Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

no dokładnie,jak stosowałam clo to wszystko było oki i dostawałam planowo,a teraz nie brałam i juz problemy,więc nawet nie myśle ze to magłaby być ciąża,w 15 dc pęcherzyki były małe,w 11 dc.miałam to badanie drożności,więc kto wie moze do tego 20 dc. coś urosło i pękło ???? a już sama nie wiem,poczekam pare dni i sie okaże :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) u mnie jeszcze @ nie ma jest dzien po terminie ale w sumie ostatni cykl mialam 26 dniowy wiec i o tyle nastepny policzylam wiec teraz moze byc troche dluzszy...:/ ale mam nadzieje ze nie bedzie juz w ogole tej wrednej @:) poczekam do wtorku jak nie bedzie to w srode lub w czwartek bede testowac:) milego dzionka zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Wracam od lekarza.Moje pecherzyki po clo rosna pomalu i scianka macicy jest nie taka jak trzeba.tz.za cieka blona sluzowa.Podejrzewa ze mam za malo estrogenu i w przyszlosci musze brac kortizol:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie moge usmiszki wstawiac bo @ jeszcze nie przyszla:) :):):) ale czuje ze przyjdzie i nie bedzie juz usmieszkow...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia zycze ci 2 kreseczek ale widze ze dopiero dzien ci sie spoznia. cos tu cicho u nas , dziewczyny piszcie bo nam temat upadnie. ja jestem dzis strasznie senna zzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzisiaj mija dopiero drugi dzien opoznienia...a brzuch mnie czasmi dziwnie boli bo nieraz tak jak przed @ caly a czasmi tylko jeden z jajnikow tak kluje/boli...juz sama nie wiem co myslec:( boje sie ze zaraz okres przyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale tu pusto i cicho :( Ja miałam dzisiaj bardzo pracowity dzień i myslałam, że jak wieczorem wejdę to będe miała parę stron do nadrobienia, a tu prawie pusto :( Pewnie większość na jakieś wakacje pojechała i dibrze, bo urlop sprzyja przytulankom :D Mnie zostały jeszcze 4 dni do owu i już nie mogę się doczekać przytulanka :D AsiaAaK, mam nadzieję że @ nie przyjdzie i już niedługo będziemy razem z Tobą cieszyć się z dwóch kreseczek :) Spokojnych snów i śnijcie o swoich maluszkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zastanawiam... czy robilyscie dziewczyny badania przed staraniami? Ja w sumie robilam cytologie 2 mce temu i wyszlo ok ale nie wiem reszty. chyba sie wybiore do lekarza i zapytam ale mam troche pod gorke bo mieszkam w Uk i tutaj kontakt z ginekologiem graniczy z cudem :-I zostaje mi lekarz ogolny ktory na niczym sie nie zna. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głucho wszedzie, cicho wszędzie co to będzie, co to będzie.... Hej dziewczyny! Faktycznie coraz tu ciszej... Może powinnyśmy zacząć poruszać inne tematy nie tylko dni cyklu itp? Np mozemy pogadac o wrednych szwgierkach... mnie moja dzisiaj wyprowadzila z rownowagi, brrrr az mnie jeszcze trzęsie wrrr A tak poza tym : Hope slyszalam ze na plec dziecka wplyw ma tez dieta. Podobno dieta bogata w nabiał sprzyja dziewczynkom? A w ogole to mi tez jakos marzy sie dziewczynka, moze przez to ze mam wiecej pomyslow na imie dla dziewczynki niz chlopca? a tak a propos gdzie mieszksz w uk? Ale sie rozpisalam fiu fiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam panie po kilkudniowej przerwie. Miałam ostatnie dni ciężkie, kupę pracy, chociaz byłam na urlopie. Kurde taki to kraj głupi - człowiek tylko musi dorabiac, zeby życ jakoś normalnie ;-( Ale od wczoraj znowu jestem w pracy :-) Od razu mi lepiej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam panie po kilkudniowej przerwie. Miałam ostatnie dni ciężkie, kupę pracy, chociaz byłam na urlopie. Kurde taki to kraj głupi - człowiek tylko musi dorabiac, zeby życ jakoś normalnie ;-( Ale od wczoraj znowu jestem w pracy :-) Od razu mi lepiej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście przez te kilka dni :-) Amerie masz racje, że ten topik troche sprzyja dołowaniom;-( Koniec z tym. Trzeba towarzystwo rozruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co wam powiem, ostatnio w senniku przeczytałam , że mój sen oznacza " zmiany w zyciu ":-D Ale sie ucieszyłam, bo jedyne co mi do głowy przychodzi to zmiany jakie mogą sie pojawić na horyzoncie to - dzidziuś. A , że mi się sny zawsze sprawdzaja ( niestety często mam prorocze :-( ) to w to wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kured napisałam zę dzisiaj ? to sie pomyliłam. Ale ze mnie gapa. Mam dostac w sobote 8.08. Ile poprawic tabelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ nick wiek ilość starań przewid.termin 1> malutka369......24................1..............26.07 2> marika27..........27...............1..............26.07 3> karolla8787.......22...............1..............30.07..... ....Łódź 4> Moni_nadzieja...29................7.............30.07 5> zielona_truskawka..28...........1..............31.07 6> AsiaAaK..........19..............duzo...........02.08......m azowieckie 7> monita30........34..............dużo.......... 03.08 8> violet.............24................2.............03.08.... .....