Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Gość joannaaaaaa26
witam wszystkie panie! 26 czerwca zazylam ostatnia tabletke rigevidonu (stosowalam rozne tabletki antykoncepcyjne przez ok 5 lat), 1 lipca nastapilo krwawienie z odstawienia trwajace jak zawsze u mnie 3 dni. Zastanawiam sie kiedy powroci naturalna płodność. Po latach antykoncepcji nadszedł w końcu czas na dzidziusia i chciałabym, aby nastapilo to jak najpredzej;) bardzo prosze o odpowiedz! pozdrawiam serdecznie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick wiek ilość starań przewid. termin 1> Natalya123......24................1..............22.07...... 2>Almeria35........35.................2.............23.0 7 .....świętokrzyskie 3> malutka369......24................1..............26.07 4> marika27..........27...............1..............26.07 5> ascha33..........33...............duzo...........27.07...... ...Berlin 6> yadvinia .........27..........14.........30.07..... ....Niemcy/Zabrze 7> karolla8787.......22...............1..............30.07..... .....Łódź 8> Moni_nadzieja...29................7.............30.07 9> zielona_truskawka..28...........1..............31.07 10> cywil1979.........30 ..............3 ............01.08......... 11> AsiaAaK..........19................duzo.........2.08......ma zowieckie 12> monita30........34..............dużo.......... 3.08 13> violet.............24................2.............03.08.... .......łódzkie 14> kaktus26.........26................4.............6.08 15> lipcowe_marzenie..28............1.............7.08 16> Agawa33..........33...............1.............15.08 17> teti29............29...............dużo......ok 17.08 18> Dagus83.........26.................3.............22.08...... .....Tychy 19> amerie9..........23................3.............24.08 20> Olka.P............28................2..............27.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaaaaaa26 witamy:) cywil moze jednak Ci sie uda...:) ja to juz jestem pewna ze mi nie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do joannaaaaa26-po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych mozesz teoretycznie natychmiast zajsc w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cywil1979 Dziś mam 31 dzień cyklu a temperatura spadła mi z 37,05 na 36,80 wczoraj. Dzisiaj miałam pomiar zakłócony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio miałam 4 dni opóźnienia a teraz to już nie wiem. Testu nie robiłam, bo czekam na męża jutro wraca i chciałam żeby przy tym był. Ale chyba nawet go nie otworzę bo dziś wieczorem tak bardzo boli mnie brzuch że chyba @ nadejdzie, aż w krzyżu łamie. Także czekam na @. Wcześniej @ miałam co 28 30 b\\dni raczej mi się nie spóźniała aleteraz za bardzo się stresuję. joanna26 mi lekarz kazał odczekac 3 miesiace od odstawienia tabletek i dopiero próbowac, ale można i wcześnie różne są opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki... nie zagladałam do was cały weekend bo postanowiłam odpoczac od tematu ciazowego... chociaz tak nie do konca bo nie wytrzymałam i w niedziele wieczorem zrobiłam test. wynik = jedna kreska. ale okresu wciaz brak, to juz prawie tydzien wiec nie wiem co myslec... pozdrawiam i zmykam do pracy... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalya, a myślałaś żeby zrobić betę?? Wtedy na 100% będziesz wiedziała czy to jednak fasolka czy nie. W końcu może być tak, że pomimo iż jesteś w ciąży to apteczny test tego nie wykazuje, były takie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki Robiłam dzisiaj rano test - wynik negatywny. Ale przynajmniej temperatura wzrosła mi do poprzedniego pułapu (około 37C). Biust nadal powiększony, nic mnie za bardzo nie boli.... Dziwne to wszystko... Dziś mam 32dc ale dopiero 12 dzien fazy lutealnej... W czwartek wizyta u gina, zobaczymy czy coś znajdzie, poproszę go również o betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja do was dołączę dziewczęta. Ja się staram od trzech cyki. Jestem pozytywnie nastawiona :-)że sie uda. Ale zobaczymy co z tego będzie. To teraz cos o sobie - mam 26lat, 2 lata po ślubie. Jestem z podkarpacia. Oboje z mężem pracujemy. Kończę studia i stwierdziliśmy, że to będzie dobry moment na dziecko. Jeśli chodzi o moje zdrowie , to wszystko ok. Nie piję, nie palnę, nie mam nadwagi, żadnych chorób. Nigdy nie miałam żadnych cyst, torbieli, ani innych problemów z narządami rodnymi. Cykl bardzo regularny, owulacja bardzo wyczuwalna ( wręcz książkowa ). Cytologia zawsze super, badania ogólne ginekologiczne tez. Nie miałam robionych innych, bardziej specjalistycznych badań, ale początkiem sierpnia idę do pani gin. to z nią porozmawiam o planowaniu ciąży. Może zrobi mi jakieś dodatkowe badania. Jeśli chodzi o mężuśka to jeszcze jak bylismy para, z 5 lat temu zrobił profilaktycznie badanie nasienia, wyszły prawie ok, tzn. maż miał troszkę mniej ruchliwe plemniki, ale poza tym ok. Lekarz powiedział, że nie powinniśmy mieć problemów z zajściem w ciążę. To tyle o mnie. Dziewczyny prosze napiszcie cos o sobie, chociaż po dwa zdania, żebym was poznała, bo jakbym miał czytać cały topik to by mi z tydzień zajęło. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus26
