Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość NataliaDG
Przyznam,ze gdy oglądam ten filmik to przeszywa mnie strach. Dziwne ruchy, dziwna mowa....jednym słowem nieciekawie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
abraja, jasne chce ale wiesz, ja mam odmienne zdanie o tych dzieciach to znaczy sprawa wyglada tak, ze gdyby chocby tego arvizo nie było, to nie byłoby sprawy z 05 ale akurat to on do niego czyli do MJ sam sie zglosił, jako chory an raka wiec..zdrajca na całego ale ponoc z tego co mowi presleyowa to przeszkadzały jej te pizamowe przyjecia, wieczory z dziecmi, i to byl jeden z powodów rozstania równiez... wiec nie wiem dobrze byłoby gdyby bawil sie z dziecmi a spal sobie sam, lub z zona, jesli ja miał takie jest moje zdanie ja nic do tego nie mam, tylko mówie, ze to doprowadzilo do jego konca czyli drugi proces, film bashira itd narkotyki, leki uspokajajace w tle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyt pospieszyłam se...myslałam że znalazłam ten filmik z piosenka an angel comes to me...wstyd mi zawidlam...klekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszny, po prostu straszny...jak oni mogli w ogóle namówić go do tych koncertów?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
Ten w którym Mj wypowiadał się o swojej trasie koncertowej This is it:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz wiem...ee ja muysle ze miał poprostu zatkany nos...ale mój mąz powiedział ze t nie jest Michael Jackson....popukałam go w głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewuszki :D 🖐️ hehe wrzucic to moje\'dzielo\' :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaaaa
dziwnie mówi,chyba niezle był naszprycowany,taki dziwny śmiech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
takich ladnych filmikow z Michaelem to raczej anrazie nie ogladam.... jakos nie moge choc dzis znów ogladalm go caly dzien ghosts ale nie slucham teraz wsyzstkich piosenek musi troche czasu minac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, ludzie piszą w komentach do tej konferencji, że to nie był MJ...ale on po prostu był chyba w tak strasznym stanie, że można go nie poznać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego nagrania.. nie wierze ze byl na prochach.. powiedzialabym nawet ze dobrze wygladal w marcu.. az dziw uwierzyc ze byl ponoc lysy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
Przyjemna ta piosenka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam ze ma peruke bo te włosy sa nienaturalnie świecace jest szczupły bo jak 8 lat nie dawał koncertw to po takim czasie dostał w kosc i ze jest cudowny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie laduja baterie do aparatku i cykne fotke bo niestety skanera brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 w skali
co znaczą te słowa "take me to the place without no name"??? troszkę dziwnie sformułowane... słabo znam angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak sie slodko smieje w 1:15 .. boze jak mi go brakuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie...przyjemna... moze nie był łysy tak na glać...ale zapominamy ze ON miał już 50 lat włosy nie sa wieczne...a wiedziałśce ze nosł okulary do czytania? poza tym młodośc i owszem mozna zatrzymać ale zuzycia materiału nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×