Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Sykstinajn ...ten który kupiłaś jest najfajniejszy... Miuszę sie zastanowić gdzie mam te moje...malowane olówkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z toba tesco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! błagam zaklinam nie kupujcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o tę nowa piosenke krazacą po necieto wczesniej wklejałam Wam linka, gdzie mozna było poczytać na temat tego utworu... Nie wiadomo kiedy został nagrany, ale z cła pewnościa śpiewa to Michael. To jest jego interpretacja wielkiego przeboju grupy America z 1971 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robcie jaj.. niestety MJ nie zyje jestem tego pewna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie, nie... Niestety nie jestem na tyle utalentowana plastycznie... Dawno temu poprosiłam pewna dziewczyne, która przepieknie malowała w ołówku,żebymi go namalowała i dostałam dwa ogromne plakaty: na jednym jest Michael z trasy BAD a na drugim mam Janet:-D Tylko gdzie ja to teraz mam...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaaaa
wiem,ale czy to nie byłoby piękne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm gdyby okazalo sie ze jednak zyje? ja bym jednak miala mimo wszystko niesmak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena heh na tej stronce ktos wkleil moje wypociny....fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaaaa
wiem,sama siebie oszukuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze w te pieroly i nawet nie wchodze na pudle, kozaki i inne gowna:O tak kurwa postanowil sfingowac swoja smierc, a teraz sobie wiedzie beztroskie zycie jako robinson crusoe na jednej z bezludnych kurwa wysp :O popierdolilo ich z tymi plotami 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
własnie ogladalam you are not alone- jedna fanka zemdlała i wziąl ja na rece a inna, z brunei, z ta dziewczyna zatanczył, ale za to jak pieknie, ogladalm to kilkanascie razy, jakie on mial ruchy pełna klasa i gracja wlasnie najczesciej tanczył solo a mi sie podabał ten fragment w smooth criminal, gdzie tanczy w parze oraz w rock my world pieknie szkoda, ze nie ma wiecej pewnie jest cos z lat 70tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ja ide pod prysznic zw a tak wogole to ile macie lat?? jesli mozna spytac..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melindaa
To on śpiewa-ale tam jest With czy Without?bo TO CHYBA RÓŻNICA. podwójne zaprzeczenie? Ja bym chciała książkę Monowalk po polsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam jak Anna Jantar zginęła w katastrofie samolotu... zaraz pojawiły sie plotki,że ona tak naprawde żyje,żę została porwana przez jakiegos szejka do haremu i nie może sie skontaktować z rodziną... Bzdury kompletne...bo ludzie nie potrafia uwierzyć w to co nieodwracalne. Nie wspomne juz o tym ,że Elvis ciagle zyje i z Lennonem pisza nowe piosenki. A timbaland je wydaje i produkuje żeby sie nikt nie zorientował co sie tak naprawdę na tym swiecie dzieje. DAJCIE SPOKÓJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny...mamy wroga do zabicia koles pisze ze MJ jest pedofilem chodzcie na chwile na jego topik dokopiemy mu w grupie siła...topik jest na stronie glównej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama Rama.
Ja 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×