Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

od kilku dni bolą mnie piersi i się trochę powiększyły a zawsze miałam bezbolesne miesiączki i piersi nie bolały, ale to może po tych tabletkach? co o tym myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona_truskawka - Ma się rozumieć, będziecie pierwszymi (no może po mężu), które o poinformuję o wyniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzec, bo ja np zawsze mam powiekszone piersi i lekko obolale jak mam miec okres, a jak kiedys bralam tabletki to bylo jeszcze gorzej. Wiec jesli Ty nigdy nie mialas takich objawow, to kto wie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadwinia opinia lekarza brzmi bardzo zachęcająco, ale pamietaj zachowaj spokój! Super ze wyniki masz dobre, przynajmniej kolene rzeczy wykluczone. Karolla zażywając tabletki dosłowni wszystko może się zdarzyć, wszytsko się może zmienić i to się tyczy również @ i bolesności przed nią. Mnie kiedyś np nie balały w ogóle jajniki ale w pewnym cyklu postanowiły dać o sobie znać i zaćżęły poleć w czasie owu i w pierwszy dzięń @. Tak samo @ miałam ok 7-8 dni a teraz mi sie skróciło do 5,5-6 dni, więc ciężko powidzieć czy to przez tabletki czy też organizm postanowił inczaej reagować a może to zupełnie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) myślę że wszystko wraca do normalności:) to pewnie przed okresem:) i dlatego tak jest:) a poza tym teraz te pogody takie wkółko więc też coś może sie zmienić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem violet... Staram się bardzo nie nastawiać. Na szczęscie dzięki gościon, nie będe miała wiele czasu na rozmyślanie. Byleby spokojnie przetrwać piątek i poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sie poklocilam z mezem przez telefon. No tak mnie zdenerwowal ze szok!!!!!!! Czasem mam wrazenie ich mozg przestaje pracowac tak jak powinien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ascha33
Czesc dziewczyny! jA chyba jutro dostane@ bo juz mam plamienia.Ale za bardzo na nic nie liczylam bo nie biore jeszcze zadnych leköw wspomagajacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, widze ze robi sie tu nas coraz wiecej! super! witam wszystkie nowe babeczki i trzymam kciuki za kazda :) za te nie nowe tez trzymam ;) u mnie bez wiekszych zmian... zmeczona po pracy :/ dobra wiadomosc to ta ze @ jeszcze nie ma :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jakies nie wiadomo co, myslalam ze to okres, bo wczoraj tak to wygladalo, a dzisiaj nic! Co prawda o tydzien za wczesnie, a zawsze mam mega regularnie... No nic, sie zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam wczoraj i wyszła jedna kreska, a czuje sie zupełnie normalnie... zadnych objawów...ani okresu ani ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam jeszcze troszke i zobaczymy co bedzie... ;) ale jakos czuje ze dostane okres :) sama nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Co dzień nas przybywa ;) suuuuuper! Bardzo sie ciesze ze jest ten topik, bo szczerze mówiąc nie mam z kim pogadac na ten temat, siostry i mama jedynie przez telefon a mężowi zabroniłam żeby nazse rozmowy nie zaczynały i kończyły się tylko i wyłącznie na ciąży :( A tutaj wystarczy że sobie poczytam wasze posty i już mi lepiej ;) Yadwinia trzymam kciuki!!! A właśnie dzisiaj w pracy zastanawiałam sie która będzie pierwsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musiałybyśmy założyć topic pt 'Poród na wiosnę' he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
czesć wszystkim koleżankom zarówno starym jak i nowym .wszystkie jesteś cie prawie oprócz mnie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
jak nas przybywa z każdym dniem coraz więcej ale fajnie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
jest tu kto??? halo..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
wyspusiałaś się??? :) zaraz trzeba za niedlugo z powrotem???mnie cały dzień dzisiaj nie było tyle miałam do nadrobienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
ja będę potem ...kolo21.oo musze cos zrobić ale już nie mam siły bo taki upał 34 stopnie to jest masakra!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj wysprzatalam cala chalupe i objecalam sobie ze dzisiaj pöjde wczesniej spac nie tak jak zwykle po 24. Jutro rano mam termin na badanie krwi,czy tabletki na tarczyce dzialaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cywil1979 no własnie zadnych objawów nie mam... moze czasami na sekunde zakuje mnie brzuszek ale to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
ascha33 :) jakie bierzesz tabsy na tarczyce?? nie chce mi się nawet pisac co taki upal!!! ja od piątku mam gości więc mnie napewno tutaj nie będzie dopiero w niedzielę wieczorkiem trochę się rozerwę dziś mierzylam temp ale to dop 6dc-36.3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Ja też się staram o niunię małą 3 cykl.Jutro powinnam okres dostać. Nie czytałam całego topika, ale coś zobaczyłam o tarczycy.Ja mam guza, ale obojętny.Biorę Letrox 50.Boję się czy to nie przeszkadza w zajściu. Życzę Wam powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalya a ja myśle że z tego coś będzie, zrób test po weekendzie. Jak nie przyjdzie do poniedziałku to test juz powinien prawde powiedzieć:) Zielona truskawka- czasem jest tak, że wystepuje krwawienie, cos jak plamienie i nie tez jasna, zywa krwia tylko taki inny kolor ma podczas implantacji zarodka. A wiec to może być to... Trzymam za Ciebie:D Amerie biedulko dobrze sie nie obudzilas a juz za niedlugo do pracy musisz isc:( Ale juz od jutra weekend wiec troszke odpoczniesz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
witam cię mala24lb :) wpisz się w nasza tabeleczkę to juz jest normalka? ja też zazywam letrox50 jesli chodzi o ten guz to nie wiem ale jesteś pod opieką lekarza i co mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×