Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

dopiero przeczytałam news o tym paralizatorze, uważam, że to jakaś faktowa bzdura, te info sprzedają się lepiej niż kremówki w wadowicach i nie jedno jeszcze powiedza o dzieciakach, a czy ktoś tam ma jakiekolwiek dowody na to by prince raził blankieta paralizotorem ktorego de facto NIE POSIADAŁ, i skąd wiadomo o jego zamiarach? powiedział ichniejszej niani, że ma zamiar zsparaliżować braciaka? bzudry jakieś, to najgorsze, najgorsze co mogło się stać MJowi, że nienawiść prasy i żerowanie na życiu znanych osób przeszło na jego dzieci, które tak bardzo chciał uchronić przed tym biznesowym szambem. hieny. zastanawiam sie czasem co siedzi w psychice tych ludzi ktorzy pisza takie historie (nie tylko o MJ) ogólnie, taką tanią sensację, czy śpią dobrze nocami i nie maja wyrzutów sumienia. to nieetyczne, brudna robota. choćby nie wiem jak ta info sie nie sprzedawała, fakty sa takie, że robią komuś krzywdę, i nie trzeba być einsteinem by to skumać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja poza tematem...właśnie leci w radiu Heal the world. Tak rzadko to słychać. i na początku: There's a place in your heart and I know that it is love... aż mi się buzia uśmiechnęła;) jakos pozytywnie, mimo tego wszystkiego. Może to ta nadchodząca wiosna;) słońca, także w sercu Wam dziewczyny życzę! i dzięki Liberian za wczorajsze zyczenia:) również najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to świeży news, albo czy to wklejałyście http://www.hollywoodgrind.com/michael-jackson-bodyguards-say-he-liked-girls/ niedługo wyjdzie książka trzech ochroniarzy MJ, opowiadaja w niej jaki byl naprawde, ma byc rzeczowa i przede wszystkim prawdziwa, mówia o tym, ze byl samotny, byl wspanialym ojcem, ze spotykal sie z dziewczynami, że chciał zyc normalnie i na pewno mnóstwo innych szczegółów z jego codziennego życia. nie wzięli ponoć za to żadnego centa, więc można liczyć na coś prawdziwego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akon w hołdzie MJ
hej, piosenka AKONA - jest niesamowita, jest szczera, prawdziwa ... bardzo mi się podoba :D wklejam tłumaczenie jakby ktoś chcial poczytac ------------------------ Wszyscy twoi fani będą za tobą tęsknić. Odrzuciłem moje lęki, ale ciężko to wytrzymać. Gdybym mógł zmienić jedną rzecz, sprawiłbym, żebyś dziś wrócił. W życiu nic nie jest zapowiedziane, nie można nic zmienić. Spotkam cię któregoś dnia. W tym życiu chciałbym ci podziękować za pokazanie mi "Człowieka w lustrze" W tym życiu chciałbym ci podziękować za zmotywowanie mnie do naprawiania świata. My wołamy o szczęście My wołamy o szczęście My wołamy o szczęście My wołamy o szczęście(...) Jest wiele szczęścia w naszych sercach. Chciałbym, żeby świat widział cię takim, jak ja cie widziałem. I chciałbym, żeby zaświadczył wspaniałym ojcem byłeś dla swoich dzieci. Ichciałbym zauważyć, że na tym się nie skończyło, ochrona dzieci była jednym z twoich celów. Poprostu podarowałeś im swoje miliony (pieniądze), one będą mogłe pewnego dnia władać światem. W tym życiu chciałbym ci podziękować za pokazanie mi "Człowieka w lustrze" W tym życiu chciałbym ci podziękować za zmotywowanie mnie do naprawiania świata. My wołamy o szczęście my wołamy o szczęście My wołamy o szczęście My wołamy o szczęście (...) Jest wiele szczęścia w naszych sercach. Jedno słowo do mediów, proszę wszystkich ludzi, żeby zobaczyli miłość Przestańcie ?, pokażcie, pokażcie go takim, jaki naprawdę był. Przypomnijcie sobie, że było tego więcej, przypomnijcie sobie, że on był wybranym. Pamiętajcie, że on był tylko raz, pamiętajcie o tym, czego dokonał. (pamiętajcie czego dokonał, pamiętajcie czego dokonał...) W tym życiu chciałbym ci podziękować za pokazanie mi "Człowieka w lustrze" W tym życiu chciałbym ci podziękować za zmotywowanie mnie do naprawiania świata. My wołamy o szczęście My wołamy o szczęście My wołamy o szczęście My wołamy o szczęście(...) Jest wiele szczęścia w naszych sercach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;( nieczęsto ostatnio tu jestem...musze nabrac powietrza...strasznie mnie to nadal pzygnebia a coraz blizej do czrwca a ja dzien w dzień smutniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dookoła świata z M.J.
