Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tala sobie kobitka

Rocznica Slubu - Jakies Pomysly?

Polecane posty

Gość tala sobie kobitka

Witam. Za okolo 3 tygodnie mamy z mezem kolejna rocznice slubu. Chcialabym cos zrobic fajnego,ale juz brakuje mi pomyslow. To juz 8 rocznica,nie chce sie powtarzac,chcialabym cos nowego,oryginalnego. Aha,,no i kompletnie nie mam pomyslu co do prezentu. Moze mi ktos pomoze wymyslic jak zrobic ciekawie ta rocznice + ciekawy prezent? Z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mezulkowi zeby wymyslil cos extra na wasza rocznice:D:D:D a jak je spedzaliscie do tej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tala sobie kobitka
No wlasnie,ze maz raczej nie ma glowy do takich rzeczy..Nigdy nie wyskoczyl z jakims pomyslem. Zazwyczaj wszystko bylo z mojej inicjatywy..I tez to nie bylo nic epesjalnego,zwykle wyjscie z domu do kina,restauracji itd. Tym razem chcialabym zrobic cos nieprzywidywalnego,zaskakujacego,zeby bylo zapamietane,az do nastepnego roku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tala sobie kobitka
* nic specjalnego - sorki za literowki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polknij w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sesja zdjeciowa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tala sobie kobitka
hmm.... to mogloby byc ciekawe... Pomysle :) Oczywiscie mowie o sesji zdjeciowej..(.na glupie komentarze nie zwracam uwagi) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:classic_cool: 🖐️ inteligente osoby tak maja :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tala sobie kobitka
moze jeszcze ktos ma jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tala sobie kobitka
a dzien po tej rocznicy 8 rocznica jak przyprawiłam mu pierwszy raz rogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na I nasza rocznice zalozylam komplecik ktory mialam w dniu slubu na sobie pomalowałam sie wloski natapirowałam i maz taka zastal mnie w lozku schowana pod kołderka dalej nie musze pisac co i jak bo wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie na wyjazd, gdzieś tylko we dwoje. Najlepiej żeby było romantycznie rzecz jasna, dlatego trzeba wybrać odpowiednie miejsce. Rozmaite hotele oferują np. pakiety dla dwojga, SPA, kolacje, atrakcyjne spędzanie czasu - taki pomysł wydaje mi się bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colazione
jak fal mnie wyjazd jest bardzo dobrym pomysłem. Można faktycznie inaczej spędzić ten czas i odświeżyć swój związek. Ja bym chciała wyjechać na pojezierze brodnickie i tak świętować ten czas http://bit.ly/ooElHC :) Może się uda :=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jak będziesz szukała pomysłów na kolejna rocznicę ślubu pomyślisz o wspólnym wyjeździe. Myślę, że to byłby dobry pomysł na prezent i świętowanie kolejnej rocznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My idziemy z mężem sobie do restauracji na romantyczny obiad, http://www.figaropark.pl/ bardzo fajna knajpka, świetna lokalizacja bo w parku skaryszewskim no i jedzenie mmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaCh
Mnie mąż na pierwszą rocznicę ślubu zabrał do Domu Kresowego na pyszną kolację!Kameralne i klimatyczne miejsce z pysznym jedzonkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli13
A co możecie polecić e-sklep z spersonalizowanym prezentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura7566
Myśle, że fajnym prezentem będzie jak zorganizujesz coś związanego z jego hobby czy zainteresowaniami. Jakiś wypad, wyjazd czy atrakcję. Jeżeli chodzi o kupione prezenty bardzo fajnym pomysłem są poduszki z nadrukiem. Możesz wybrać taki nadruk który potem bedzie się mu kojarzył z Tobą. Na karnix możesz zamówić taką poduszkę https://www.karnix.pl/nadruki/0/14. Myśle że to bardzo kreatywny prezent, szablon możesz stworzyć sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia

Zorganizujcie sobie jakiś fajny wieczór razem, a potem  daj swojej drugiej połówce jakiś fajny upominek npo z firmy RamyCzasu i myślę, że razem będziecie zadowoleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micrusia

Potwierdzam. Ramy Czasu mają super oryginalne propozycje na nietuzinkowy prezent. Warto sprawdzić na  https://ramyczasu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Tak rzeczywiście prezent w postaci odlewu 3 d jest bardzo dobrym pomysłem. Znalezienie takiej niespodzianki to wciąż jeszcze bardzo niespotykane i oryginalne rozwiązanie. Ja z okazji 10 rocznicy ślubu zamierzam zamówić odlew naszych dłoni abyśmy na zawsze pamiętali o swojej miłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarek
Dnia 29.08.2019 o 11:18, Gość Aleksandra napisał:

Tak rzeczywiście prezent w postaci odlewu 3 d jest bardzo dobrym pomysłem. Znalezienie takiej niespodzianki to wciąż jeszcze bardzo niespotykane i oryginalne rozwiązanie. Ja z okazji 10 rocznicy ślubu zamierzam zamówić odlew naszych dłoni abyśmy na zawsze pamiętali o swojej miłości. 

OO właśnie. Firma Ramy Czasu z odlewami właśnie. Zamówcie sobie ty jemu odlew, a on Tobie. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Ja to myslę, że jakaś fajna kolacja i do tego jakiś drobiazg. Można np zamówić takie splecione ręce, że to na zawsze razem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zorganizujcie sobie wyjazd na weekend do SPA, odprężycie się, zrelaksujecie no i spędzicie ten czas razem :) My w tamtym roku właśnie wybraliśmy się na weekend do Hotelu Lubicz w Ustce, a tam wykupiliśmy sobie pakiet dla dwojga w hotelowym spa, tak uczciliśmy 10 rocznice, było rewelacyjnie, pakiet obejmował kilka zabiegów a na koniec pyszną kolację przy świecach, także śmiało mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas razem tylko we dwoje. Jak? Tak jak chcecie oboje. Zabiegi Spa? Raczej nie, ponieważ to nie ma nic do rocznicy. To nie ma być relaks tylko wyjątkowy, wspólny czas. Zaszyć się na weekend  gdzieś z winem na totalnym pustkowiu💞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×