Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

JannetJ :) :) :) poprawiłaś mi humor! swoją drogą- czy jakikolwiek inny człowiek na świecie miałby tyle potencjalnych, chętnych w każdym momencie... żon? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam zazdroszczę każdemy kto miał z Nim pozytywną styczność. . Każdemu . Bo . Mj . Ok . On . Ja nie umiem opisać . A może nie da się opisać tego słowami ? . Ale nierozumiem krytyków . Ani tych innych negatywnie do MJ nastawionych . Rozumiem meczyli Go za zycia ale niech mu dadza już spokój po śmierci . ;cc A to dobrze jak poprawiłam humor ; DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'' Ty byłeś zawsze, nawet kiedy wszystko inne zawodziło. Byłes kiedy było źle i dobrze . Wesoło i smutno. Ten post jest dla Ciebie . Tylko dla Ciebie . Jesteś dla mnie .. poprostu ideałem . Zawsze dajesz mi siłę . Twoje piosenki ... ja przy nich płaczę . Codziennie myśle o Tobie . Jednak kiedy się dowiedziałam, że nie żyjesz... miałam doła takiego, ze przez tydzień z domu nie wychodziłam . Ale miałam gdzieł głęboko w sercu nadzieję ,że wrócisz , zże upozorowałeś swoją śmierć . Nie wiem czemu . Ale tak strasznie chciałam żebyś żył . Jestes dla mnie najleprzym, najbardziej dobrotliwym ,najweselszym, najbardziej idealnym ,mądrym, uczynnym ,miłościwym ,uczciwym wrażliwym ,genialnym utalentowanym ,znanym ,perfkcyjnym,odważnym ,idealnie tańczącym i śpiewajacym Człowiekiem na świecie. Ale wiem że Ty nie chciałes być postrzegany jako sława , Król pop'u . Chciałes być postrzegany jako zwykły człowiek o niesamowitej osobowości i charakterze oraz stylu. Chciales być postrzeganym jako najleprzy Ojciec na świecie. I jestes nim. Dla swoich dzieci i dla nas. Dla fanów . '' . . moja jedna z tysiąca notek o MJ na blogu ; DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka133333
Abraja się pytała o piosenki Michaela z filmów ? Otóż dziś udało mi się usłyszeć "Childhood" w filmie uwolnić orkę 2 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=jaZzZactGQU Zakochałam sie w tym . W wykonaniu The Beatles też .; DD Ale . Kurde tak sobie myślę .. Beatles'i nie wykonaliby nigdy coveru . Ale MJ też nie . Więc kto napisał ta piosenkę ? . Aha i znalazłam coś ciekawego . Kawałek wypowiedzi dzień po smierci Michaela . Lisy Marie Presley . Zaciekawiła mnie jej wypowiedź : ' Gdy 14 lat temu temu rozmawialiśmy o śmierci mojego ojca , Michael powiedział mi : 'Boję się , że skończę tak jak on . Jestem o tym przekonany ' : Próbowałam go pocieszyć , wyciągnść z depresji , ale nie zdołałam .Nikt nie potrafił mu pomóc.Michael był geniuszem pełnym lęków i fobii . Chodzi mi o tą rozmowę o śmierci . Ciekawee . C'niee ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota---------
Jannet,ciekawe.MJ miał depresje,z która borykał sie od dłuższego czasu.Byl bardzo inteligentny,też gdzieś czytałam,że miał lęki,raz był wesoły,zaraz popadał w rozpacz :(.Musiał strasznie cierpieć.Teraz jest szczęśliwy,mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanna w prysznicu
majkel dżakson wiecznie żywy!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanna w Prysznicy .. Zgadzam sie z Tobą , że On tak naprawde nigdy nie umrze . Chociaż fizycznie już go nie ma , duchowo itd jest z nami . Tylko tylko, ze nie zgodze się do Twojego napisasu : ' majkel dżekson' . T-T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.HEJ
Witam dziewczynki! jakze ciesze sie, ze jestescie nowe i dawne napisałam, bo zobaczyłam Abraje :) Abrajo, widocznie nie dane mi usłyszec an angel came to me bo to spiewa albo jakas pani inna piosenke, albo to piosenka angel of mine- czyli nie ta przeczytałam teraz chyba 3 ostatnie strony coz moge powiedziec? nigdy nie byłam dobra w wklejaniu linków raczej ich nie wklejałam nadal raczej "unikam' Michaela, jeszcze zbyt drazliwy temat codziennie jest mysl o nim, potem, ze nie zyje nastepna mysl, ze zmarl niemal przypadkiem inna mysl, ze jego ostatnie lata były takie mroczne w zyciu osobistym i na scenie scena- juz prawie był kosmiczny sukces.. dzis ogladalam jeszcze wywiady z lisa marie- juz wiem, poskłądałam sobie wszystko- wiem jak wygladało to małzenstwo tylko ona chodzila do tabloidów, czy talk show on milczał ale tape book- wsyzstko uzupełniła... nie lubie lisy... ktos z was podawał dawno temu wlasnie link do sciagneicia tych nagran- sciagnełam, ale nie moge ich odsłuchac- nie mam programu chyba pewnie sa dostepne na yt słuchalam moze jednego fragmentu kurcze, on byl nieszczesliwy!!! liberial- wspomnialas tamto forum a co z tamtym forum- wiecie? jeszcze istanieje pewnie ja tylko troche popisałam na poczatku- bardzo mao ale tam dziewczyny o tych gaciach...jakos to nie przemawiało do mnie- potem