Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość bułka z serem
Gość bułka z serem
ja nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna i ze pojde do nieba wiec w sumie to eeee mam to gdzieś? popcorn!!!!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie, dzisiaj dziewczyny jest kolejna miesięcznica kiedy KRÓLA z nami już nie ma. Ciałem. Na Forum MJ polish Team jest akcja, żeby o 23 zapalić świeczkę dla MJ. Do tego proponuję utwór "Smile" Niefanka, ale Ty masz narobione we łbie :D Michael przepraszamy Cię za takich ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
ej a tak tytulem czarnego żartu to co byscie zrobiły jakby sie okazalo ze 25 listopada w godzine swojej śmierci nagle Michael jednak odstawia szopke i żyje :P oczywiscie juz mowilam wczesniej ze wiem ze nie zyje i to nie jest absolutnie zadna moja nadzieja czy teoria spiskowa, tylko tak pytam, jaka reakcja by była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukf
reakcja by była..kurwa on jest niesamowity!!:D:D choć w sumie...nawet jakby nie ożył, to i tak taki jest🌻 jest najlepszy... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dłuuugo nie wpadałam tutaj, aż dzisiaj znalazłam chwilę. Poczytałam sobie "lekturę". Naprawdę bardzo ważne jest dla mnie to, że mam gdzie podzielić się swoim sercem. Tak sobie pomyślałam, że przecież MJ chciał aby ludzie a szczególnie jego fani "łączyli się", więc my poniekąd spełniamy to. Fajne uczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pięć miesięcy minęło, a my nadal musimy żyć w niepewności. Logicznie myśląc sądzę, że nie żyje, ale...? Moje serce i dusza krzyczą, że tak nie jest, że On żyje. Jednak nie wiem czy dla niego lepsze byłoby dalsze życie jako cel oszczerstw ze strony mediów; życie w ukryciu czy śmierć i zaznanie spokoju. No chyba, że będąc w ukryciu kompletnie zmieniłby swój wygląd. Bo po co żyć, ukrywać się i nie móc wyjść na spacer z dziećmi czy rodziną czy nawet z partnerką? Sądzę, że nie skazałby się na takie męczarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Captain Eo, zgadzam się z Tobą prawie w 100%... problem w tym, że on nie mógł wziąć dzieci za rękę i pójść na spacer. A już, co by się działo, gdyby sie pojawił z kobietą?? wolę sobie nie wyobrażać... Mówił tez cały czas o tej samotności, po częsci wynikającej z konieczności zamknięcia w 4 ścianach...i dla mnie w tym wszystkim właśnie to jest najsmutniejsze. czytałam przez te kilka dni wypowiedzi niektórych. Tych, którzy wierzą, ze MJ żyją, i tych, którzy nie mogą zrozumieć, jak Ci pierwsi mogą wierzyć. I tak sobie myślę, że każdy ma prawo do przeżywania całej tej sytaucji po swojemu. Nie wydaje mi sie, żeby ktokolwiek kogokolwiek chciał obrażać, krzywdzić. Jedni godzą się z odejściem, doceniają muzykę i cieszą się, że mieliśmy szansę żyć w tym samym czasie, co M. inni byc może potrzebują więcej czasu? a może potrzebują tego forum? a może potrzebują poprzyglądac się całej tej sytuacji pt. "hoax". Świat nie jest czarno- biały, emocji nie uszeregujemy według jakiegoś tam wzorca...tolerancji nam wszystkim życzę:) a przy okazji- świetne zdjęcia powyżej!! dziewczyny, super robota, nie wiem, gdzie to znajdujecie:) no to się rozpisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Do tej pory wierzyłam ale są momenty że ogarnia mnie zwątpienie. Sama już nie wiem czy się ukrywa czy umarł z przedawkowania. Myślę że był zmęczony życiem i tą ciągłą presją. Może czuł że już się wypalił, że nie potrafi już z siebie dać więcej ?! Może był chory i wycieńczony ? Gdy patrzę na niektóre zdjęcia to właśnie mnie uderza ta myśl że mógł mieć raka lub był wyniszczony przez narkotyki. Chciałabym znać prawdę. Cały czas czekam na dzień gdy ją poznamy. Czekam też na książkę "Unmasked" i to czego z niej się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-----------
Ja też jestem zdezorientowana.Po obejrzeniu TII miałam doła :(, ten film nastawił mnie pesymistycznie,nie wiem dlaczego,może podświadomość.Potem była iskierka nadziei ,że jednak żyje,teraz sama juz nie wiem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
http://www.youtube.com/watch?v=tGzAz2l8RZo chcecie to obejrzyjcie, to kolejny filmik odnośnie houx'a, nie zalecam oglądać sceptykom, a optymistom proponuję podejść do houx'ów ze zdrowym rozsądkiem. pozdrawiam. ps. na dziś Stranger in Moscow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t-mez
zbanowac toto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bułka z serem, jak to mówią "nie ruszaj gówna bo będzie śmierdziało" ;) dla niektórych Gosia Andrzejewicz jest artystką,mimo że o artyzmie nie ma pojęcia. To właśnie odróżnia artystów od piosenkarzy i wokalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T-mez
ile klas skonczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukf
może to głupie, ale ja nie mam zaufania do tego filmu This is it, że pokazane są w nim faktyczne próby do koncertów o2, poza tym, było 100h prób nagranych a zrobili z tego krótki film wybierając co im sie podobało, czyli pokazując ludziom, co uważali, że może być pokazane...wg mnie to manipulacja i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
ignorujmy to coś co pisać nie umie, prosze was, to był fajny temat i nie psujmy go. this is it to papka dla mas. taki taniec z gwiazdami, nic tam nie zostało pokazane. to tak jakby z naszego życia powycinać tylko momenty w których się uśmiechamy i mówimy głupoty, a momenty płaczu, bezsilności, kryzysu i zwątpień wywalić do śmieci bo są niegodne pokazywania w filmie. Ten film to oszustwo, zresztą od początku było wiadomo w jakim celu zostal nakrecony i od poczatku bylo wiadomo ze tak kasowego filmu nie zdejmą z ekranów po 2 tygodniach bo to byloby finansowe harakiri, this is it zapełnia i będzie zapelnial sale jeszcze miesiąć jesli nie dluzej, po co wiec to zganianie ludzi do kin hasłem 'tylko 2 tygodnie, debile spieszcie sie!!" :o żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota------------
Matko kochana,fanka poroniona:D jakie tempo pisania,co za styl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukf
no tempo pisania to ona ma, mogę mieć takie samo, ale wtedy moje wypowiedzi będą zlepkiem słów, bez ładu i składu, bełkotem szaleńca, co widać na omawianym przykładzie....ale ja oraz inne normalne tu osoby myślą co piszą:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×