking no s... Though you really wanna fix me Somebody's out Somebody's out to use me They really want to use me And then falsely accuse me This time around They'll take it like spit 'Cause you really can't control me You know you can't control me He really thought he really had Had a hold on me He really thought he really had They thought they really had control of me He really thought he really had A hold on me He really thought he really had They thought they really had control of me He really thought he really had Had a hold on me He really thought he really had They thought they really had control of me He really thought he really had A hold on me He really thought he really had They thought they really had control of me [Rap: The Notorious BIG] Listen, I've got problems of my own Flashin' cameras, taps on my phone Even in my home I ain't safe as I should be Things always missin' Maybe it could be my friends They ain't friends if they robbin' me Stoppin' me from makin' a profit, see Apology shallow like the ocean I guess I'll resort to gun totin' If I was dead broke and smokin' I'd probably be by my lonesome I'm a killer nigga I ain't jokin' Endo smoke got me choked and I'm hopin' The fool comes slippin' So I could blow'em open This time around I changed up my flow Got rid of the rocks Got Pitts by the door I've raised other peoples to watch my back Stay away from strangers So I won't slack And I know my nigga Mike like that Baby This time around yeah... He really thought he really had Control of me He really thought he really had They thought they really had control of me He really thought he really had A hold on me He really thought he really had They thought they really had control of me He really thought he really had Had a hold on me He really thought he really had They thought they really had control of me He really thought he really had Control of me He really thought he really had They thought they really had control of me He really thought he really had A hold on me He really thought he really had They thought they really had control of me This time around yeah He really thought

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×