Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

ja omijam posty tej wariatki, nawet nie ze względu co pisze, ale jak pisze:o tego się nie da czytać, strasznie mnie to męczy, więc tego nie robię:P Smooth, możesz spytać o tego maila;) dzięki🌻 P.Y.T. dziękuję za słowa otuchy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T... naprawdę z wybory:-D ale nie samotna...tylko sama:-D To jest zasadnicza różnica;-) Sykstinajn... jak samopoczucie. Jutro musisz być w formie...wiesz? Trzeba pożegnać Króla z fasonem... Jejku mam nadzieję, że nie bedą na tym koncercie siedzieć jak kołki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefankaWhackoJackoale
No cóz... może fanek szalonych nie przekonam, ale jak ktoś sobie ot przeczyta to mi przyzna rację. Dostał jakiejś dziwnej choroby umysłowej , że go zniosło w niekończące się dzieciństwo. To może nawet jakoś nazwać by trzeba. Jest wielu takich ludzi - oglądają bajki i wspominają jak im było dobrze albo źle w dzieciństwie. Zespół Dżeksona. I tyle. Czemu? No to trudno wytłumaczyć do końca. Stawiam na nienawiść do rodzica/ów. I tyle. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok... Ostra... Jeśli ta pani się zgodzi... podam Ci maila pojutrze, ok? Jutro cały dzień jestem w pracy...potem koncert...wrócę późno... Dlatego pojutrze ok?🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
nie wiem czemu moj post jest uciety, ale wroce do niego pisałam do Sykstynajn, ze dzieki za historie, bo ja tez mialąm moja historie, faktycznie nie az tak tragincza, choc prawie... jeszcze mysle o tym chlopaku, choc nie powinnam czemu zycie takie jest, czemu oni tacy sa mama mi kiedys opowiadala o dziewczynie, ktora w sobote czekalą na przystanku na swojego chlopaka, mieli sie pobrac, zamiast niego przyjechal jego kolega i mówi, ze tamten nie przyjedzie, bo własnie...sie zeni z inna................ pisalam jeszcze o tej psychopatce pare sóow, ale juz mi sie nie chce ...................... a i jeszcze//////czytałyscie na pudlu, co prawda, ale bardzo mnie to ucieszylo ze MICHAEL , KTORY JUZ PRZEZYŁ WCZESNIEJ SMEIRC Kliniczna byl po tamtej stronie i był bardzo szczesliwy, patrzył na wszystko z gory... jesli tak jest to ciesze sie, znaczy, ze teraz jest szczesliwy i to mnie naprawde wprawia w dobry humor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefankaWhackoJackoale
Ja znam to ze swojego podwórka - 2 osoby chore umysłowo kompletnie. :(. I tyle - to samo. Jest wielu ludzi z zespołem Dżeksona. Naprawdę szkoła że każdy psychiatra będzie w nim zawsze widział wszystko + anoreksja, która go zabiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefankaWhackoJackoale
Dla mnie to są kompletne bzdury ze śmiercią kliniczną. I tyle. A teraz dla mnie to on jest w piekle. Jak każdy niewyleczony psychol. Bo jak przed śmiercią się nie wyleczysz to AMENO - po Tobie. Inne choroby to tak, ale psychiczne nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth : dam rade:D juz dobrze sie czuje.Najgorsze bedzie wychodzenie z kina.To naprawde takie pozegnanie z "pompą".I pewnie zejdzie ze mnie wszystko juz "po" i pewnikiem bede wyc :( Ide spac,bo jutro duzo roboty mam. Dobrej nocy 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T. nie wiem czemu to robią, ale ja nie jestem w stanie pojąć tego, że potrafią tak z dnia na dzień kogoś zostawić, bez jakichkolwiek oznak, że cos się święci... moja koleżanka miała brać ślub w listopadzie...wszystko dograne, zaplanowane...chłopak z dnia na dzień ją zostawił...jednego dnia mówił, że kocha a następnego zadzwonił do niej i poprosił o zwrot pierścionka...byłam przy tej rozmowie, tego się nie da opisać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefankaWhackoJackoale
ZASTANÓWCIE się nad jego życiem gdyby nie miał miliarda dolarów. gdyby musiał chodzić do pracy poniedziałek- piątek. No sorry... :( Gdyby zaczął opowiadać, że ma dzieci w łóżku... CUDZE na dodatek. Ło Boże... siedziałby w psychiatryku i tam miał skończyć, ale miał forsę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
