Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość co za głupki.............l
o Boże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cini miniss
czy są gdzieś informacje o reakcji Diany Ross na śmierć Jacksona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam,że Blanket to Jego syn,chociaż sam Blanket dementuje to(nie mam pojęcia dlaczego),ale z kolei ojciec Michaela z wywiadzie telewizyjnym potwerdził,że jest on synem MJ. W tej rodzinie są same tajmnice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalia🖐️ no oszalec juz mozna od tych nowin... oni faktycznie wydaja sie do siebie podobni... kiedy ten omar czy jak mu tam, mial dlugie wlosy w dzienstwie ... Dalia, jak to Blanket zaprzecza, ze MJ jest jego ojcem? Blanekt ma chyba z7 lat wiec ...? Moze chodzilo Ci o Omara raczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chce wierzyc, ze Paris, Prince i Blanket to dzieci MJ. gdyby ten Omar byl synem MJ to to nijak by sie mialo do tej rozmowy telefonicznej, w ktorej mowil, ze z sexem czeka do po slubie..... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaDżeksonów
Patrzył ktoś dziś na CNN? Larry King gościła Jermaina. Ale nie widziałam całego - trochę. Na koniec wyszła żona Larrego - ale lacha. Widzieliście to? Ale pod 40chę chyba. No 2 dzieci mają już chyba z 10 letnich. Będzie spiewała z Jermainem tylko nie zrozumiałam gdzie bo poszłam po coś do picia. W Wiedniu??? Ktoś to słyszał? No nic. Opętało ich równo. Ale oni są głupi, że pożal się. Co byś powiedział Majkelowi gdyby tu był? A Jermaine - pożartowałbym sobie z nim. No co o tym sądzić? i myślę, że od czasu operacji nosa uważają go za wariata tylko kompletnie nie kapują co mu się stało. A larry ma rozrusznik to ciągle myśli, że przecież Majkel mógł miec baj pasy i w ogóle czemu on był taki głupi. Czemu - bo był od małego paranoikiem. Acha i oczywiście to, że jest muzułmaninem - czy był. Tragos bo miał być świadkiem Jehowy. I tu też nie zrozumiałam, że co , że Jermaine jest muzułmaninem? Wiecie generalnie jak ich zaś widzę na tym CNN to... i tak dalej... ale tego nie zrozumiałam - nie zwróciłam uwagę, że książki mu dawał o islamie tylko tyle łapnęłam. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaDżeksonów
O matko - faktycznie zwalają się do Europy. Oni wszyscy wyjechać powinni. Myślę, że Dżermain jest muzułmaninem żeby im dom kupili drożej. I po to łazi i mówi, że Majkel wszedzie mu śpiewa. Dosłownie. Tylko czemu go w takim razie chowają bezimiennie w masowej mogile? Ach jak ten Majkel wciąga. I ciągle tylko Chaplin i Chaplin. Pewnie też nie kapują skąd ten Chaplin ale no zachwyt jak Chaplin to Londyn... wszystko pasuje. :( lepiej to wyłączyć :( Ale uwaga FANI ZAWSZE NA DRUGIM MIEJSCU a na pierwszym Majkel stawiał rodzinę - powiedział Dżermain dziś. No cóz... na poxór tak było. Ale to też pozory. MOIM ZDANIEM. Na pierwszym miejscu była bowiem od dziecka jego PARANOJA. I każdy jest w błędzie kto myśli inaczej. I on z tą paranoją umarł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Dalia, domyslilam sie, ze po prostu przejezyczylas sie- nic sie nie stalo, zdarza sie:) teraz wlasnie gdzies czytalam, ze ten Omer chcial zrobic badania dna, ale teraz zaniechal.... wszyscy tylko bredza o tych dna i nikt nic nie robi, bo uciekloby to wszelkie spekulacje, a tak mozna spirale nakrecac, kase zbijac (brukowce) i moze cos dla siebie zyskac... niech sie zbadaja wszyscy i sie okaze.... w koncu.... wlacznie z tym nieszczesnym lesterem.... zgroza!!! a Joseph coz... ja tam nie mam zaufania do tego faceta... :o Omer jednak jak pisalaby bylby zaprzeczeniem swiatopogladu, ktory MJ prezentowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
