Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość kaczkanataczka
Przecież ten ojciec jego chciał na DZIEŃ OJCA kasę. Od święta. A nie że dzownił tak tam... a po co odbierał? Debil normalny i tyle :( Zastnaówcie się. Z taką forsą odłożę słuchawkę - spadaj. To by go musiał choć przerpsoć jak faktycznie aż tak go lał. No to czemu się nie poszedł leczyć ten majkel? Niepoważny. Jego ojciec też - ciągle w długach :(. I tak sie skończyło. Poważny, niepoważny. I tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkanataczka
Jeszcze całe życie łaził i sobie z nim zdjęcia robił. A podobno wymiotował na jego widok. No to już sobie to odpuszczę jak mam uraz. To jeszcze stoją obok siebie i machają. Co o tym myśleć? Sami nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkanataczka
Na dodatek całe życie mówili na niego Dżako i nikogo nie zaskarżył, nic. Sam się omal w kiciu nie znalazł. I tak go nie wsadzili, a w pidżamie łaził. No ale skończył marnie - to najważniejsze. Z różańcem. Można z iego zlewać. Seks po slubie. Zabawne...dla wielu na pewno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
:D:D:D:D:D Smooth Diana- przepraszam, jasne, ze Ty to nie Dirty- ale mnie to rozsmieszyło Diana- jutro to sobie pocwicze- ja własnie nie lubie takich rzecz- ze wklejam do notatnika- o matko i juz mnie to przerasta- a gdzie ten notatnik?? mam komputer kilka lat i nie wiem, gdzie notatnik- raz go chyba widziałam ale zyje bez niego jakos ale jutro to rozpracuje:D -- no ta pomarancza jest dziwna osoba matko i ona ma rodzine, i tam takich moze byc wiecej.... az strach sie bac ok, to teraz zobacze ten 2 link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Smooth-Nie ma za co:) Wchodze tu codziennie na ten topik i czytam co tam nowego piszecie..i powiem Wam, że juz gubie sie w tym wszystkim:( Czy my sie kidys dowiemy jak to naprawde było/jest z tym naszym Michaelkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
No własnie i to mnie dobija najbardziej:( A co sadzicie o wystepie Michaela na konferencji: http://www.youtube.com/watch?v=_256XQiS1X8 ? Mnie sie wydaje jakby nie ten Michael...Inne zachowanie zupełnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
who is it bardzo fajna ta wersja i zdjecia... znów sie rozmarzylam, a raczej rozne refleksje mnie nachodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
ŚWIETNY REMIKS jakieon mial piosenki.. oryginały sa swietne.. taa, ciekawe, jak teraz scena muzyczna bedzie wygladała.. nic ciekawego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
HAHAHA ZNOW SIE USMEICHNEŁAM ktos kiedys pytał, czy widzialysmy stopy Michaela ja widzialam wczesniej, ale na tym linku z remixem jest takie zdjecie, juz starszego Michaela, ktory siedzi z wyciagnietymi nogami i golymi stopami haha, fajne, ale długie te stopy, hehe juz po smeirci ktos podał info, ze nosil rozmiar 42 - butow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
świetne fotki, wyglada jak proba do dangerous Michael mial chyba jakies ochraniacze na nogach a gdzie dziewczyny typu Ostra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dzis wczesnie spac
lece, czyli piłajti psps:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jezu! Patrzę i nie wierzę... Jeśli ta strona jest prawdziwa i ktos taki naprawdę istnieje... Ale czy to prawda????? O Matko i Córko!!! No...to teraz sie dopiero zacznie jazda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woźna z Rogoźna
pewnie,że prawdziwa. nie słyszałaś o nim? to aktor. sobowtór MJa. jest jeszcze Navi, ale mniej podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×