albo mnie zablokowały, bo nie mogłam wejsc- albo mialam jakis problem- w kazdym razie nie wiem, co tam slychac nie mam za bardzo czasu dzis wpadne- chyba umawialyscie sie na wieczor? choc nie wiem, co tu powiedziec??? no to do wieczora, papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede czekac a ty Pyt to obowiazkowo sie mi tu stawiaj co do tamtego forum takze mam bana he he chyba za te golden gacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To małżeństwo na pewno nie było szczęśliwe . Skoro ona nie chciała dac mu dzieci .. a moze to jest tylko .. wersja dla medów . A prawda jest zupełnie inna ? . Michael na pewno nie nalegałby do teego stopnia żeby ona musiała składac pozew o rozwód . Cos jeszcze musiało być . Ale nikt tego nie ujawnił . Może rzeczywiście ta prawdziwa wersja, której nikt nie zna jest zupełnie inna niż ta która znają media i fani ? . Ja będe w granicach 21 . Dacie radę? ; ** Pogadamyy dzisiaj o tym jak chcecie . P.Y.T. . to mpowiedz nam jak sobie to poskładałaś do kupy , bo może wszystkie wieczorkiem sobie do tego dojdziemy? ; DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjj
przeczytałam na pewnym forum wypowiedź dziewczyny, która napisała, że słyszała po 19 na RMF FM całą (ponad 3minutową) piosenkę "Another day". Sprawdziłam na tej stonie i rzeczywiście puścili tę piosenkę o 19.16 http://www.odsluchane.eu/r/search.php?r=2&data=23%3A01%3A2010&time_from=19&time_to=20 jak to możliwe??? przecież ta piosenka jest niewydana i nigdzie nie można znaleźć całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.HEJ
Czesc! Abraja, pamietam, pamietam Twoja historie z tamtym forum piosenka another day- jest na yt w wersji ponad 3 minutowej,ale refren jest poprostu powtarzany mysle, ze Michael nagrał jakas inna koncówke? ogladałyscie wypowiedz lennego Krawitza na temat tej piosenki? w kazdym razie tego rapera tez tam nie ma oryginale, na pewno wiecie i dobrze- po co tam jakis krzykacz? ja chce Michaela!!!! Janet- acha, wczoraj zaspałam o tym małzenstwie- to własnie tyle chcialam wspomniec, co juz wiesz... ja przez wiele lat myslałam, ze to była medialna sciema- wyglada na to, ze nie Michael opowiadał o tym na tych tasmach i z tego, co lisa mówila- skalda sie calosc ona obiacala mu dziecko potem oszukiwała go, brała pigulki (tu, nie wiem dalczego? pewnie miała swoje powody) on to zobaczył i uciekl przed nia na 6 tygoni, potem spiewał dla niej na mtv you are not alone ona była wsciekła potem wniosła pozew o rozwod tak to sie skonczyło ale, jak wiecie- a ja nie wiedziałąm zupełnie- ona jeszcze walczyla o niego dwa lata, chciała do niego wrocic pisała do niego listy o tym, ze teraz urodzi mu 9 dzieci i zrobi dla niego wszystko spotykała sie z jego matka opn był niewzruszony (tez do konca nie ejst powiedziane dlaczego? meska duma chyba..) wiec na pewno znacie te historie- a do mnie trafiło to zupełnie niedawno- bo jak mowie, ja myslałam raczej, ze to było pozorowane wiem, ze ona potem, pewnie z zemsty- wygadywała o nim brzydkie rzeczy- u ophry oraz w gazetach ok, koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Co do tamtego forum to nie mam pojęcia co tam się dzieje i szczerze nic mnie to nie obchodzi.Też mam bana.Widać jakie to wielkie i dobroduszne fanki są, brak słów. A co do MJ i Lisy - nie wiem czy on był w stanie kochać tak naprawdę kobietę...czy też tylko marzył o dzieciach, tak jak to zrobił z Debbie :( No bo przecież gdyby tak bardzo kochal Lisę to myśle, że by jej wybaczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak . P.Y.T. zgadzam się z Tobą . Ale .. Lisa moze chciała wykjsć za Michaela dla sławy ? Może nie z miłośći ? A te ich pocałunki publiczne było tylko dla mediów , zeby mówiły o tym jakie to małżeństwo szczęśliwe ? . A co do tych pigułek .. Lisa może brała je bo nie chciała zajśc w ciąże z Michaelem ? .. A może chciała go okłamać że coś jej jest i nie może mieć dzieci ? . W każdym razie Go zraniła w jakimś tam stopniu . A Michael na samym początku jej zaufał i dlatego po tym jak zdradziła Jego zaufanie nie chciał być z nia dalej ? Jak te listy pisala . ? Pospekulujemy nad tym potem . ; DD . ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skoro kiedyś tak bardzo kochał Tatianę T . i kochał swoją Matkę .. Too chyba potrafił kochac inne kobiety ?. No i kochał dzieci . Uważam , że ta cała ' miłosc' z Debbie była desperacka . Wiecie o co chodzi ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka1333333
"a propos Mja i Lisy" awwww co za filmik!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Czesc dziewczyny, o co chodzilo z Tatiana? On ja naprawde kochal? Nie sledze regularnie forum i jeste w tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×