rozumiem, ze te 2 osoby to ty i man in the mirror, hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane :) Ja też jestem sama i szukam pracy 😭 :( Ostra, nie łam się! Każdy nowy dzień może odmienić Twój los :) Taki banał, ale jakże prawdziwy :P Dziewczyny, nie reagujcie na posty trolla! Ja przeczytałam kilka pierwszych i teraz je po prostu omijam. Naprawdę szkoda czasu i energii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sykstinajn🖐️🌻 czytam teraz ten artykuł na pudlu...o ile to nie opowieści dziwnej treści to bardzo to przykre:( ale dzielny był, że to ukrywał.... swoją drogą ostatnio naprawdę źle wyglądał:( więc może to i prawda... te plotkarskie serwisy są dziwne, raz piszą o słoiku z nosami w szafce MJ, a raz całkiem poważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefankaWhackoJackoale
wiecie co - każdy nauczyciel małych dzieci ma w sumie zespół Dżeksona. Ludzie coś robią, po latach wracają, a tu ZESPÓŁ DŻEKSONA ich czeka na każdym kroku. Mnie to spotkało. To co się mam dziwić rodzicom jak tu każdy jest nieleczony psychicznie. No sorry babę 35 porównywać do dziecka 10 latek. To przepraszam co - ja się mam tak w życiu też zachowywać? Ale kto wie, kto wie słuchajcie ile nauczycielek/eli ma właśnie taki zespół i też jest chorych umysłowo przez to. To tak do 10 latek jak się z dziećmi pracuje. Ale nie wszyscy to mają. I to sie tak uwstecznisz przez takich, że już nic nie widzisz - że ludzie rosną i tak dalej, zmieniają się tylko te dzieci małe i dzieciństwo. No sorry - taka prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Community🖐️ jak dobrze, że jesteście❤️ w domu nie mam nawet z kim pogadać o moim strachu o życie... staram się robić dobrą minę do złej gry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Ostra, naprawde, wiec takie rzeczy sie zdarzaja??? moze to nieładnie, ale jest mi lzej...moze tak ma byc... ciekawe, jakie beda jutrzejsze wrazenia dziewczyn z kina jutro pewnie bedzie mało osob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, obejrzałam ten filmik z Japonii i jestem trochę zniesmaczona :O Z założenia miało byc chyba zabawnie, ale moim zdaniem było okropnie! Jak oni w ogóle potraktowali Michaela?! :( Dirty, niezły ten Twój moonwalk ;) Co to za sceneria? Podoba mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefankaWhackoJackoale
Jeszcze kilka latek O ILE i zaczną się biografie Dżeksona i będzie wielkie HALLO odnośnie jego śmierci. Bo jego muzyka... ale osoba będzie ciągnąć. Jak każdy samobójca i takie tam pierdy. Jak każdy świr. Oczywiście to MOJE ZDANIE. Powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro będę podnosić temat hehe bo do kina nie idę....ale nie smutam się z tego powodu, wolałam nie iść...bałam się, że mogę się po tym nie pozbierać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echinacea.
poryczałam się przez tego pudla 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefankaWhackoJackoale
Z tego całego jego shitu zostaje tylko problem ON I JEGO OJCIEC. I kto komu dowalił... najpierw ojciec jemu, a dalej? Na razie 1:0 dla ojca bo żyje. A synek nie. Ale czy o to w życiu chodzi? Wątpię. A reszta to PIERDOŁY KOMPLETNE. A od czego się zaczyna homoseksualizm. Od tego by MOŻE? pozbyć się strachu w tym przypadku przed ojcem. ??? Nie wiem. Przecież to też jest choroba umysłowa. No ale był tak naćpany, że już przestał. Poza tym zaczął od dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz będzie pojawiać się coraz więcej wieści z życia MJ, bo ludzi którzy się z nim stykali w różny sposób, już nic w sumie nie zatrzymuje przed mówieniem, a na pewno dostają sporo kasy za to co wiedzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Community już lukam... wiesz...japończycy mają specyficzne nieco skrzywione poczucie humoru...nie wiem czy widziałaś na youtube dużo jest filmików z ich programów rozrywkowych, niektóre naprawdę śmieszne, a niektóre dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś napisał w komentarzach na YT, że ci kolesie mają po prostu taki styl bycia, ale jak dla mnie to oni się z Niego nabijają... (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSTRA ale mi sie spodobało Twoje określenie,że sie nie "smutasz":-D Ja tez się postaram nie smutać:-D Chociaż...kupiłam dzisiaj wielka paczke chusteczek na ten koncer, bo idziemy w 5 bab to pewnie bedzie Duuuuzo łez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×