Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość dirty Diana i liberian girl
Mieszkacie zagranica, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael Jackson Michael Jackso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu dzisiaj cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael Jackson Michael Jackso
Jestem ale spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
[*}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
gdyby żył, wczoraj świętowałby urodziny..... nie wiem co się stało z tematem, wszyscy o nim zapomnieli i już nie zaglądają, a tak się zarzekali że to ich idol....smutne gdziekolwiek jestem słyszę jego muzykę....pozostawił po sobie tyle wspaniałych, niezapomnianych piosenek, inspirował i nadal inspiruje tylu ludzi.... nie mogę się doczekać by zobaczyć kim będę jego dzieci gdy dorosną, jakich dokonają wyborów i jak potocza się ich losy moze kiedyś napiszą ksiażki-wspomnienia o swoim ojcu, bardzo bym była ciekawa je przeczytać smutno mi gdy patrzę jak odchodzą idole moich młodzieńczych lat: Whitney, Mike, to tak jakby z ich odejściem ktoś odebrał cząstkę mojego własnego życia, wspomnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był wielki artysta,wielki talent,wielki muzyk i wielki tancerz .Jego moonwalk był genialny,perfekcyjny!Nie był moim idolem ale nie sposób nie oddać mu wielkości. Postać może nie dla wszystkich jednoznaczna jeśli chodzi o życie prywatne ale geniusz sceny.Muzyka która się nie zestarzeje.Wystarczy posłuchać np Billie Jean czy Beat It i porównać z aktualnymi przebojami pop.Okazuje się że jego muzyka brzmi nadal nowocześnie,dobrze.This is it!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Wczoraj oglądałam komedię na Polsacie i w filmie była "Working all day and night" Jacksons 5..... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie popłakałam się ponieważ
jest mi on totalnie obojętny, że nie żyje, cóż, każdy musi kiedyś umrzeć. a jego napaleni fani z chorą obsesją na jego punkcie działają mi na nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =0up
Tylko czemu Paris nie ma ciemnej skory , tylko Blanket jest ciemniejszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy nie zyje
ogladany '')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
dzieci Jacksona mają jasny kolor skóry bo są adoptowane, jak bardzo to jest oczywiste ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walnięte w dekiel bydło
A kogo powinno obchodzić jaki kolor skóry mają te dzieci i czy były adoptowane? Nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, dziwota ich matka jest biała, poza tym nie są biali tylko śniadzi, a już zwłaszcza Blanket. Tego nigdy nie ogarnę czemu ludzie, których generalnie powinno to średnio interesowac (nie fani) zawsze się o to najbardziej kłócą. Co do filmiku, kto by nie chciał być na ich miejscu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jygh
🖐️Dzieci nie sa adoptowane a z nasienia jego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt wczoraj nie pamietal :O a tak pisaly :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawna-Xym
tak jakoś dzisiaj mi się przypomniało.. nie każdy miał czas 25.06 ;),tym bardziej, że nie był to weekend ; ) niemniej jednak wierzę w to, co on mówi dokładnie w 07.07 minucie, i poźniej co mówi jego siostra La Toya J.w min. 08.27 ... http://www.youtube.com/watch?v=y9-BZqljYUE nie chodzi mi tu tylko o tematykę illuminauati..ale wystarczy spojrzeć chociażby na EMinema, czy BMX'a... [mam nadzieję, że taj ;tam' chociaż szczęśliwszy niż za ziemskiego życia]^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetiZ4807
Używaliście leku o nazwie One Touch Horizon? No bo wyszukiwałam komentarzy na temat tego leku i nie wiem co myśleć. Może moglibyście coś napisać mi o tym produkcie? Jest sens go kupować, słyszeliście o zamiennikach? Tu zanalazłam trochę recencji o One Touch Horizon: http://www.listalekow.pl/one-touch-horizon/ - myślicie, że to rzetelne informacje? Nie chciałabym się naciąć i wydać bezsensownie część swojej wypłaty, dlatego pytam Was. Dzięki za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to nie lek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYT pretty young thing
Hej, hej, żyjecie??? Widzę, że topik trwał, ale w koncu umarł...a moze jednak nie... Ja w kazdym razie wciąz ogladam... Zaczynam ogladac, bo tuz po Jego smierci nie mogłam Lubię słuchac piosenek J5, tyle jest nowych materiałów na yt Jest w nich magia, jak mówił Michael.. 4 i pół roku... Abraja, jednak wciaz mi nie dałas posłuchac piosenki An angel came to me, ten link, który podałas, to nie on, to nie ta piosenka, a wiec wciaz jest to piosenka widmo... Pozdrowienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYT pretty young thing
Musiałam trochę dodac do mojego niku, bo samo PYT juz zajete....ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYT pretty young thing
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYT pretty young thing
Hej.... znów mi się przypomniało.. Szkoda, ze Was nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos 25 czerwca nikogo tu nie bylo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loving you
Czy ktoś tu jeszcze bywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle lat uplynelo,a niedlugo nastepna rocznica smierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×