womaninthemirror- być może była to chwila zapomnienia i M jako zadeklarowany ŚJ obiecujący sex tylko w małżeństwie obawiał sie przyznać do niego aby nie być wykluczonym z organizacji. Tak myślę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalia pytan tyle i na kazde brak odpowiedzi :o i chyba trzeba sie z tym pogodzic.... :o w sumie miejsce zajmowal podczas pogrzebu zacne- siedzial miedzy Josephem i Janet zdaje sie.... dziwne najpierw mowil, ze jest synem, a teraz ze nie jest? czy tym ludziom juz calkiem sie w glowach poprzewracalo.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaDżeksonów
On naprawdę powiedział (Dżermain), że jest muzułmaninem i DOSŁOWNIE to tak brzmi - sam nawrócił Majkela. Sprytne, nie? Ale też straszne. Boże - gdyby sie przejęli to by wyjechali. Oni to kochają. I jeszcze ta Dżanet. 10 piosenek na I miejscu. W sumie ... Widać kto tym kręci wszystkim, nie? :( Ciekawe za ile im kupią tę budę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaDżeksonów
W pewnym momencie patrząc na ten dokument miałam wrazenie, ze Larry pyta "no i co on tam widział w tym islamie? Dżihad? To na koniec miał dżihad. "Ale nie wiem czy to powiedział czy to tak... chyba nie, nie? A Dżermain, że on jest muzułmaninem - myślałam, że się przesłyszałam. I koncert w Wiedniu - O Matko. Nie w Londynie? Koń by sie uśmiał. Lub głupi człowiek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaDżeksonów
No dla nich Majkel jest w niebie za wiele swoich dobrych uczynków. Złych uczynków nie miał on bowiem wcale - na to wychodzi. O tym, że bierze aż tyle leków nie mieli pojęcia. O poparzenie nigdy go nie Dżermain nie pytał. Nie miał powodu. Co o tym sądzicie? Niby normalnie...??? I że w jego obecności nigdy nie zachowywał się nienormalnie Majkel. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaDżeksonów
On wygląda jak czowiek- owad na tym filmie. PRZERAŻAJĄCE. Jego wszyscy sie tak bali, że dostali odtrętwienia na koniec. No ale cóz... tak to jest jak się chorób umysłowych nie leczy swych:( przecież to sie wie, że jest się nienormalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mac coolaj cool kin
1.34 rządzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
Powiem wam, ze gdybym była taka jak wy to nigdy bym nie zrozumiała o co chodzi Majkelowi Dżeksonowi. Ale to była jedna wielka paranoja. Dobrze napisali - on był powierzchowny, ale zaraz nie był, jednakże w swojej niepowierzchowności był tak powierzchowny PARANOICZNIE po prostu, że taki tam człowiek nie zrozumie go raczej. Ale rasista z USA. Czy żadne rasista z USA nie może zrozumieć o co jemu szło? I wbrew pozorom on był polityczny i bardzo poważny pośród swoich wygłupów. Szkoda, że poszedł do piekła no ale on był NIEPOWAŻNY ogólnie, przesadzał, interesowała go tylko materia. Zdębiałam nieco jak przeczytałam że Dancing the dream wydał sobie w 1993. Myślałam, że później. No na trzeźwo coś takiego? To dzieło ćpuna. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrr
Szymek, gnida jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dalia to w ogole dziwna teza w tym artykule, ktory jest pod podpisu autora (chyba ze nie zauwazylam). Nie wiem czy Elvisa ktos znal lepiej niz my znamy MJ, czy Lennona ktos znal lepiej i Jima Morrisona.... Genialna muzyka przetrwa zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaDżeksonów
Myślę, że artysta powinien eoluować ale jakoś jak sie zbierze numery 1 Dżanet to jest w tym sens, a numery 1 Majkela są takie różne jak czarny i biały Majkel. Do historii przejdzie Majkel. Bo zarobił. Jak dla mnie. I tyle. A reszta? On tam poszedł zarabiac, ona stworzyła jakiś swój wizerunek - tak myśle. Ja wiem? Umiecie to porównać? Da sie? Charakter miała podobny - wesoła, pogodna osoba. Co się ten Majkel taki zły zrobił nagle? nienormalne przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×