Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość P.Y.T.
Aden, uczymy sie od jutra jak ten koles pokazuje to wydaje sie banalne, hehe ale kiedy robi to plynnie to juz sie gubie a Michael robił moonwalk tak pieknie, jakby faktycznie sunąl po tafli lodu mi podoba sie tez, jak Michael robi moonwalk bokiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
Hehehehe ale miał fajnego przyjaciela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde...pokażcie mi jakąś współczesną gwiazdę, która by tak wywijała i śpiewała na żywo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah ja probowalam przed chwila na bosaka:P moje palce.. kurde a Michael to robil tak jakby sunął poprostu na lajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
Smooth Diana takiego chcę go zawsze pamiętac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
Hehe pewnie teraz wszytkie ćwiczą moonwalk:D Okej dziewczyny ja juz uciekam,bo leniuchować mi się chce:P Miło mi jest tutaj razem z Wami:) Dziękuje i całuje:* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Britney:o no na bank ona:o:D to to w ogóle jakaś mega porażka i żal..w bieliźnie i podartych rajtkach na scene wyłazi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abaraja mi tez nie wychodzi.. to najlepiej w skarpetkach chyba na parkiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co sobie pomyslalam? Chcialabym,zeby Michael zobaczyl jak o nim piszemy,jak bardzo nam Go brakuje i jak wielki wplyw wywarl/wywiera nadal na ludzi. Zawsze byl niesmialy,a na scenie zmienial sie w zwierze.Uwielbiam go takiego.Mysle.ze nie do konca zdawal sobie sprawe,jak bardzo ludzie uwielbiaja jego tworczosc. Dzis przyszedl plakat:) Musze go tylko oprawic.Juz nie mam miejsca,wlasciwie,bo przez 20 lat uzbieralam duzo pamiatek,ale ten plakat bedzie wisial w honorowym miejscu http://www.eplakaty.pl/img/towary/duze/8674.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×