*z lektorem a nie napisami. pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta żałoba jest strasznaa
dziewczyny ja tutaj niczego nie ściemniam, ta żałoba mnie przygniata, nawet jestem zdziwiona że tak się dzieje, jak to możliwe że można tak długo czuć ból po odejściu Króla, mimo że osobiście się Go nigdy nie znało a jest się jego fanką przez 18 lat:O:(😭 Michael był i jest wciąż w moim sercu od 9 roku życia, pokochałam Go od dzieciństwa, to On mnie wychował... Jestem normalnie zdziwiona swoją żałobą, nie miałam czegoś takiego po śmierci moich dziadków, to jest choreeeeeeeeeee!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka1333333
Jak mi na sercu dobrze,jak oglądam te zdjęcia! Dirty Diana daj jeszcze większą pożywkę mojemu sercu! Więcej zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus: Wszelkiego rodzaju uzależnienia są niczym innym, jak egoizmem człowieka, egoizmem, który staje się nieszczęściem dla egoisty i członków jego rodziny, społeczeństwa. Uzależnienie to nie tylko nałóg alkoholowy czy narkotykowy. Uzależnienie to zejście na poziom samych instynktów, a więc unicestwienie życia duchowego. Telewizja i nałogowe oglądanie filmów, internet, papierosy, objadanie się (nawet kosztem własnego zdrowia), wulgarność języka, ordynarność w zachowaniu, eksponowanie własnego ciała, sprzedawanie własnego ciała i czerpanie z tego korzyści materialnych, zbyt wielka dbałość o swoje ciało (dogadzanie mu), zbyt wielkie przykładanie wagi do własnego wyglądu i do stroju (mówię tu o waszej szalonej modzie, która nie zawsze służy Bogu i samemu człowiekowi), poświęcanie zbyt wiele czasu na urozmaicanie do przesady posiłków, zbyt wielka troska i ciągłe pucowanie, czyszczenie przez kobiety mieszkań, a przez mężczyzn samochodów, zbyt przesadne dietycud, układane przez pseudouzdrowicieli tylko po to, by zarobić na tym pieniądze, gromadzenie pieniędzy i zbyt wielkie bogacenie się kosztem innych ludzi, hazard i gry na pieniądze, lenistwo duchowe i fizyczne. Ogólnie, podsumowując: wielki egoizm jednostki, który nie pozwala jej zatroszczyć się o drugiego człowieka. Stąd też biorą się wojny na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie popłakałem
ale ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie popłakałem
oczywiście bardzo lubiałem słuchać Króla Popu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie popłakałem
lubiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka13333
Cisza na forum jest niepokojąca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota------------
Witam wszystkie fanki:) Zagladam tu regularnie, nie pisze wiele,ale pamiętam i napewno długo nie zapomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda ze jackson
nie zyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmnmn
urocze te zdjęcia:) szczególnie to zaznaczone serduszkami. słyszałyście plotki, że ponoć mają wydać Another day w tym roku? być może nawet będzie nam dane usłyszeć w tym roku nowy album Michaela.................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
tak mi smutno....ciągle nie chcę w to wierzyć czy wiecie coś na temat liczby 7 ?! MJ chyba miał do niej szczególne upodobanie, starałam sie znaleść jakieś powiazania i nie udało mi się wiecie może skąd u niego słabość do tej liczby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No smutno...a jeszcze smutniej jak patrzę na to forum i widzę, że coraz rzadziej tu kazdy zagląda...myśle sobie, że wszystko przeminie, MJ, pamięć o nim, wszystko...niczego nie można złapać w ręke i zatrzymać na zawsze. Teraz stare utwory (lata 80,90) które zawsze lubiłam, zmieniły się trochę pod wpływem MJ, teraz jak ich słucham, to przez pryzmat MJ, tzn. myśle sobie, że kiedyś ta fajna piosenkarka (jakaś tina turner czy inni z tamtych lat, roxette, polubiłam lionela bardziej) tworzyli razem z MJ, w tym samym czasie...i porównuje utwory innych wykonawców do utworów MJ. Lepiej mi się slucha, wiedząc, że te piosenki ktoś kiedyś stworzył, że kiedyś też było życie ;) problemy, imprezy itd i MJ w nim uczestniczył. Głupie to to ale cóż :P to muzyka będzie nieśmiertelna...czas nas uczy pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
to nie tak że nikt tu już nie zagląda....ja zaglądam tu codziennie, codziennie też sprawdzam czy nie ma jakiś nowych informacji/plotek na TMZ tylko nie piszę zbyt często dziś np jest info że mają być publikowana nowa płyta w listopadzie...nie wiem czy do tego dojdzie, materiału jet ponoć na 3 albumy.....czas pokaże mnie zawsze nachodzi straszna nostalgia że byłam zbyt młoda by spotkać Michaela w 1979....ile bym dała by to było możliwe...niestety miałam wtedy raptem 5 lat ;-) nie mogę też wybaczyć sobie że nie byłam zobaczyć Neverlandu czy Havenhurst w 2005 gdy byłam w Californii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×