Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Oj Wela, nie obraź się, ale On chyba bystrzej myślał. Zobacz - Ty i tylu pewnie ludzi byłoby pewnych że nie pozwoli pokazać twarzy - pokazanie twarzy dla Ciebie równa się że nie ma sciemy - czyli jak jest to jest bardxiej wiarygodne, czaisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaje, tez to bralam pod uwage na poczatku, ale nie chce mi sie wierzyc, ze on by na to pozwolil :o bezpieczenstwo jego dzieci bylo na pierwszym miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi nikt nie puszczał MJ, gdy byłam mała :( Dlaczego?? :( W ogóle nie mam żadnych wspomnień muzycznych z tamtych lat :( Pustka :( A od tych teorii spiskowych to zwariować można :O Ale człowiek jako istota rozumna i tak będzie kombinować, mysleć, zastanawiać się, jak to naprawdę było... Tylko do czego nas to doprowadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaaaaa
MJ umarł,napewno nie zostawił by dzieci z własnej woli z rodziną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaaaaa
na ostatniej próbie widac ze nie ma sił,ze jest żle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'Wśród tandety lśniąc jak diament Być zagadką, której nikt Nie zdąży zgadnąć nim minie czas \' dla mnie tu pasuje w 100% do MJ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim 🖐️ :) Mama : witaj w naszym gronie Zacznę od kawki,przeczytania wiadomości,ale najpierw radyjko\"100% Michael Jackson\" trzeba puscic:) Mi tez sie wydaje,ze gdyby upozorowal swoja smierc a) bardzo zawiodlby fanow b) predzej czy pozniej znalazlby sie ktos ,kto by go \"wsypal\",za duze pieniadze,oczywiscie c) wbrew pozorom,spokoju by nie mial,bo musialby sie bardzo pilnowac d) myslicie,ze przekupienie koronera,lekarzy,ludzi na okolo byloby mozliwe? Moze u tak,ale z czasem ktos \"puscilby\" farbe,To bylby za duzy skandal My po prostu chcemy wierzyc,ze On zyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michael nie upozorował własnej śmierci i nie jest tak że żyje w ukryciu jak niektórzy podejrzewają. Nie oszukałby fanów. setna teoria spiskowa podobnie jak przy merlin monroe i innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogalinkaa
kobitki, ale on pokazal twarze dzieci. chyba w czerwcu. sa zdjecia jak idzie z nimi,trzyma parasolke. fotografa raczej widzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MJ zrobił śliczną sesję zdjęciową z dziećmi już dawno temu którą chciał pokazać światu ale wybuchła afera, znowu jakaś rodzina po filmie bashira upomniała sie o kase i nie pokazano sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Aden - to Ty rysowałaś Michaela? bo czytałam wszystkie posty i juz za bardzo nie pamietam, tyle napisałyście jak mnie tu nie było. Co do Twojego rysunku to bardzo ładny, wierz mi, ze niewiele osób potrafiłoby tak narysować przynajmniej z mojego otoczenia. Fakt, że troszkę grubawy z twarzy Ci wyszedł, ale to wszystko kwestia proporcji, bo najtrudniej osignąć oodpowiednie. Moze ja tez pokaże Wam mojego Michaela, tylko później, bo nie mam skanera, a własnie ładuje baterie do aparatu. Sykstinajn - świetny masz ten plakat, te oczy Michaela sa boskie.... I witam.... też przyszła - już obecna mama. Ps. Masz fajne dzieciaczki. Czy to bliznięta??? No a ja mam 19 lat, moja siostra ma 17 i tez bardzo lubi Michaela :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
Witam dziewczyny:) Jak sobie radzicie z tym gorącem,bo ja się topie, nie daje rady;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
Bardzo fajnie Ci wyszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogalinkaa
tak, te zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...nie bede sie kładła ani odłaczała kompa nie nadąrzam za wami....;)dobrze ze jest juz tyle pstów..i biada tej co topik czasem miałaby ochote usunąc....bobym ja gołymi... tym sympatycznym akcentem ... wpadłam na chwile bo jade szukac nowego mieszkania ciesze sie ze nas przybywa....czytałam ostatnio wypwiedz jakiegs psychologa ze teore spiskwe pwastaja by ne umarł czlowiek i ze to bardzo dobrze....moja nie umrze nie dam jej...chce wierzyc ze miał jakis powód zeby nas szukac..bedzie mu wybaczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika skarpeta
hj podczytuje i szalene mi sie pdoba,czytam od dawna ale ne miałam smiałośc...tyle wiecie,a ja od niedawna zupełne zaczęłam go słuchać.jak sie przemoge dołącze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
Skarpetka nie krępuj się, ja też jestem tu nowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×