Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość Rademeness
Nareszcie dostalam poczta ksiazke Moonwalk, nie moge sie doczekac by zaczac czytac. Zdziwila mnie tylko jakosc zdjec, wiekszosc czarno-bialych o, jakosc fatalna. Wiem ze byla wydana 18 lat temu, ale te ksiazki ida na allegro za 250 zl, kiedys sprzedawano je za 280 zl. Wydawnictwo polskie moglo sie bardziej postarac bo to strata kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 126p.
Boże, jak ja Ci zazdroszczę tej książki........ zauroczyła mnie ta piosenka http://www.youtube.com/watch?v=Mwns-nkSuJo Song written by Michael with Paul Anka and Kathy Wakefield. It was recorded by Johnny Manthis for his 1984 album, A Special Part Of Me. This demo version by Michael leaked on the internet in 2006 - no official release. fajną stronkę znalazłam z piosenkami MJa i ich opisami. można odsłuchać;) http://www.mjtunes.com/modules/mydownloads/viewcat.php?op=&cid=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnił mi się Michael:o i jeszcze śniło mi się, że uczyłam ludzi na jakimś rynku czy coś takiego moonwalka:o pamiętam dokładnie jak pokazywałam ludziom kroki...dokładnie zapamiętałam jak trzeba to robić z tego filmiku, który tu ktoś kiedyś wkleił, a oglądałam go tylko raz i niezbyt dokładnie...jak mi się to wryło w mózg to szok:o chyba czeka mnie terapia😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
126 p juz kierys proponowalam, ze moge przeskanowac ksiazke i przeslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, dziewczyny, pomysł może sie udać ale potrzba dużo głosów. I...ktoś tu stwierdził, że jest przesyt M.J. I to jest fakt, dużo osób juz ma dość wszysktich info. Trzeba by odczekać, ale w rocznice smierci to za późno, dlatego może w urodziny? wtedy kiedy ma być ten koncert w o2, na pewno w wiadomościach będzie jakaś mała wzmianka być moze transmisja na jakiejs tvp2, wiec od razu mogliby wspomnieć, ze dzis bedzie tez pokazany film dokumentalny i nawiazac do bashira itd... mi się wydaje ze wystarczy pokazać take two by ludzie otworzyli oczy, ten wywiad jest zrobiony tak, ze zostawia otwarta furtkę na wnioski, ale tez krytykuje bashira, gdyby to jeszcze puscili w godzinach kiedy nic ciekawego nie leci to ogladalnosc bylaby wieksza, no i by sie przydala reklama...widzialam plakaty koncertu w multikinie na ulicach - słodko. To co dziewczyny robimy? Która pisze tekst do stacji telewizyjnych? Ja zaraz wrzucam moonwalka na strone i moge sie tym zajac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 126p.
Rademeness - naprawdę??? byłabym Ci bardzo bardzo wdzięczna:) nie mam możliwości zdobycia tej książki zwrócę Ci koszty mój mail: xena85@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 126p.
