Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Własnie przed chwilka mowili na tvn w faktach o MJ . Ale nic nowego, poza tym ze policja odkryla jakies dlugi dr. Murray'a :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana ... super :), fajnie, ze dodałaś swojego moonwalka , gdybym miala cierpliwosc do tego zeby sie nauczyc to tez bym dodala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ ja tylko, żeby się przywitać, nie jestem w nastroju, by dyskutować... po prostu wkurwiona jestem, nie wiem jak mam szukać pracy, nie mam obronionej magisterki, nie mam faceta, generalnie nic nie mam, jedyne co mi dopisuje to zdrowie piszę to, bo pewnie będziecie pytać czemu nie jestem w nastroju:P miłego wieczoru🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzdsszzzzzv
co to za piosenka od 1.32?? też jakaś Beatlesów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Dziewczyny o jakim koncercie w czwartek mówicie??? Ma któraś z Was link jak to Jackson pijany pozdrawia MTV??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyramid Girl
Gość zakamuflowana dżdżownica
pijany? kiedy niby?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra 🌼❤️ trzymaj sie moj facet szukał roboty ponad rok.. i teraz dokonca w sumie niewiadomo czy cos bedzie czy nie.. ale musi byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M.J. nie pił alkoholu, pisał w biografi swojej, że jest bez nałogów typu alko, tyton czy dragi, a później to już nawet pewnie nie mógł pić z powodu leków, watrobka by mu siadla. O.S.T.R._a - ja już trzeci rok chyba jak jestem sama A na pocieszenie Janet Jackson, jak się uśmiecha to widze uśmiech MIchaela Jacksona... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kochane:) Oglądałam linki.Świetne.Myślałam,że wszystkie widziałam wcześniej.Jednak nie. O.S.T.R.a : Nie łam się.Na pewno znajdzie się kiedyś ten właściwy:) PS i tak nic nie przebije tego,co mi się przydarzyło. Dwa tygodnie przed ślubem,w drzwiach stanęła mi babka z dzieciakiem na ręku i oznajmiła,że to syn mojego narzeczonego.Wyobrażacie sobie co ja przeżyłam? Nie znałam człowieka,z którym byłam 4 lata i który niby tak mnie kochał i chciał zostać moim mężem.Jak dziś o tym mówię,już nie ma takich emocji,bo minęły 3 lata,ale chcę,żebyście wiedziały jak bardzo faceci mogą "grać" i dlatego lepiej być samą,niż z kimś niewartym oddania mu. Będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co to, ale jest tam napisane, że przed Bogiem była Pani Bóg... ciekawe co z tego wyniknie:P:D i jak się to ma do śmierci MJ:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam dzis sredni humor i wyzywam sie na kafeterii :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa o powiązaniu MJ z Madonną i Princem piszą...coś tak kiedyś mi się o uszy obiło...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaaa
Pyramid Girl ta fotka na okładce super ,cudownie wyszedł,a ten uśmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Mnie tez jest dzisiaj jakos dziwnie smutno... Nie wiem dlaczego...? Zamiast sie cieszyć na jutrzejszy koncert to się dołuję... Głównie myslami,ze tak naprawdę to dopiero jutro...wszystko sie skończy. Ze po tym koncercie zostanie mi taka pustka... teraz mam jeszcze na co czekać...a jutro juz bedzie po... I co dalej? Nie macie takiego dziwnego uczucia? DIRTY- dzięki za namiary na program do ciecia mp3-Świetny! OSTRA ...Nie rób nikomu dobrze- nie bedzie Ci źle! Nie chce tu uogólniać,ale ... coś w tym jest,że faceci mysla tylko o jednym i bywa ,że traktuja kobiety instrumentalnie... Dlatego... Czasami naprawde lepiej byc samemu. Ja jestem sama od wielu lat...z wyboru...i nie narzekam. za to kiedy miałam faceta...nie raz płakałam... Teraz jest mi dobrze... Życzę Ci żebys znalazła to swoje prawdziwe szczęście,ale nie rób tego na siłę... Nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefankaWhackoJackoale
Normalnie jak już zaczynam czytać słuchajcie , że 3 razy miał śmierć kliniczną zanim umarł to robi mi sie NIEDOBRZE. Co za bzdury. Tak powinno być oczywiście - on sie powinien wybudzić, ale on miał tak pierwszą pomoc spieprzoną, że umarł. Począwszy od tego, że PÓŁ GODZINY go reanimowali zanim zadzwonili po pogotowie. TRAGOS a dalej też enigma. Poza tym pogrzeb - gdzie w sumie grób? Pogrzeb na skalę światową, a grobu nie ma. Co to - zmartwychwstał? Nie rozumiem o co chodzi. I wiecie co ... cała reszta. W końcu zrobili go psychicznie chorego, ale czemu nie był leczony u specjalisty? Oto pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefankaWhackoJackoale
rodzina chyba chce wywęszyć gdzie lepiej zrobić muzeum. I co dalej z Neverland. Nie wiem. On był chory psychicznie od dziecka , cały pogląd na świat miał skrzywiony jak dla mnie. A że się nie leczył to jego sprawa. To znaczy on sie leczył, ale źle. Czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×