Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość baju baju w Dubaju
spodnie ma fajne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baju baju w Dubaju
jakie to wskazówki na przykład?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baju baju w Dubaju
ajajaaj, Michael po 2004 r to jest to co baju baju w Dubaju lubi najbardziej :classic_cool: pierwsze boskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
troche fotoszopa mu zafundowali :P ja tam wole moją wersję MJ z 87r, tak 85-89 ajajaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
wiesz jak mnie uszczesliwic, drugie boskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
on pewnie tez sie cieszy ze Twojej nie musi ogladac, l.o.v.e :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękitna Laguna na gaz
z mjjcommunity. fanka wrzuciła wiadomość głosową, którą pozostawił jej kiedyś Michael: "When Michael lived in Vegas I, and several other fans would go and wait for him at his house. Every single time he would leave or arrive he and the children would always stop and talk to us.....sometimes for a few minutes, sometimes for over 30 minutes. Many times he would even have pizza & hot chocolate delivered to us, which was so very sweet! Anyway, one day I left my personal pictures of me & my kids with MJ for him to sign, but at one point he couldnt find them....so he left a voicemail. (He did eventually find my pictures & gave them to me I have kept this message private until now. I decided to share it here with you all, his TRUE fans, so you can hear his voice and hear for yourself just how kind and sweet he truly was. I will cherish this FOREVER.....it means the world to me. I hope listening to it will bring a smile to your face at this very devasting time. With Love, Donna http://vegasmjfan.angelfire.com/MICHAELSMESSAGETODONNA.mp3 PS: If the link doesnt work you might need to copy and paste the url into your browser. When I click on the link it doesnt work....but if I copy the link and paste it in my browser it does work."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękitna Laguna na gaz
MICHAEL: Hello, this is Michael Jackson umm... I'm sorry that I couldn't find the information you wanted me to sign for you and your family and umm... I just wanted you to know your a wonderful ............ (you can't hear him that well). And ah.. thank you for the wonderful company outside. I love you my family loves you, God bless you have a wonderful evening. Goodbye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
eee ten głos jakis taki nie-michaelowy, ale moze sie myle, wiem ze jest dosc znieksztalcony przez telefon etc ale i tak to mi dziwnie brzmi. no ale ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Skoro się tak jaramy fotkami to spytam nieśmiało czy ktoś ma linka fotki MJ w tych czarnych lateksowych spodniach ze "Scream" nie ukrywam jestem fetyszystką, no ale skoro któraś przyznała się do słabości do "Goldenów" nia mam powodu do wstydu ;-) błagam wrzucajcie linka, czekam niecierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
OH MY GOD !!!!!! wymiękam, wielkie dzięki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukf
omg....cudo!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
chyba zostane singlem do konca zycia bo takiego faceta juz nigdy nie znajde 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukf
bułka mam to samo:( żeby chociaż trafił się taki, który ma takie oczy jak MJ, albo uśmiech jak MJ, albo dłonie jak MJ,albo serce, albo śmiech, albo albo albo albo....choć jedną rzecz taką jaką miał on:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota--------------
Mam tak samo 😭 porównuje wszystkich z Michaelem i widze ze jest to niemożliwe znalezc kogoś choć troszeczke podobnego z wyglądu lub charakteru.Mam obsesje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
to sie chyba leczy wiecie...ja mowie powaznie, przyznajmy to szczerze - stare dupy z nas i fascynujemy sie facetem tak odleglym i nierealnym a jednoczesnie tak bliskim...czuje tak ogromny niedosyt ogladajac jego zdjecia i filmy, on mial jeszcze tyle do zrobienia tutaj na ziemi.. jestem dumna z faktu ze urodzilam sie w latach jego świetnosci i ze od najmlodszych lat wiedzialam kim jest Michael Jackson, ale absolutnie doluje mnie fakt ze on odszedł tak wczesnie, duzo za wczesnie... rozkleje sie zaraz :( mój mistrz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×