Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

hej, kupiłam sobie Jean Desprez - Bal a versaille :D czyli zapach MJ... pierwsze wrażenia - hmmm perfumy mojej babci kurde....nie wiem, czy naprawde to jest ten zapach, kupiłam spray - bo był najmniejszy a nie chcialam wtopić kasy, mozedlatego ze to jest spray, czuc jak najtańszą wodą kolońską dla babci kupiona w kiosku zobaczymy, moze za kilka godzin mnie ujmie ten zapach, ale narazie jest ciężki, jakis kwiatowy, czasem po protu śmeirdzi mi starymi ludzmi :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Diano.. Hm to ciekawe, zeby az taki dziwny to był zapach? Moze to kwestia tego, ze na kazdej skórze perfumy pachna troche inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
hehe he mam ochotę Cię obwąchać, wiem zabrzmiało zbereźnie.....ale nie to miałam na myśli, po prostu ciekawa jestem tego BAV wczoraj nieźle się uśmiałam znalazłam parodię Black or White, nie wiem może to widziałyście ale parodia Panther Dance po prostu kapitalna jakoś taka sobie ale umieram ze śmiechu ile razy sobei to przypomnę http://www.youtube.com/watch?v=F3H6hRNwgtc&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errataa
czasem, jak na niego patrze, mam wrazenie, ze twarz mu sie zaraz rozpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, na pewno na każdym inaczej pachnie, zresztą ja też ja wącham to staram sie wyobrazić sobie MJ który tak pachnie i nawet by pasowało...ale to nie zmienia faktu, że dla mnie, pachnie jak perfumy takie ciężkie dla babci, w taki starodawnych flakonach, to jest zapach chyba z 1962 wiec tez nie ma sie co dziwić. Moim rodzicom sie spodobalo - co tez oznacza swoje, a oni sa starej daty i troche staroświeccy :P hehe kupiłam na allegro, sprawy 30 ml, zaraz go wystawie spowrotem, bo szkoda mi kasy, nie bede uzywac ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Dirty, ile dałaś za tego spraya ? hmmm musi chyba być naprawę ciężki kaliber ten zapach skoro nawet wyobrażenie Mika nie osładza tego aromatu ;-) Zapach faktycznie może być trochę inny od tych modnych obecnie. Kiedyś uwielbiałam np Chanel no 5 a teraz odrzuca mnie na samą myśl, a przecież kiedyś to była (i chyba nadal jest) prawdziwa klasyka, "ubrana" ponoć tylko w ten zapach chodziła spać Marilyn Monroe... Kiedyś była moda na "aldehydowe" zapachy, podejrzewam że zarówno BAV jak i Chanel to właśnie zapachy z tego gatunku, czyli ciężkie, kwiatowo-pudrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wierzycie...masz racje, też jakiś czas temu chcialm kupic chanel nr 5, bo jest klasykiem itd, a ja lubie klasyke,ale jak powachalam, to taki wlasnie bylk podobny do bal a versaille - taki ciezki dla dojrzałych kobiet, nie znam sie na perfumach za bardzo wiec nie opisze nuty glowy, serca i reki :P ale jesli mialabym porownac to wlasnie do chanel nr 5 - ta droga... dałam 80 zl z przesylka moge sobie wybrazac MJ, ale sczerze, wole za te 80 zl kupic trzy ksiazki o nim albo plyte albo dvd i bardiej uzywac i byc "blizej" niz skropiona tymi perfumami ktorych na codzien nie uzywalabym bo nie podchodza mi wcale. http://www.youtube.com/user/basti20090 nie wiem czy wklejałam, fajne foty ech wystarczy zobaczyc jedna i od razu sie wpada jak w ruchome piaski chce si wiecej go ogladac, wspominac, tesknic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świat Bożęgo Narodzenia oraz pomyślości w Nowym Roku dla wszystkich dziewczyn, liberian-girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Dirty, ja mam 2 książki o Miku na zbyciu i zastanawiam się czy nie wymieniłabym ich na tego Twojego BAV.... intryguje mnie ten zapach, z opisu pomarańczowo piżmowy więc myślę że coś w stylu Vanilla Musk, kojarzysz ten zapach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadavraa
zrobil tyle nagran ze na jakies 4-5 plyt starczy, a moze nawet wiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kojarze tego zapachu, a jakie masz książki? wystawilam juz te perfumy na aukcji za 5 dyszek, dwie osoby obserwuja, zobaczymy czy ktos kupi. wlasnie leci hold my hand a ja przegladajac newsy zobaczylam mj na bilbordzie w NY http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/51,80269,8870157.html?i=7 świeta swieta i po swietach, ja juz w pracy pokutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Mam trzy pozycje: The Final Years of Michael Jackson Unmasked Ian Helperin (wersja ang.) Moonwalk autobiografia (wersja polska) Michael Jackson Życie i Śmierć Króla Popu Kevin J. Fox (wersja polska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny20
Liberian-girl wzajemnie,wszystkiego,co najlepsze dla Ciebie i bliskich w tym Nowym 2011 Roku :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka jak hoho
no i jest wyrok Murraj skurwysyny to ty go zabiłes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki wyrok??? sorry obczaiłam tylko pudla przypadkiem i tam bylo napisane, ze nie zdzwonil po karetke o czasie, ale info z pudla to zadne info wszystkiego najlepszego w nowym roku ogladalyscie wczoraj vive? ja przypadkowo wlaczylam i trafilam na personality z michaelem jacksonem :) cale dwie godziny jego teledysków i jest taki piekny :D 😍 zachciało mi ie nawet zrobic tak fryzure jaka ma w they dont care about us, ale chce zapuscic w koncu wlosy co tez gdzies czytalam,, ze dzieciaki maja zeznawac, ale cholera nie orintuje sie, musze znaleźćdobre źródło ost. nie mialam czasu zmienialam prace, sesja itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
z tego co wiem aktualnie Murray ma zawieszoną licencję medyczną, taki był warunek kaucji Policja sprawdza też innych lekarzy którzy zapisywali silne leki, dentystów, dermatologów itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
mniam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×