Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

butterflies wkleiłas linki które widziałam z 100000 razy a za kazdym jednym przechodza mnie dreszcze...szacunkowo kto jest w stanie policzyc ilu jest nas? fanów? moze by jakies wyzwanie?policzymy he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam je też milion razy...i zawsze reaguję tak samo. Musze je mieć gdzieś pod ręką, w razie parszywego nastroju. Z jednej strony mega wzruszenia, z drugiej taki power, cos optymistycznego:) skrajne emocje, jak zwykle w tym temacie. nadal potraficie (chyba, że tylko ja) rozryczeć się jak dziecko w trakcie słuchania jakiejś piosenki? ot tak, nagle? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby PYT była miałabym niespodzianke dla niej w końcu znalazłam właściwa werscje An angel came to me....i to na YT b te wczesniejsze to tylko podróby były a tak posłuchacie moje kochane se he he http://www.tekstowo.pl/piosenka,michael_jackson,an_angel_came_to_me.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak umiem . A szczególnie przy pisoenkach typu : - Heal the world . - Man in the mirror . - Little Susie . - Earth song . - History . - This is it . Itd . ;c Jest ich więcej . o 100 razy . :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczęta, też nie trawiłam La Toyi. Wgłębiłam się jednak w jej historię i kobitka naprawdę nie jest zła. Po prostu zbłądziła i należy jej wybaczyć. Takie jest moje zdanie. Bo skoro on potrafił jej wybaczyć to czemu my nie mamy ? W Polsce prezentowała się bardzo dobrze, była bardzo wzruszona tym jak Polska kocha jej brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np. Angel came to me mogę sie rozryczeć na całego... Mnie przyprawiła o dreszcze wiadomość, że po śmierci MJ internet na calym świecie się zawiesił na jakiś czas (czy zamulił) w kazdym bądz razie w całej karierze internetu nie było jescze nigdy takiej sytuacji, żebe tyle milionów osób w jednej chwili wpisywało w google MICHAEL JACKSON... 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elvis Jackson Monroe witaj bo sie nie znamy ;) nie powinna chyba być zdziwiona...uwazam ze taka gwiazda jak Mj miał niepoliczalna liczbe fanów a skoro był w Polsce to tymbardziej...pewnie nawet biedaczka nie wiedziała gdzie ta Polska lezy...Ciekawe ile jej załacili?Jakby przyjechała Janet tobym poszła na pieszo z tej mojej Angli na tego sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mam przy will you be there, nie wiedzieć czemu (tzn ja wiem;), przy Stranger in Moscow i wielu, wielu...właśnie w sumie to przychodzi tak niespodziewanie, że przy wszystkich piosenkach mam szansę w przyszłości ryczeć:P a Angel Of Mine- no tak, to jest WYKONANIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abraja ja nie mam chusteczek ! :) . Ale ta pisoenka jest genialna . Angel of mine .; ** ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że za samo odliczenie do 10 zapłacono jej 100 tysięcy . O ile sie nie mylę . Tak gdzieś czytałam . Tyle, ze mnie pamięć zawodzi . i nie pamietam gdzie . Ale dużo dostała . A Janet . nie ma mowy . Na czterech bym tam poszła do szkle . kamolach . Wszystkim . ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na Janet tez bym poszła...może nie jak Abraja z UK, ale do Warszawy kilkaset km tez bym miała:) i tez słyszałam że 100 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez janet he he bardzo było mi dzisiaj z wami miło i przyjemnie ale mój czas dobiegł knca...mam szpital w domu ;( bede tu jutro aby podyskutowac ale wy sobie nie przeszkadzajcie....;) dzieki ze wpadłyscie posmecic ze mna ;) musimy sie trzymac w tych ciezkich chwilach...podsumowujac wiem ze Michael bedzie ze mną do konca swiata ale chciałabym posłuchac nowych nagran a nie moge i pewnie juz móc nie bede mogła... Kiedys mam nadzieje ze ój syn przyjdzie i zapyta mamo a wiesz kto to był Michael jackson? I to bedzie najpiekniejszy dzień w mim cały zyciu ukoronowanie i swiatłosc wikuista dzis zegnam sie z wami i mam nadzieje ze do jutra.pojutrza i tak 365 dni a nawet dłuzej see jaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieję jednak na te nowe nagrania. Może to smutne, ale to sa pieniądze, chyab Sony ma do wszystkiego prawa? więc dla nich, dla rodziny... więc paradoksalnie możemy na tym skorzystać. Bo jak dla mnie duet z Kravitzem rządzi:) przy okazji, wiecie z którego to roku? chodzi mi generalnie o to, że juz czas jakis temu nagrany, a brzmienie super. Ta muzyka nic, a nic sie nie starzeje... także Abraja, z Twoim synem, to więcej niż prawdopodobne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No . ! Ale przyznacie , że oczy miał ZAWSZE roześmiane . Choby niewiadomo jak wielki smutek , specił Jego Idealną Twarz to Jego oczy zawsze były pełwne radości , uśmiechnięte . Ciekawe co by było jakbym np. ja była Jego zona i niedługo do weselu wiecie , planowanie domu i wnetrza . i juz sobie wyobrażam jak on siedzący tak na kanapie . z tymi pełnymi zapału oczami uśmiechniętymi silnymi . Z jakims pchającym sie na usta pomysłem zaczyna sie śmiać . Hahaa . poprostu . rozwaliło mnie . ; DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×