Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

ukf wydaje mi się, że jest sporo racjonalizmu i logiki w tym co napisałaś. MJ był odważnym człowiekiem i lubił nowości techniczne może więc i ten rodzaj nauki skusił go do testów na własnym organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutne jest to, że w Boże narodzenie minie dokładnie pół roku od jego śmierci . "Ledwo rozkwitłeś, już Cię zerwano. Bóg tak rozkazał, Boga słuchano" "Brak Ciebie jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania" Już muszę spadać. Trzymajcie się cieplutko (bo od dzisiaj mrozy) ale nie w naszych sercach!!! Tam płoną potężne płomienie! Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lax airport
niefankaMajka znalazła sobie nowy obiekt obsesji - A.Bachledę i szaleje na forum:O ona mnie przeraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
ja chce MJ pamietać jako zdrowego, pięknego i dobrego faceta jakim był w latach 80tych/początek 90tych, mysle ze wtedy był naprawdę sobą, pozniej zaczelo sie z nim dziac cos dziwnego, wiem ze te wszystkie domniemania o operacjach, wybielaniach i dziwactwach to wymysły, ale moim zdaniem od jakiegos czasu MJ nie mial za duzo powiedzenia, byl jakby sterowany czyms/kims etc. MJ rest in peace babe ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukf
kojarzycie Mike'a w białym garniturze? były takie fotki, był z Janet i La Toyą wszyscy na biało...zajebiście wyglądał❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
Gość bułka z serem
boze ta Latoya jest tak karykaturalna ze az zal, straszna jest. za to Janetka piękna, kocham ją ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ forever
"Michael Joseph Jackson was found dead in his bedroom on 25th June 2009 at his rented Holmby Hills Mansion, he was also found dead in his doctors bedroom as well as alive with a slight pulse in a guest bedroom. He had died 3 hours before the ambulance was called from an overdose of Demerol administered to himself by himself, while listening to the Gipsy Kings, he also died 1 hour before the ambulance was called by a lethal injection of Propofol administered by his Cardiologist who thought it would be a great idea to administer CPR on a bed for an hour. After this Michael was rushed to hospital in an ambulance doing 5 miles an hour where his body finally died after being dead. Let’s rewind a tad. It is now at this point that I learn that Mr Jackson was in fact a junkie hopped up on enough meds to kill a whorde of wild wilderbeeste. He of course passed his medical with flying colours and went on to practice for his upcoming shows that he both dreaded and looked forward to. His dancing was energetic and not dissimilar to that of a 20 year old with back problems, a hernia and an aging disease similar to Benjamin Button. He was in high spirits and excited about the upcoming tour. He was also angry about it and cried himself to sleep. Since his death, Michael has been cremated, he has also been buried at forest lawn and neverland, put on ice, dug up again and is now awaiting to be buried on his birthday as a sort of loving present from his father. His son (also the son of his dermatologist, his friend Mark Lester, a mad woman claiming to be his wife, a mexican maid and a british maid) is both elated and devastated at his dad’s death. I think that’s straightforward enough - why oh why do you lot think there's anything suspicious going on? lol What would we do without the papers eh?!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dupa. Mam do nadrobienia 20 stron, weszłam na ostatnia, zobaczyłam MJ....i jestem w hipnozie, nie mialam czasu by śledzić to forum, weszłam, zobaczyłam go i znowu mam fazę. MJ....jaki on był...................... :( 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota------------
Dirty 🖐️rozumiem Cie,ja od 25. 06 jestem w transie,cały czas o Nim mysle,nic a nic mi nie przechodzi,choć juz ponad 5 miesięcy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Streetwalker
dzięki Dalia, nie widziałam jeszcze tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Streetwalker
they took the boxes off the stage my heart was crushed in disarray the world was frozen and engaged to find the king had slipped away i walk through the streets i feel so alone with questions and pain but the only thing i know i will always be missing you and your love will last forever in my heart i will always be missing you cause you changed my life for the better i will always be missing you you held my hand a little while we sang a song of lover's vows you looked at me with a graceful smile and then you gave your final bow you exit the building to never return and i'm here alone as the memory starts to burn i will always be missing you and your love will last forever in my heart i will always be missing you cause you changed my life for the better i will always be missing you you inspired a dream to make the world a better place i'll do my best today to carry on i will always be missing you and your love will last forever in my heart i will always be missing you cause you changed my life for the better i will always be missing you i will always be missing you, Michael and your love will last forever in my heart i will always be missing you cause you changed my life for the better i will always be missing you Written, Composed, Arranged, Produced and Performed by Judith Hill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Streetwalker
Judith udostępniła tę piosenkę dla fanów Michaela za darmo. trzeba zarejestrować się na jej stronie i czekać na maila z linkiem http://download.judithhillmusic.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexis nexis
Przed chwila w serialu pierwsza milosc jakis mlody chlopaczek probowal zrobic moonwalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf.
Przed chwilą na Vh1 leciał teledysk do This is it ! :D ohhh tak sie ciesze, ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukf
wkleiłyście zdjęcia w białym garniaku:D:D coś jeszcze miałam napisać,ale mi myśl uciekła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skipper
Gość ukf
nie wiem jak wam, ale mi się wydaje, że on powinien się nazywać Michael Miracle Jackson:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
Michael God Jackson :classic_cool: kurcze jak patrze na jego foty to przyznam jedno - on moze wyjsc nawet w piżamie i laczkach a i tak będzie wyglądał jak facet z klasą i nie mam zielonego pojecia, dlaczego tak jest. nie oszukujmy sie, MJ troche sie oszpecił tymi operacjami, na niektorych fotach wyglada jak lalka z doczepionym nosem, ale i tak ma cos takiego w sobie ze nie da sie od niego oderwac wzroku. ma cos pieknego w sobie mimo ze był pod koniec zycia brzydki :P ahh te czasy bad, whooo's bad bitch :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skipper
Gość Skipper
Bułka, ja nie uważam żeby pod koniec życia był brzydki. Były trochę gorsze czasy, powiedzmy między 2000 a 2003. Według mnie ostatnio wyglądał bardzo dobrze i do końca miał w sobie to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×