Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość takie pytanie ... ..
czy jest wideo koncertowej wersji utworu "give in to me"? Czy Michael zaśpiewał to kiedykolwiek na koncercie? Szukam szukam i znaleźć nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski mam problem.. tzn nie odnosnie MJ ani nic z tych rzeczy.. pytam bo was lubie i moze mieliscie podobny problem albo ktos ze znajomych mianowicie ponad rok temu rozjasnialam wlosy.. teraz zostalo mi rozjasnienie ze tak powiem na polowe wlosow, tzn od polowy sa blond a u gorze miodowy blond bo tylko tyle mi chycilo jak farbowalam na wiosne. kupilam sobie farbe ciemny blond i chce isc jutro z nia do fryzjera zebym wrocila wrescie do swojego koloru myslicie ze farba mi chwyci wlosy rozjasnione? naprawde mam juz dosc, wlosy sa suche i zniszczone a chce swoj kolor :( help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Aden witaj w klubie, tez rozjasnialam, ostatnio przycemnilam by wrocic do swojego koloru. Wiem co to zniszczone wlosy od rozjasniania, sporo wypadalo. Polecam Ci je dobrze nawilzyc najlepiej olejkami kokosowymi i rycynowym. Mnie po rozjasnianiu nie od razu chwycilo rownomiernie na braz, ale to zalezy od rodzaju wlosow. Postaw tez na dobre farby, a jesli nie masz siwych odrostow, to uzywaj tonerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie pytanie ... .. Też nie mogę teraz znaleźć, ale ktoś to tu wczoraj wklejał- link jest napewno na tym forum... Wczoraj lub przedwczoraj...Przeszukaj poprzednie stronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja kupilam farbe z loreala dalam za nia 22 zl i jutro ide z nia do fryzjerki.. kupilam lodowy ciemny blond mam nadzieje ze chyci... jak bedzie trzeba to obetne etz wlosy choc niemam nawet do ramion.. naprawde ubolewam czasem nad swoja glupota.. dziewczyny! nie rozjasniajcie wlosow to najwieksze swinstwo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawić was tylko na chwilę i już przybyło stron ;) Słucham sobie tego noł noł noł i boki zrywam, jake to komiczne :D M.J. niby taka poważna gwiazda śpiewa sobie jak przedszkolak :P Do obcinania mp3 jest fajny, mały programik MP3 KNIFE, mało zajmuje miejsca i jest prosty jak budowa cepa ;) Skończyłam moonwalka, koleżanka wybrala, bo mialam 4 wersje, ale z godzine posiedzialam zeby zamienic mov na mpg, a potem obciac to mpg, jejku...ile to roboty, ale juz puściłam w eter i napisali, że wszystko gitara, żebym czekała na maila jaki mi numer przydzielą :D A jak wasz moonwalk??? Wzruszyłam sie na tym video z my heart wil go on... Our hearts will go on...z nim w sercu i pamięci. A oglądając z christmas private home movies, zdałam sobei sprawe ze nie dochodzi do mnie jeszcze że M.J. nie żyje. oglądam go codzien, slucham go wciaz i mysle sobie ze zyje sobie w tej swojej Nibylandi szczesliwy... Ide spac, bo spalam dzis 4 h, a o 5 rano kręciłam juz moonwalka :P Jutro w pracy bądź przed wymyślę jakieś oświadczenie do tv, dam się ponieść wyobraźni :P Ps. Wiecie, że pojutrze o 20.00 każdemu podniesie sie ciśnienie? jejku nie mogę sie doczekać :) Dobranoc laski, miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
no Ostra, ja tez miałam podobne, znaczy ja chinskie, hehe nie sadzilam, ze takie załozy... ale kurtka jeszcze fajniejsza fajna ta parodia eddiego, wystarczyło cos o Michaelu powiedziec i juz był show nasz kabaret kon polski tez wyglrał kiedys parodiujac Michaela dzieki za yyyyyeeeeeeeess nononononono ide dalej na kozaku ogladac foty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T. - ja chyba pamiętam ten kabaret. To była bodajże piosenka, coś w stylu: "Michael, Michael, Michael - on oszalamia i porywa Michael, Michael, Michael - nie dla każdego taka ksywa" ;) No ale ostatnio jestem strasznie cięta na wszelkie parodie i "żarty" dotyczące Michaela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga gagarina
Pierwszy raz plakalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michel...24
Witam dziewczyny :) Jakiś czas nie udzielałam się na tym topiku, ale starałam się czytac Was regularnie :) Aden ... co do włosów ... to miałam ten sam problem i powiem Ci, że ta farba powinna Ci chwycic fajnie włoski, ale niestety będzie się szybko wypłukiwac ... Ja farbuję na ciemny blond już ponad pół roku co miesiąc i nadal farba się wypłukuje ale już coraz wolniej :) Domyślam sie, że kupiłaś L'Oreal Excell 10 ? :) Jeśli tak to gratuluję wyboru bo ta farba i ten kolorek są super :) Jutro koncert w Multikinie !!! ... Tak się cieszę :) Oddaję córcię do dziadków i będę delektowac się MJ na wielkim ekranie :) Dziś chyba nie zasnę z wrażenia :) Hehe ... ja kiedyś byłam przebrana za MJ na szkolnym balu przebierańców :) ... Miałam czarny kapelusz, jedną rękawiczkę, czarne spodnie i koszulkę z wizerunkiem Michaela i ... dostałam nagrodę za najbardziej oryginalne przebranie :) Oczywiście oprawa taneczna też była :) ... fajne czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Michel 24 Ja tez juz sie nie moge doczekac jutrzejszego koncertu :D To mogłoby byc juz dzisiaj ! Dzisiaj i jutro do wieczora postanowiłam ograniczyc sie ze sluchaniem M. zeby wieczorem w czwartek czuc jego niedosyt hehe ciekawe czy dam rade :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak L'Oreal Excell 10 :) dzieki dziewczyny za zrozumienie. chyba nie bede farbowac prze jakis czas a potem zetne rozjasnione wlosy.. niewiem zobacze jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodeeek
mozecie wrzucic gdzies te zdjecie Michaela jak spi? bo nie otwiera mi sie na kozaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Czesc dziewczyny, przepatrzylam caly program tv na dzis, i nie ma w nim zadnej transmisji z koncertu urodzinowego Michaela, tvn 24 tez nie :( Orientujecie sie czy jakas stacja ma w planie uczcic w jakis sposob ten dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodeeeek
Remedes on mialby urodziny za miesiac a nie dzisiaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
O kurcze, cos mnie zacmilo, rzeczywiscie, nie wiem dlaczego, to przeciez dopiero w sierpniu. Dzieki za przypomnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
http://www.kozaczek.pl/galerie.php?strona=18&sort= tu jest ta strona ze spaicym Michaelem, skoro jedna fotka sie nie odslania moze tym razem Michael jest z czasów bad, spi na siedzeniu w samochodzie wtulony w kocyk wyglada jak aniołek a na dzisiejszych googlach news sa wspomnienia jego kucharki, ktora pracowała od marca 23 czerwca Michael powiedzial do niej: jestem spakowany i gotowy do wyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne rosume ne rosumee
wiecie co, mogłabym w kółko słuchać jak mówi: "I love youuuuuuuuuu" i "of couuuuuuuuuurse" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh tak te jego of couuuuuurse ,of couuuuuurse :D Mialam sie dzisiaj ograniczyc z MJ ale niestety NIE DA SIE :p!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×