Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość kaczkanataczka
A wiecie, ze pomiędzy rokiem 1986 a 2001 siostra Michael Jacksona - Janet miała 10 piosenek na I miejscu w USA? A Majkel w sumie miał chyba z 5-6. Na pewno nie 10. 3 z Thrillera (o ile THRILLER był na pierwszym miejscu w USA) i póżniej po 1 chyba - no 2 góra. To w sumie 6 najwyżej. I co wy na to? Smutne... dla Janet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkanataczka
No w sumie naliczyłam mu 8 z wszystkim (plus Paul Maccartney itp). No to Janet ma 2 więcej. Ostatnią miał w 1991. Wtedy dokumentnie ogłupiał. A Thriller nigdy nie był w USA pierwszy. Przynajmniej nie znalazłam. No to byłby dziewiąty. Ale nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkanataczka
8 ma i koniec. Nie ma THRILLERA. Janet i ma tak więcej wszystkiego łącznie z ile tygodni i tak dalej. Ale cienias. I zero zdrowego rozsądku do końca:( A chciwy - Boże. :( Się smaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkantaczka
Dobra, tyle chciałam powiedzieć. Wracam do szpitala w Tworkach bo zaczną mnie szukać w końcu. Napiszę coś jak wyjdę znowu na przepustkę. Paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
nieprawda z tymi piosenkami protestuje Michael mial ogromna ilosc nrow jeden a jesliby zliczyc jeszcze te z jackson five? nie wiem, czego tego nie zsumują Bad- to kopalnia nrow jeden poza tym np wiadomo, ze mariah carey ma bardzo duzo- i za najpewniej przescignie wszystkich- w zasadzie jeszcze brakuja jej dwia piosenki, aby prowadzic z baetlesami i presleyem ale- tak własnie myslalam.... mariah w swoim czasie wydawała plyte co roku!!!!!!! ostatnio znów wydaje co roku trzeba pamietac, ze np Michael mial pomiedzy thrillerem i bad 4 lata róznicy, a pomiedzy bad i dangerous nastepne kilka ladnych lat i pomiedzy history równiez liczylam ile mieli plyt-- Michael 6 mariah - chyba 11 wiec prawie dwa razy tyle czyli jesli srednio na plycie jest zakladamy 10 piosenek to Michael miał 60 a ona110 on ma- o ile pamietam 13 nr 1 ona tez o ile pamietam 18 ale trzeba pamietac, na ile plyt jesl by popatrzec w ten sposob, to on ma wiecej ggdyby nagrał 3 płyty wiecej, czyli pomiedzy th i bad, pomiedzy bad i dangerous i pomiedzy dangerous i history to jeszcze mógłby miec conajmniej 10 nrow jeden!!!!!!! czyli conajmniej 23 a jesli dodamy te z jackson five?????? Michael jest bezkonkurencyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkanataczka
chciwy i zgniły. Najpierw zgniły, później chciwy. A walniety równo. Jak dla mnie. Taka prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkanataczka
No to się zdecydujcie bo Jackson5 miało przez niego same kłopoty tylko. Oni go tam widzą jako WYŁĄCZNIE Jackson5, a wy co? No to zrezygnujcie. Bo przecież nigdy by się nie wybielił gdyby nie nienawiść do ojca jakaś PARANOICZNA dosłownie. A wy go widzicie białego przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkanataczka
A Janet ma do dziś płaski nos. I nie wygląda na zagłodzoną. Wręcz przeciwnie. Coś jest nie tak :( Kogo wy widzicie? Chyba kompletnego debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T ... widzisz znia lepiej sie nie wdawać w dyskusje...:-) A słyszałaś to? Świetny mix moim zdaniem - jakis szpec to chyba robił... Wklejam linka, ale zapewne trzeba bedzie w nim zlikwidowac spację: http://www.wkretka.pl/17513940,michael-jackson-vs-paul-mccartney-vs-rihanna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkanataczka
Taki Thriller głupi a tyle zarobił, nie? Kto by to pomyślał. Może to przez ten moonwalk? Niebawem sie okaże ile prawdy jest w tej całej pogodnej i uśmiechnętej janet. Pożyjemy zobaczymy...samo życie. Zostają jej stare teledyski i...orginalny nos. http://www.youtube.com/watch?v=MROVvcmSyeI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
sama darłas paszcze, ze thriller nie jego:D:D:D:D POZA TYM mICHAEL JEST AUTOREM KILKU SPEKTAKULARNYCH akcji jesli chodzi o liste billboard (tylko liste billboard) oczywiscie nie pamietam wszystkiego ale---- Jackson 5 sa najlepiej debiutujacym zespołem w historii lepiej nawet beatlesi nie zadebiutowali to znaczy ich pierwsze single od razy trafily na miejsce 1 pierwszy raz trafil na miejsce pierwsze w 1969 roku tylko nie pamietam, czy było tych nrow 1 3, czy 4 i mówie o samym starcie ich piosenka i'll be there zdetronizowala ze szczytu Beatlesowska- let it be!! potem ten rekord pobila dopiero w 90 roku mariah carey wlasnie, ktora miała równiez od razu kilka nrow jeden- o jedna piosenke wiecej, niz jackson 5 szkoda, ze ich piosenka- never can say goodbye- dotarla do miejsca 2 tylko... w erze thrillera- to sie dopiero dzialo Michael mial w pewnym momencie 3 piosenki na dwoch pierwszych miejscach... jak to mozloiwe? na pierwszym byly dwie- bit it i billie jean na drugim chyba the girl is mine plyta Thriller byla 34 tygodnie dokładnie- 34 tygodnie na PIERWSZYM miejscu dzis sie ludziska ciesza, jak maja 3 tygodnie, 4 to juz jest sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkanataczka
Może z tej historii wynika to, że życie to jedna wielka depresja i to jest najbliższe prawdy? Kto wie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkanataczka
Ale gdzie się THriller tak dobrze na I miejscu trzymał? W USA? Tam był 30 milonów sprzedanych na ponad 100. No to jest rekord światowy, a nie że w USA się tak dobrze sprzedawało. A Bitelsi byli z USA. Czarni Bitelsi do byli. Jakson5. Pomysł był fajny, piosenki mieli fajne, wszystko grało. Diana Ross jeszcze w 80-90 latach miała wielkie przeboje. To była wielka gwiazda przecież.... z płaskim nosem. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkanataczka
W USA sprzewało sie Billy Jean i Bad. A na świecie sprzedawał sie THRILLER? Komu byli w Europie czarni Bitelsi potrzebni. Czy nawet w Azji? I co on zrobił? Bo sie z niego śmiali. Wariat normalny :( I to był jego koniec. No to sie ożeń cwaniaku. Nic. I już było po nim. jedynie , że go z USA nie wykopali. W końcu i tak go wykopali z jego chałupy, ale tak to ląduje u szejka dekadę wcześniej. Z takiej biedy. I też można było. A tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Dirty, nie otwiera sie, a niestety nie umiem likwidowac spacji, znaczy o ktora spacje tu chodzi???? generalnie to nie znam sie dobrze na komputerze, tyle tylko, ze gdzies wejde, spojrze, ale niewiele wiecej ta dziewczyna, czy ktokolwiek to jest- tak ona wygadauje głupoty ale smietnik ma w glowie... zal.. a te rozmowy- hm moze jeszcze wroca... albo, moze nie były prawdziwe???? dla mnei byly dziwne, nie wiem to mogł byc on albo i nie nie wiem ale te rozmowy dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkanataczka
No w świeci sprzedawał sie Thriller. Tak miało być. Majkel Dżekson nie był znany. Dopiero po Thrillerze. Ale kto wiedział coś więcej niż że ojciec go bije? Nikt przecież. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkanataczka
To mój ostatni post na tym forum. I już koniec. Zostają wam teorie spiskowe, biały Majkel i tam takie. Ja wybieram czarnego Majkela chorego od dzieciństwa na łeb. Bo taka prawda jest:(. Tylko kto tam sie przejmował Majkelem. Chyba nie ojcem. Za późno się nim przejął i w niewłaściwy sposób. On już był chory :(. I tyle. A dalej było raz lepiej, raz gorzej... ale cały czas gorzej... no i to wam w sumie zostaje. I szpiegowanie się po necie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkanataczka
CHYBA NIE OJCIEC SIĘ NIM PRZEJMOWAŁ - tak miało być. Poza tym oni byli patologią. I taka jest prawda :( Z patoloii do miliardera i znowu do patologii. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
w usa sie tak dobrze sprzedawal, na swiecie tez plata bad tez pobijala rekordy- najszybszej sprzedazy Jackson 5 byli popularni rowniez na całym swiecie- kiedy przyjechali do anglii- samolot musial latac w powietrzu, bo na lotnisku bylo mrowie fanow maly Michael byl na uadiencji u krolowej ross nie miala w 90- przebojow janet tez nie ma plaskeigo nosa a ty masz plaski mozg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T spacja powstaje niezaleznie ode mnie podczas wklejania linku. Ja żeby zlikwiedować spacj wklejam link do NOTATNIKA i po zlikwidowaniu spacji wklejam go ponownie w pasek adresu pzregladarki i...GO :-D Niestety nie ma tego na youtubie...a warto posłuchać: http://www.wkretka.pl/17513940,michael-jackson-vs-paul-mccartney-vs-rihanna.html Za to na youtubie jest to i Ja jestem pod wrażeniem: http://www.youtube.com/watch?v=qkt8vIvAivI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkanataczka
Sorry w 1981 miała I miejsce - z Lionelem Riczi czy jak się tam to pisze. I tyle. No to mniej więcej w czasie jak Michael był już pieknym Majkelem bez nosa. I bez głosa :( PS. A czemu ktoś mu pozwolił chodzić wszędzie w pidżamie to nie wiem. Ja uważam, że to powinna policja zbierać jak ktoś się nie umie zachować totalnie. :( Bo tak jest. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już tracę cierpliwość do tej pomarańczy 😭 Idź stąd kobieto i daj nam żyć w spokoju! Ciekawe czemu te rozmowy znikneły. Jesli były prawdziwie, to może kogoś po prostu ruszyło sumienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że spacja powstała pomiedzy cyframi a przecinkiem poprzedzajacym wyraz " michael"... I...dodam nieśmiało,że to JA=SMOOTH.......NIE Dirty:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkanataczka
On był jeszcze MANIAKIEM - Michael. MANIAKIEM śpiewania. Bo nie miał głosu a chciał śpiewac. to jest MANIA. To sie można interesować, w łazience coś tam, a nie, że śpiewać chcę i śpiewam. W łazience chyba. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×