Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość czy wierzycie że on żyje
akcja ze statywem.....oh well:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacksons doctor arrives in LA
LOS ANGELES – Michael Jackson's doctor is in Los Angeles, anticipating a decision by the district attorney's office on whether to charge him in the singer's death. The spokeswoman for Dr. Conrad Murray's attorney told The Associated Press on Tuesday that Murray arrived in Los Angeles last weekend and one of his lawyers plans to join him. Miranda Sevcik (SEV-sik) says the district attorney hasn't shared plans for announcing its intentions but Murray wants to be available if he's needed. Law enforcement officials have told The AP that Murray will likely be charged with involuntary manslaughter. The officials spoke on condition of anonymity because the case has not been filed. Jackson died June 25 from an anesthetic overdose. Murray maintains nothing he gave Jackson should have killed him. http://news.yahoo.com/s/ap/20100202/ap_en_ce/us_michael_jackson_doctor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murray do piekła i niech go zywcem przypalaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conrad Murray Plans to Surrend
popieram! chciałabym zobaczyć go wyprowadzanego w kajdankach i poniżonego, ale już jego adwokaci wiedzą co robią:O mam złe przeczucia.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Vox fm codziennie praktycznie leci We are the world...za każdym razem jak lecą pierwsze takty coś się ze mną dzieje, zamieram na chwilę, smutno mi że umarł taki dobry człowiek, cholernie mi smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotomontażżżżż
na tym zdjeciu był w rzeczywistości Lionel Ritchie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rastrowa
moze to i glupie, ale szlam sobie dzisiaj ulica i tak sobie pomyslalam, ze gdyby Michael urodzil sie i zyl w Polsce nazywalby sie Michał Jackowski :P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he
haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa zegarki - cuuuuuuteee
biedak, nigdzie nie mógł sam pójść, wszędzie c zekały te hieny z aparatami....:O http://www.youtube.com/watch?v=VhBpF98zSNk&feature=fvw btw, to co się pojawia w 4:08 to telefon Michaela? wygląda na Samsunga. bardzo podobny do mojego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samsung m520
Gość wariatka133333
E/J: W albumowej wersji "I just can't stop loving you" czynisz kilka mocno oddziałujących na zmysły spostrzeżeń na temat kobiety, obok której leżysz. MJ: Byłem w łóżku, kiedy to robiłem. E/J: Naprawdę? MJ: Tak. Leżałem w pościeli, robiąc to. W ciemności. Fragment wycięty z jednego wywiadu brzmi dosyć..intrygująco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leave him alone
tzn w Forest Lawn, a do środka nie wszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam to video z tym telefonem, jezuuu jaki on był kochany...jak wychodził i przeciskał sie przez tłum mówił "please" chociaż paparazzi go tratowali, a potem jeszcze im machał i podawał ręke!!! Jak można być tak dobrym, wyrozumiałym? Dzizes...prawdziwy skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A 90% jak nie rzuca się z rękoma na paparazzi to albo przeklina albo w ogóle obchodzi się jak z najgorszym złem...choć mu tyle krzywdy zrobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Jakaś szopka z tym Murrayem....codziennie na tmz piszą że lada moment będą mu postawione zarzuty....a potem że na pewno jutro, pojutrze itd w nieskończoność.... no i teraz do tego ta jego wizyta-nie-wizyta na cmentarzu....litości to nie serial brazylijski albo ktoś jest winny albo nie, no właśnei czy można być winnym czyjeś śmierci jeśli ten ktoś..... cały czas nie dają mi spokoju słowa Joe, gdy spytany przez Larrego Kinga nie potrafił powiedzieć gdzie są zwłoki jego syna, albo kłamał albo faktycznie okazało się że zwłok...nie ma (?!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to było dobreee
adwokaci Murraya powiedzieli podobno, że on się zamierza oddać dziś w ręce władz bez względu na wszystko (były jakieś przepychanki między LAPD i prokuraturą) http://www.tmz.com/category/michael-jackson/#ixzz0efiNnZk0 rzeczywiście , straszna szopka. ja nie rozumiem co oni tam robią w tej sprawie... Tyle miesięcy minęło i gdzie jest relacja z prowadzonego przez policję, skutego Murraya?:O za to zakuć niewinnego Michaela nie było dla nich problemem ....... najnowszy filmik z Forest Lawn. fani przynieśli kwiaty. pracownicy wnoszą je do środka. pierwszy raz zostawili uchylone drzwi, także sfilmowano grób Michaela....... To jest strasznie smutny widok - uprzedzam... http://www.youtube.com/watch?v=T4btvmIAEOk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to było dobreee
"the D.A. wants Murray to surrender and the LAPD wants him arrested before coming to court ..." Tu akurat jestem po stronie LAPD. zamierza się stawić o 22.30 naszego czasu... znalazłam jeszcze coś. wypowiedź forumowiczki z mjjc: "The today show just played a voicemail murry left on someone's phone when he says doing cpr. He told the guy his test results were fine. Voice was very calm like he had no idea Michael was dead or dying"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na ten dzien kiedy zobacze go w kajdankach,kiedy postawia mu zarzuty i najlepiej byłoby zeby oddali go w moje rece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszałam tooo
ktoś na mjpt zamieścił link. ale żenada phi... najnowsze wieści. wypowiedź fana z mjjc: "I just talked to someone of the DA's office. They said they have no case yet, and that the LAPD hasn't completed their investigations yet. WTF? is wrong with them?!! They guy said he is not aware of any case against and that the LAPD is responsible People call now and demand justice for Michael.!!! Let them know we are watching them 213-974-3512"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×