łódzkie 9> kaktus26.........26...............4..............6.08 10> lipcowe_marzenie..28............1.............7.08 11> Marta82.........26.................2.............10.08 12> Agawa33.........33................1.............15.08 13> teti29............29.............dużo........ok 17.08 14> marzenka_s......21..........3..............ok 18.08 15> ascha33..........33.............duzo...........21.08........ Berlin 16> Dagus83.........26.................3.............22.08...... .Tychy 17> amerie9..........23................3.............24.08...... .....UK 18> Olka.P............28................2.............27.08 19> HopeU...........27.................1.............26.08...... ......UK 20> Yadwinia .....27............15.............27.08....Niemcy/Zabrz e 21> stokrotka987..30 ............4 .............27.08 22> Natalya123......24................2..............??? ZACIĄŻONE nick............tydz.ciąży.........termin porodu......płeć....imię Almeria35........3...................kwiecień........... ?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak sie czuję - szczerze mówiąc, to w poprzednim cyklu nawet sie nie zdiwiłam ze dostałam @, bo i tak byłam pewna , że się nie udało. A w tym, daję duże szanse że będzie ok. Nie wiem czemu, tak czuje poprostu. Poza tym, mam dziwne kłucia w jajnikach, zaraz po owulacji, no i mi od tamtego czasu piersi urosły i strasznie mnie bolą ( normalnie jakbym głazy dzwigała), mimo , że schudłam troszkę, wogóle nie mam apetytu, ale to pewnie dlatego ze jest gorąco i ze sie jeść nie chce. Ostatnio mi siostra powiedziala, że ona tez miała tak z piersiami na poczatku ciązy. Siostra ma kilkumiesięcznego maluszka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) u mnie @ jeszcze nie ma:) i tak bym chciala zeby nie bylo i jutro albo w czwartek zobaczyc 2 kreseczki na tescie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj dziewczyny czuje ze dzisiaj juz dostane okresu...:( jestem tego na 100% pewna...:/tak mnie juz brzuch boli i leci mi duzo tego wszystkiego...a juz mialam nadzieje ze nie przyjdzie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :-) Olka P. mieszkam w Szkocji (Edinburgh), co do diety to akurat jestem "nabialowiczka" i jem duzo nabialu, wlasnie wcinam jogurt naturalny :-)) wiec moze sie uda dziewczynka. Wczoraj czytalam ile powinnam zrobic badan przed ciaza jest tego masa i nie wiem czy mi sie tutaj uda. Mnie interesuje badanie na przeciwciala rozyczki i toksoplazmozy, bo nie wiem czy w dziecinstwie chorowalam na rozyczke bylo podejrzenie ale pozniej niby sie okazalo ze to co innego. A jak zaczne robic te wszystkie badania to starania sie przesuna a tego nie chce. wiec moze isc na zywiol i po prostu starac sie. jak czytam te wszystkie posty ze dziewczyny biegaja po lekarzach, usg, i to i tamto to marzy mi sie zeby mnie to ominelo, po prostu chce sobie zwyczajnie zajsc w ciaze. zycze tego sobie i Wam - zeby nas te stresy z lekarzami ominely. I jak Asia dostalas ta @ Ja siadam zaraz i przygotowuje sie bo mam w czwartek rozmowe o prace, mam nadzieje ze sie uda :-) Milego dzionka i 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no okresu jeszcze nie mam...ale jwszcze wczoraj dostalam takich kreostek na twarzy tam gdzie zwykle przed @a dzisiaj mi sie snilo ze dostalam i tak chyba wlasnie bedzie i czuje ze to ju tylko kwestia godzin...:(:/ a juz myslalam ze bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałabym dziewczynkę, bo chłopca już mam ale nie nastawiam się aż tak bardzo i celowania też nie było. Celowałam z synem na dziewczynkę a urodził się chłopiec także nie za bardzo się to sprawdza w moim przypadku. Co do imion to nie wiem jeszcze, chociaż dziewczynka to podoba mi się Amelia. Czuję się kiepsko mdli mnie i pobolewa głowa, nic mi się nie chce. I nastrój jakiś taki do niczego, hormony szaleją i nawet płakac mi się chce. Ach najgorsze te pierwsze miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
witam was!mnie to wszystko jedno byle tylko mieć i było zdrowe.ale tak ogólnie to chciałabym miec córeczkę a jesli chodzi o imię to: Andzelika Julia Patrycja Oliwka a clopczyk to Patryk Adrian Krystian to moje typy imion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez niewazne czy chlopczyk czy dziewczynka aby bylo zdrowe:) a imiona to brajan i zuzia a zapasowe to bartosz i amelia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, i zajrzalam poczytac i sie przywitac, bo normalnie spie na okraglo.. Lekarz z badania krwi potwierdzil ciaze a ja nadla nie wierze.. Do tego jakas zdolowana jestem, corka mojego szefa poronila tak bez przyczyny w 12tc, a mlodsze dziewcze 5 lat ode mnie.. Takze jakos nie ma odwagi wpisac sie do tabelki.. Mam nadzieje, ze nastroje innych weselsze, trzymam kciuki za Was wszystkie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj jane to super jak juz lekarz potwierdzil ciąże to juz na pewno zostaniesz mamusią inaczej myslec nie możesz, kochana a jak dlugo się starasz, ile masz lat bo nie ma cie w naszej tabelce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Widze ze w koncu inny temat sie zaczął ;) To dorzucę swoje typy: Anastazja (moj typ), Oliwka ( wybor meza) oraz Zosia( wspolny) A dla chłopca podoba mi sie Igor (maz zdecydowanie przeciwny) Oliwier(wybor meza) i nasz wspolny Antos. Poza tym strasznie podoba mi się imię Dawid, ale to imię męża a Dawida juniora nie chcemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×