Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość małpa wupe peel
liberian girl - drugie zdjęcie jest świetne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
rozważam pojscie na this is it dzis poraz drugi, nie wiem czy to ma sens w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź. czemu nie
sama z chęcią bym jeszcze raz poszła. oglądam sobie przynajmniej 2 razy w tygodniu na komputerze, ale to nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak pójdziesz jednak
to przysłuchaj się Heal the world podczas napisów. Miałam wrażenie, że to jakieś inne nagranie, na pewno nie to z płyty. Jego głos był bardziej głęboki i czuć było coś świeżego w tej piosence a znowu podczas prób TII chyba tego nie śpiewał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
ok chyba pojde, ogladanie w domu to nie to samo, poza tym nie ogladalam jeszcze w domu bo jakość filmu dostepna w sieci jest raczej żenująca i profanacją byloby to oglądać ;) takze pojdę i na pewno będę zwracac uwage na rozne szczegoly, za pierwszym razem zwracalam uwage na muzyke, taniec, samego michaela, postaram sie teraz 'czytac miedzy wierszami' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
Michaela oczu nikt nie ma, prócz jego rodziny oczywiście. moze miec podobne rysy, nos, szczękę, ale oczu niestety nie i to widać. aczkolwiek podobny, nie przecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
aha no i ponawiam pytanie - chce isc dziś do Empiku i kupic ksiazke o MJ, przyznam ze jestem zielona jesli o tego typu lekture chodzi, wiec poraz kolejny zwracam sie z prosba o polecenie mi czegos fajnego:) no i czegos co moge w Empiku dostać. szykujcie na wieczór wiecej zdjęć z bad :P jak wroce to pewnie bede nakrecona znow na emdżeja hahaha, boze stara dupa ze mnie a glupia jak but

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulka to ile Ty masz lat? Nie polecę Ci nic, bo czytalam tylko Moonwalk..Jakos nie mialam przekonania do innych książek..Choc zajrzalabym z czystej ciekawości do Halperina i jego "sensacyjnych" newsow nt MJ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
mam 24 :P no wlasnie slyszalam ze Moonwalk jest ciekawy, moze zacznę od niej a pozniej ewentualnie popatrze w necie i zamowie cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potrafiłby ktoś z was
przetłumaczyć co on tu mówi? nie bardzo pamiętam z filmu a mój angielski jest do kitu:P i przede wszystkim czy on to mówi do tych ludzi tam czy to słowa do fanów, do kamery? bo trochę tego nie łapię:P http://www.youtube.com/watch?v=VQW4xIIa69k i tu w Thrillerze są dodane inne słowa (te mówione) a nie mogę ich znaleźć w sieci http://www.youtube.com/watch?v=AaoZ4UE9w3g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
cofam tę starą dupę, sorry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
tak w skrocie on w tym speechu pierwszym mowi o tym, ze wszyscy powinnismy siać miłosć :P ze mamy tylko 4 lata na uratowanie swiata, potem mowi o tym ze wszyscy sa jedna wielka rodziną i zwraca sie do tancerzy z podziekowaniami etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój angol tez nie jest piekny, ale z tego co zrozumialam: "Wszyscy wykonujecie swietna robotę!To przygoda, wielka przygoda. Nie ma sie czym denerwować. Chcemy by ludzie doswiadczyli przezyc, zabierzemy ich tam, gdzie jeszcze wczesniej nie byli..Więc dajcie siebie w 100%..Jestesmy rodzina.Dajmy milośc swiatu.Miłośc jest wazna , kochajmy sie nawzajem. Dbajmy o nasza planete, mamy 4 lata by ja uratowac..Wielkie dzieki!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
dobra moje drogie, zapuszczam beat it, lece sie szykowac i spadam na this is it ;) do wieczora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bułka... dobrze, że sama się wycofałas z tej starej d...:) bo musiałabym zainterweniować:) daj znac, jak wrócisz, tez uważam, że 2 raz będzie się inaczej oglądało. Aż sprawdzę czy we Wrocławiu jeszcze grają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noriko T
w sieci pojawiły się jakieś niby listy miłosne Michaela do jakiejś kobiety... częściowo nieczytelne. ja ich nie widziałam skanów, ale były na forum michaeljackson.com, teraz skasowali i nie można ich zobaczyć. ktoś spisał te teksty. nie wiadomo czy to prawdziwe. Jeśli prawdziwe, to biedny Michael... Nie powinni tego publikować:O gdzieś na jakimś forum ktoś wrzucił jakieś informacje a raczej plotki z maja, że Michael był ponoć bardzo zainteresowany jedną z artystek Circ de solei, jakąś Japonką. Teraz sobie przypomniałam, że kilka tygodni temu czytałam wypowiedź Susan Etok, która twierdziła, że kobietą o której mówił po śmierci ten ochroniarz Michaela z Anglii niby była jakaś Azjatka. tak czy inaczej, mam nadzieję, że to prawda, że przed śmiercią miał kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zip-a-dee-doo-dah
ale on był zgrabny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
no i jestem, zostalam do samego konca, bo za pierwszym razem oczywiscie podczas napisow wyszlam... no i wniosek mam jeden - jesli ktos szuka 'wskazowek' hoaxowych etc to sie dopatrzy miliona, ja nie wierze w ten hoax. nie wierze i juz. a film jest genialny, dzis go znow przezywalam na swoj sposob, spiewalam sobie :P smialam sie z zartow MJ i ekipy, ogladalo mi sie to inaczej niz za pierwszym razem. MJ to geniusz i koniec. pozostał nim do ostatnich dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
aha no i kupilam Moonwalka, nie moglam znalezc w dziale 'biografie', ale był wystawiony na samym srodku sklepu, hienki musza zarabiać przeciez ;) dzis zabieram sie za czytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33q3

×