Marta82 Witamy serdecznie na naszym topiku i zapraszamy do pisania. Ja też mam 26lat jestem z woj. lubelskiego i miałam za wysoką prolaktyne przez co były cykle bezowulacyjne ale obecnie jestem na lekach i jest już ok! bo przez ostatnie dwa cykle miałam robiony monitoring i mam pęcherzyki które ładnie rosną no i pękają. Obecnie jest czwart cykl starań więc z niecierpliwością czekam na upragnione dwie krechy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Marte82. Ja mam 33 lata,jestem po 4 inseminacjych,jednej udanej ale poronionej.Mam Pco i niedoczynnosc tarczycy. Po 4 latach przerwy od tego cyklu zaczelem starania i na nowo biore leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis u lekarza,okazalo sie ze te kilkudniowe plamienia to@,a takie nietypowe bo odstawilam pigulki.Jestem w 5 dniu cyklu i biore clomifen.Spröbuje w tabelce zejsc na döl na 21.08 jak dam rade nie sknocic wpisu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj marto, mam 30 lat, rok po ślubie, za sobą 3 cykle starań i jestem pełna nadziei że w końcu się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick wiek ilość starań przewid. termin 1> Natalya123......24................1..............22.07...... 2>Almeria35........35.............2.............23.0 7 .....świętokrzyskie 3> malutka369......24................1..............26.07 4> marika27..........27...............1..............26.07 5> yadvinia .........27..........14.........30.07..... ....Niemcy/Zabrze 6> karolla8787.......22...............1..............30.07..... .....Łódź 7> Moni_nadzieja...29................7.............30.07 8> zielona_truskawka..28...........1..............31.07 9> cywil1979.........30 ..............3 ............01.08......... 10> AsiaAaK..........19................duzo.........2.08......ma zowieckie 11> monita30........34..............dużo.......... 3.08 12> violet.............24................2.............03.08.... .......łódzkie 13> kaktus26.........26................4.............6.08 14> lipcowe_marzenie..28............1.............7.08 15> Agawa33..........33...............1.............15.08 16> teti29............29...............dużo......ok 17.08 17> ascha33..........33...............duzo...........21.08...... ...Berlin 18> Dagus83.........26.................3.............22.08...... .....Tychy 19> amerie9..........23................3.............24.08 20> Olka.P............28................2..............27.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki cywil1979 za tabelke.Ja sie nie smuce,bo dawno nie bralam zadnych tabletek wspomagajacych,od dzisiaj biore clomyfen i bardzo sie ciesze z tego powodu.U mnie jest jeszcze niedoczynnosc tarczycy wiec szanse nie wielkie.A le te dziewczyny co kilka cykli nie moga zajsc nie maja podstaw do niepokoju.Zdrowa kobieta nie musi koniecznie miec plodny kazdy cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, nie każdy cykl jest płodny, dwa cykle temu ja miałam niepłodny (tak przypuszcam). Za każdym razem jak mam owulacje, czy to z lewego czy prawego jajnika, boli mnie dany jajnik, czasem tak mocno, że musze wspomagać się nospą, bo ciężko się ruszać. Moja gin powiedziała, że boleć może i mam się tym nie przejmować. No i wracjąc do tego mojego niepłodnego, to właśnie wtedy nic kompletnie mnie nie bolało, niemiałam takiego typowo płodnego śluzu,. Tak więc jeden cykl poszedł się bujać ;) Miałam nadzieje, że w zesżłym cyklu się uda. Akurat w czasie moich płodnych byliśmy na wyjeździe i przytulanko było, ale nic z tego nie wyszło. Chyba za bardzo chcę i dlatego się nie udało. A już miałam nadzieję, że się uda. Następne płodne dni mam za 1,5 tygodnia więc znów będziemy \"walczyć\" :P Postram się odpuścić, zmienić nastawienie i uspokoić psychę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny są dwie kreski. Dzis rano zrobilam test! Ale niepokojący był ten wczorajszy ból brzucha trochę się martwię. Cywil, ból brzucha o niczym nie świadczy. Ja też myślałam że boli na @ bo żadnych innych objawów nie mialam, biust w normie, nie powiększony,a tu taka niespodzianka. Zyczę pozostałym starającym się dwie kreski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
almeria gratuluję wiesz czytając w tej chwili to co napisałas...... po prostu widze ze sama twarz mi sie smieje, cieszę się super, super, super jestes pierwsza brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. zastanawiałam się jak dlugo będę się musiała starac ze względu na mój wiek a tu już . Teraz żeby wszystko było ok z dzieciątkiem to będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×