Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Mi absolutnie zawsze cisną się łzy do oczu jak oglądam earth song, jak właśnie odrastają kły temu słoniu, jak zabijają foczkę itd, i z man in the mirror jak jest wałęsa, łzy, matka teresa, przez 15 lat nic się nie zmieniło, wciąż te piosenki + teledyski tak samo wzruszają jak na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam was od czasu do czasu
fajny temat nie ma co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalnie sobie nagralam ten program...kolekcjoner...wytrzymałam 10 min i wyłączyłam hieny jeb***** takie bzdury do kwadratu opowiadać...że zawsze nosił tubkę do wybielania skóry przy sobie buahahha co za debilizm, czemu to puszczają w eter ?? wszystko jest na sprzedaż, jak śpiewał A. Krzywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka133333
o chciałam też powiedzieć Wam ,że w CCC zobaczyłam ku mojemu zdziwieniu torbe z wizerunkiem Michaela ! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-----------
Dirty,mnie najbardziej zbulwersowała wypowiedz,że uwazał sie za Mesjasza :O.Zrobili z niego wariata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrwałam do Mesjasza, podnieśli mi cisnienie od początku, że jego największym prganieniem była forsa :O co za kretyni, a kto oddał miliony szpitalom? i że buduje sobie królestwo i w ogóle każda jedna wypowiedź była wyszydzająca. Szmira. na pocieszenie, trochę talentu aktorskiego 10 latka http://www.youtube.com/watch?v=fJWz_kgZuMg&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=DrGTOu59lIg&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość workin day n night
taka ciekawostka, znalazłam w necie drzewko przedstawiające utwory roznych artystów, w ktorych użyto sampli z utworów MJ. niesamowite, jak bardzo ten człowiek wpłynął na to czego słuchamy. byl wielki, zawsze bedzie. geniusz totalny. http://www.flickr.com/photos/ethanhein/3409364883/sizes/l/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak dawno sie zdarzyło co zdarzyło a ja znów sie dzis poryczałam nie moge oglądac we are the world nowej wersji bez łez w oczach ;( a co to bedzie w czerwcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Nie smuć się abraja, ja nadal wierzę że to wszystko to ściema....bo zbyt dużo ściem w tym wszystkim...gdyby MJ nie żył, Murray dawno byłby skazany, odebrano by mu licencję....a tak nie jest...by go uniewinnić musianoby udowodnić że MJ sam zdobył leki i sam je sobie podał... (how absurd ?!) jeśli MJ odszedł naprawdę to zaznał spokoju, jesli żyje to też ma święty spokój a właśnie tego pragnął najbardziej... więc po co płakać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszeliście
ponoć michael jackson nie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Abraja, Joe mówił że stracił "Króla Popu"...więc może chodziło o to że jego syn już nie chciał występować w roli "dancing, money machine"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariatka 133333 - cudne video. Z jednej strony chciałabym być na miejscu jedej z tych dziewczyn, ale... z drugiej strony...nie wiem czy po czymś takim nie wpadłabym w deprechę wciąż rozpamiętując ta cudowną chwilę i mając świadomość, ze się nie powtórzy.. :( Tak minął kolejny miesiąc a u mnie bez zmian-rozpacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem w proszku... który inny muzyk był taki czuły w stosunku do fanek? to video rozrywa serce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liberian hej :) wiesz co gdy " zrobi mi się lepiej" wchodze tu i znów ten ogromny paraliżujący ból :(:(:(:( nie wiem chyba powinnam opuścić kafe - dłużej nie wytrzymam :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×