Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaas

mieszkanie w KIelcach

Polecane posty

Gość aaaaaas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaas
czy warto kupic i na zwrócic uwage przy zakupie mieszkania w kielcach dodam ze jestem z poza Kielc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

Ja tez szukam mieszkania, tylko nie wiem na co zwrócić uwage, ktoś pomoże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha

Przede wszystkim jak juz znajdziecie odpowiednie mieszkanie, to musicie sobie zainwestować w odpowiedniego notariusza. ja własnie kupiłam w Kielcach, moim notariuszem była Pani Karolina Gajek, bardzo konkretna i szybka kobitka, rzetelna, bardzo szybko kompletuje dokumenty i nei ma z nią żadnych problemów, przede wszystkim bardzo dobry kontakt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2019 o 14:29, Roobson napisał:

ja chce kupic nad morzem ale drogie strasznie

No wiadomo że nie najtańsza, ale ile kosztuje taki wynajem przykładowo w gdansku:/ my płacimy teraz tyle ze kupno mieszkania to jedyna sluszna opcja, myslimy o lokalu w studiu morena dewelopera polnord, znacie ich, można na nich polegac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Moim zdaniem tak, nie było problemów z kontaktem czy cokolwiek takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W naszym przypadku zachowali się bardzo profesjonalnie o wszystkim na bieżąco nas informowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muminek

A podrzućcie jakiegoś sprawdzonego dewelopera, bo chcę kupić mieszkanie w Kielcach właśnie i szukam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muminek, jeśli chodzi o mieszkanie w Kielcach to polecam sprawdzić https://kasinskiinvestment.pl/ Moja przyjaciółka kupowała za ich pośrednictwem mieszkanie na ul. Turystycznej, a teraz też budują nowe, więc warto sprawdzić 🙂 Przyjaciółka jest bardzo zadowolona, bo mieszkanie super przestronne, i w dobrej cenie. Wykończenie mieszkania super, żadnych zastrzeżeń przy odbiorze, wszystko dokładnie sprawdzone i połączone. Do tego przesympatyczna obsługa klienta, która zawsze znajdzie mieszkanie, biorąc pod uwagę oczekiwania klienta 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Planując zakup mieszkania postanowiłam się zgłosić do biura nieruchomości 7 House Nieruchomości z Tarnowskich Gór. Pomogli mi znaleźć mieszkanie w interesującej mnie okolicy, spełniające wszystkie moje kryteria m.in. garaż podziemny, plac zabaw.  Cena również była bardzo atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja planuje w Kielcach na osiedlu przy górnej.....widziałam te mieszkania, ładnie rozplanowane, fajnie jest całe osiedle zrobione...no i nie jest daleko od centrum. Także ja jestem bardzo zadowolona i szczerze mówiąc nie mogę się doczekać kiedy tam zamieszkam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×