Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Świnka Zigii

Ciąża - CUDOWNY STAN?? Nie wydaje mi się ...

Polecane posty

Gość poczatki ciazy dla mnie
były straszne ze wzgledu na nudnosci ale pod koniec jak czuje sie ruchy dziecka to coś wspaniałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwazam ze ciąza to cudowny stan jesli wykluczyc moja zgagę od której az zionelam ogniem,rzygania do 8 miesiaca,krwawiena z nosa przez miesiac ostatni,puchniecie nóg i ogólnego wygladu jakbym sama siebie zjadła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram kolezanke wyzej :) Mimo wszystkociesze sie,ze mam takiego "pasazera na gape" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie gloryfikować ten stan!!! To stan maksymalnego wysiłku organizmu, gdzie jest pełno bólu i niedogodności! Jak któraś szczerze napisze, co przeszła, to zaraz ją zakrzykują, że straszy inne, że jest dziwna - macie wyprane mózgi, baby. Ciąża to bardzo ciężkie doświadczenie dla ciała, niszczy organizm, a poród i po... koszmar. Dziecko dzieckiem, szczęście szczęściem, ale nie udawajcie, że to bułka z masłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulla85
Ja będąc w ciąży też nie potrafiłam zrozumiec osób które rozpływały sie nad błogosławionym stanem mimo że tylko w pierwszych miesiącach czułam się kiepsko, do tego po porodzie - miałam cc i wspominam bardzo dobrze- dziecko dało mi porządnie w kość - taki mały nieznośnik , ale patrząc na to wszystko dzisiaj tak miło mi się wspomina bycie w ciąży:) teraz jetsem w mężem na etapie strania sie o drugie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznana00000
Może i z dzieckiem na początku jest trudno ! Ale jeśli macie zdrowe dzieci to radzę dziękować po kolanach i dostrzec szczęście !!! Mam bardzo chorą siostrę...ma 6 lat a moja Mama grubo po 40stce...nie przespala zadnej nocy...nie ma w ogole życia prywatnego...a więc kolki dziecka i karmienia w nocy to byłby dla niej relaks!!! A do wszystkich ciężarnych- róbcie badania prenatalne! Szczególnie po 30 roku życia..ja zrobię wszystkie nawet inwazyjne po 20...u Mamy ich nie było...więc Matki zdrowych dzieci - czasami lepiej pomęczyć się w ciąży w zamian za zdrowego malucha,a zdrowe dziecko tak szybko się rozwija,że się nie obejrzysz a juz będzie przedszkole,szkoła....powodzenia i doceniajcie szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×