Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość narCOMAnka_to ja
jej ten topik jeszcze zyje!!!!!!!! nie mam czasu na nic a zwlaszcza na to forum, ale pamietam!!!! fajnie, ze jestescie dziewczyny :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dobrze, że jesteście. Choć może to okrutne, to dobrze przeczytać, ze nie tylko ja płaczę... też staram się jak najmniej zaglądać, rozpamiętywać, bo to się kończy właśnie w ten sposób... ale, na co dzień, nie ma chyba dnia, żebym nie wspomniała, nie pospiewała w samochodzie, nie wyłapała fragmentu muzyki i tego jedynego głosu, w różnych, najzwyklejszych sytuacjach- w biurze,w sklepie...i wtedy ten smutek pojawia się natychmiast. Nie wiem czy to kiedyś minie? trzymajcie się ciepło! aaa- i dziekuję za wszystko, co tu wklejacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam ze mogłybyśmy zagrać w jakichs scenach z płaczem na zawołanie i to wszystke zbiorowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka - to ja
studia mnie pochlaniaja calkowiecie, ale pamietajcie ze mysle o Was i o Jacksonie :*:* bede zagladac czesciej, obiecuje :):) a jak to prywatne forum, co dziewczyny zalozyly???? bylam tam z miesiac, ale ta atmosfeta mnie wykonczyla... one nadal dzialaja, podajcie link do forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka - to ja
abraja ach ten Twoj ciety jezyk :D:D :* czyli co one tu nie zagladaja??? jestem ciekawa, czy ich forum przetrwalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i zaglądaja kto wie to forum otwarte dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka133333
Ja mam zazwyczaj tak,że jak oglądam masę tych filmików dziennie to zaczynam zapominać o tym,że jego już nie ma,wtedy mam wrażenie ,że sobie gdzieś tam żyje,że w tym momencie nieiwem ubiera się,bawi w coś,myje zęby,ale gdyy tylko spojrze na jego dzieci[np.w filmiku od liberian girl :)] od razu przypomina mi się ,że straciły najwspanialszego tatusia na świecie i to jest bardzo bolesne.Liczę na to,że showbiznes nie będzie się ich domagał,a wartości które w nich zachował tatuś nigdy nie zaginą, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariatka mam to samo, jak się naoglądam, to ciężko uwierzyć że go już nie ma, wciąż jakby żyje... a ja cały czas w ciągu dnia łapie sie na tym, że myślę, co by MJ robił jakby był na moim miejscu, tutaj w PL, jak jestem w galerii na zakupach, myśle sobie o tym, że jakby tu wszedł to wszystko by zamarło, że jakby był ze mną w pracy...to by rzucił tą pracę bo jest niewarta niczego, co by robił w tej chwili w której ja jestem i takie tam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopczyki
on tak bardzo je kochal,kochal je dotykac i spac z nimi i..cii;) az musial uciekac!biedny a taki wrazliwy zbokusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narCOMAnko witaj :) Dawno Cie tu nie bylo, ale fajnie, ze sie odezwalas :) Co do tamtego forum to linka nie mamy i nie chcemy go.. Jestem jednak pewna, ze jestesmy monitorowane tutaj :P Jestem tez ciekawa co mialas na mysli piszac o tamtejszej atmosferze? Dalej gadki o soczewkach i pogodzie? Milego popoludnia dziewczyny. Ja lece do pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka133333
oglądając powyższy filmik mam wrażenie,że nie ma wojen,zła,nienawiści ,że cały świat został zjednoczony.Chciałabym zobaczyć radość w oczach Michaela gdy to wszystko ogląda ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota--------------
Boze jaki On miał usmiech,az cos rozrywa człowieka w środku :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka133333
Dirty to jest fantastyczne "Dreamer" miód na serce jak się to ogląda i słucha rzecz jasna! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
coś koło 84 roku bo na jednym ma wąski krawat w stylu teledysku "Billie Jean" na drugim wyszywaną dżetami bluzkę..coś mi się kojarzy jakis teledysk z Jacksons 5 "Can yu feel it" było kilka takich szybkich dyskotekowych kawałków "Shake your body down to the ground"...cała piątka miała takie dziwaczne wdzianka wyszywane właśnei tymi kryształkami, spodnie w pasy i inne takie cuda... Wymiękłam totalnie, kupiłam płytkę z Vivą i jestem zachwycona "dodatkami" zajebiste wywiady, wspomnienia, pokazano stoje zaprojektowane na trasę, castingi na tancerzy...no po prostu super....oglądam i oglądam i za każdym razem zauważam coś nowego obserwując próby dopiero zrozumiałam jak bardzo wył wrażliwy jako artysta, jak postrzegał muzykę, tworzenei show itp, jakim był perfekcjonistą, jak potrafił się cieszyć jak dziecko...no i przede wszystkim że zawsze starał sie być miły nawet gdy go nie rozumiano (jego pomysłów i tego co zamierza zrobić), cierpliwy, wyrozumiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Gdy to oglądam to przypomina mi się jak w wywiadach zawsze MJ mówił że Joe zawsze wszystkich strofował: "Do it like Michael... do it like Michael" http://www.youtube.com/watch?v=bPQmHwALAck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś do pooglądaniaa
niestety trzeba skopiować i wkleić każdy link. nie chcą mi przepuścić normalnych linków z http:// na początku:O post uznany za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness

×