ktoś tu szukał HEARTBREAK HOTEL ??????? mam tę piosenkę. mogę wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dirty diana piszemy ,piszemy :). Niech tylko ktos to ładnie sklei ,bedziemy kopiowac i wysyłac wszedzie :p. Czekamy z niecierpliwoscia na Twojego moonwalka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Znalazlam na necie taka petycje: Do: Telewizja Puls Sp. z o.o. Dyrekcja i zarząd TV Puls ul. Chełmska 21, budynek 22 00-724 Warszawa (0 22) 559 73 00, (0 22) 559 73 01 recepcja@pulstv.pl Szanowna dyrekcjo telewizji TV Puls. Piszemy do państwa z prośbą o wyemitowanie anime "Saint Seiya", znanym w Polsce też jako "Rycerze Zodiaku", najlepiej w porze wieczornej. Można było je obejrzeć na stacji RTL 7 w latach 90. Jednakże prosimy o emisję nie tylko serii ukazanych w Polsce (Sanktuarium, Asgard i Posejdon), ale także tych nowszych (Hades i Elizjum). Chcielibyśmy również prosić o wersje nieocenzurowane w/w serii, wzbogacone o tłumaczenie w postaci napisów, ew. lektora na dobrym poziomie. Prośby te argumentujemy tym, iż w Polsce jest duża liczba fanów przygód Seiyi, Shuna, Ikkiego, Hyogi i Shiryu. Serie Hades i Elizjum nigdy nie doczekały się emisji w Polsce, poza tym obecnie jakość poprzednich serii wrzuconych do internetu jest nie najlepsza. Powodem prośby o brak cenzury jest fakt, iż fani serii obecnie są nastolatkami, nie dziećmi w wieku poniżej 10 lat, choć pewnie po obejrzeniu serii znajdą się dodatkowi fani. Poza tym obecnie młodzież i tak napatrzy się na sceny brutalne. Może nie zobaczy ich w telewizji, ale na pewno zobaczy m.in w internecie. Z kolei powodem chęci oglądania serialu w napisach lub ew. z poprawionym lektorem jest fakt, że w Polsce poziom dubbingu jest nie zadowalający, a lektor nagrany dla potrzeb kanału RTL 7 momentami nie nadąża z postaciami i jest w kiepskiej jakości. Oprócz tego istniejące już wersje wraz z tłumaczeniem, perfidnie destruują klimat tego anime. Mamy nadzieję na pozytywne rozpatrzenie naszej prośby. Niżej podpisany/a: Kamil Konarzewski 43-100 Tychy koniar92@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 126p.
no ale wiesz, skanowanie zabiera trochę czasu, poza tym Ty zapłaciłaś za tę książkę;) dziękuję bardzo🌼 na razie czytałam tylko fragment 1 rozdziału, który został przetłumaczony przez fanów na forum mjpt. zapowiada się ciekawie:) to jego wspomnienia, przemyślenia... chcę je poznać:) ja myślę,że dzień urodzin byłby najbardziej odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było. Ale, ale nie zapomniałm o Michaelu nic, a nic. Ta prośba do tv to świetny pomysł. Ciekawa jestem czy to ich zainteresuje. Wydaje mi się, że najlepiej gdyby ten program nadawali na kanale, który ma dużą ogladalność. No, ale w takim wypadku to chyba byłoby trudniej ich namówić na coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy!!! marzenaaaaaa... BARDZO DZIĘKUJĘ za linka do Heartbreake Hotel! Jesteś WIEEEELKA! 🌼🌼🌼🌼🌼 126 P również BARDZO DZIĘKUJĘ za Twoja chęc pomocy- ten bukiecik jest dla Ciebie: 🌼🌼🌼🌼🌼 Rademenes... Skrycie liczę na tego Moonwalka...Gdyby to faktycznie nie był problem z tym skanowaniem... To Ja bym bardzo, bardzo prosiła o tę ksiażkę na maila... Juz kombinuje jak by Ci się odwdzieczyć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja to muszę nauczyć się moonwalka...wszak śniło mi się, że umiem i uczę innych:o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Klamka:-D Pomysł z petycją popieram...Chociaz nie jestem pewna czy do TVN-u... Puścili skrajnie stronniczy film o Michaelu Jacksonie a teraz mają wyemitować coś kompletnie przeciwnego???? Jak by to wpłyneło na wizerunek stacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Piękne :D Ostra, mi dzisiaj (to znaczy w nocy) również śnił się Michael ;) A niedawno we śnie uczyłam ludzi moonwalka w jakims klubie (pisałam już o tym, wiem) :D Jak widać podążamy w podobnym kierunku :D Jestem absolutnie za napisaniem do TV! Dziewczyny, jak to organizujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam niestety programu do ciecia mp3, ale jeśli omus sie uda zrobic z tych wokaliz Michaela dzwonek na sms-a... to ja byłabym wdzieczna za przesłanie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggiee od mj
Rademeness jeśli to możliwe to też proszę o przesłanie książki Moonwalka (lalola_24@o2.pl) co do petycji to bardzo dobry pomysł, na mjjp już też kilka maili do tvn zostało wysłanych o emisję TT i zaprzestanie emisji z bashirem, gdyby się udało to 29 sierpnia to byłby cudowny termin, wiadomo w ilości siła więc piszmy ile się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×