Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość czy wierzycie że on żyje
rany nie było mnie tydzień, ale mi się linków nazbierało do obejrzenia..... oglądam te wszystkie fotki i doszłam do wniosku że MJ był nie tylko Królem Popu ale także Królem Uścisków....hmmmm miliardy, biliony ?! uścisków rozdał, szkoda tylko że ani jeden z nich nie przypadł mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzaazzzzzcccc
w innym temacie jacyś debile plują na Michaela :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalala laalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie nikt mi tam juz pluc nie bedzie...opanowałam sytuacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykre to ale
Michaela niestety nigdy nie przestanie sie atakowac. Jak widac, jego smierc niewiele zmienila... tlumaczenie pewnych rzeczy nic nie daje. pluja jadem nawet nie zaglebiajac sie wczesniej w temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo lubię tę piosenkę
Someone put your hand out. wiecie co, chodzi plotka, że ponoć dzieci Michaela mają pojawić się na rozdaniu Grammy.......a co więcej, zaśpiewać tam coś.... Wolałabym jednak nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez wolałabym aby nie pojawiały się tam . Media znowu puszczą jakas plote .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-----------
Biedne dzieciaki:(.Nie ma Michaela,rzucili bidulki sępom :(Nawet nien uszanują woli zmarłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka1333333
http://media1.kipme.pl/t/jart//dir1/foto/18683_prez1.jpg jak niewinnie..:) a na temat pomysłu z dziećmi niewiem co myśleć jeśli poprostu byłyby obecne na tej ceremoni nie widzę nic złego ,wkońcu to niezły hołd dla ich tatusia , ale jesli miałyby jakieś przedstawienia robić to uważam to za zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość say say saaay
r kelly zglupial juz do reszty. zlozyl podobno pozew. chce kasy za to,ze Mike niby podspiewywal w private home movies jakas jego piosenke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr. Murray Set to be Charged
Posted Jan 29th 2010 3:30AM by TMZ Staff The D.A. is ready to charge Dr. Conrad Murray in the death of Michael Jackson ...multiple law enforcement sources tell TMZ. Our sources tell TMZ members of the D.A.'s office -- including Los Angeles County District Attorney Steve Cooley -- have already met about filing a criminal case against Dr. Murray. Members of the LAPD still have not met with the D.A. to present the case, however, our sources say the deputy D.A. assigned to the case -- David Walgren -- has worked closely with LAPD detectives on the case, is intimately familiar with the investigation, has all the LAPD investigative notes and has already briefed Cooley and others in the office. We're told Dr. Murray could be charged with involuntary manslaughter as early as next week. http://www.tmz.com/2010/01/29/micheal-jackson-dr-conrad-murray-death-propofol-district-attorney-involuntary-manslaughter/2#comments#ixzz0e0W45PTm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka133333
"Nie podobają mi się kobiety, które ciągle mówią: „Muszę sobie zrobić paznokcie. Muszę zrobić pedicure. Potrzebuję manicure”. Nienawidzę tego. Podoba mi się, kiedy dziewczyny są bardziej chłopięce. Kiedy się siłują, wspinają na drzewa. .. Uwielbiam to. To jest dla mnie bardziej sexy. Ale podoba mi się też klasa. Klasa jest wszystkim." ten cytaty jak najbardziej mi się podoba ;) Ciekawe kto dla niego był sexy w tej wersji "dziewczyny -chłopięcej" czy miał jakąś faworytke ?! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
wariatka, a jak ten cytat ma się do tego że fascynowały go Diana Ross i Elizabeth Taylor ?! kobiety piękne, seksowne i z klasą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55Ajaja
Dzieci prawdopodobnie odbiora nagrode dla Michaela. tmz pisze, ze joe powiedzial,ze przygotowywuja przemowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka133333
przecież powiedział że przede wszystkim interesują go kobiety z klasą a poza tym niewiemy jak one zachowywały się poza fleszem ;) To,że były sexowne nie oznacza,że miały obsesje na swoim wyglądzie "muszę sobie zrobić paznokcie,potrzebuje manicure".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No .. A moim zdaniem ten cycat mógł sie odnosic do Tatiany T . No i Jego matki . Nie wydaje mi się żeby Matka Michaela miała obsesje na pkt swojego wyglądu . A Tatiana? . Ona znów aż taka kobieca nie była . Była bardzo szczupła i w niektórych urywkach teledysków Michaela serio wyglądała tak jakby Michael opisywał ją w tym cytacie .Wiecie o co mi chodzi ?. Dziewczyny słyszałyscie kiedyś głos Michaela bez playback'u ? . Zobaczcie : Zupełnie inny . http://www.youtube.com/watch?v=F5jETJgJUH4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie było że sugeruje ze śpiewał z Playback'u . Ale zawsze jakis tam podkład musiał być. :D On i tak miał tak magiczny głos .. że nie da się go pomylić z żadnym innym . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość who is iiiit
pewnie, że słyszałyśmy. cały Bad tour był bez playbacku, o ile pamiętam ;) tak się zastanawiam nad This is it. Zdecydowana większość piosenek na próbach była wykonywana na żywo... tańczyć i śpiewać na żywo podczas 50 koncerów w wielu 50 lat... Te 50 koncertów to jakaś pomyłka. ciekawa jestem jak to naprawdę było, kto zadecydował o tak drastycznym zwiększeniu ich liczby. był taki filmik na youtube krótko po jego śmierci, nagrany przez fana. rozmowa Michaela z fanami chyba przed próbą. Mówił im, że szedł spać ze świadomością, że czeka go 10 koncertów a gdy obudził się, okazało się że dołożyli mu kolejna 40 i nie miał na to wpływu. Był zaniepokojony, nie wiedział czy da radę, mówił im że mało je. Oni prosili go by je odwołał, żeby myślał o zdrowiu, a on na to, że robi to dla nas, dla fanów i w sumie też nie ma już wyjścia. nie widziałam tego nagrania, bo szybko je skasowali z youtube i więcej się nie pojawiło, ale czytałam na mjjc wypowiedzi tych, którzy widzieli. szukają tego filmiku biedny ten Michael..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesniary tu siedza zajmujemy sie czym chcemy a tobie kij w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota---------------
ale wiesniary tu siedza ,będę sie zajmowała czym mi sie podoba,nic ci do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Ill be there
Tak bardzo go kocham... dzisiaj znowu płaczę oglądajac jego teledyski.. myślałam że już mi minęłą ta obsesja, ale dzisiaj przyśniło i się że rozmawiałam o nim z siostrą i uświadomiłam sobie że jego już nie ma, sposób jak umarł i zaczęłam dosłownie płakać przez sen...mam wrażenie że tylko ja jestem taka powalona - kocham Go i jednoczesnie nienawidzę przez to.. Cieszę się że jest ten temat i ludzie podobnie do mnie. Buziaki dziewczyny trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×