Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Kiedys tez marudziłam ze np. miałam w roku 13 @. A teraz to się ciesze :-) Wcześniej miałam cykle 28dniowe, ale pare miesiecy przez tym jak zaczęłiśmy sie starac skróciły mi sie i mam tregularnie co 26 dni ( oczywiscie w naszej tabelce dwa razy sie zakresiałam i wpisałam zły termin @ ) A owu mam 12-14 dni po @. Wiec gdzie za tydzien w piatek bede miala owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cylke 35 dniowe o nic dziwnego. Nie jest to jakas anomalnia napewno. Tak jak mozna miec 25dniowe, albo i krótsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziweczyny, nie kazda kobieta ma wyczuwalna owu. Ja mam, ale nie martwcie sie ze ni czujecie tego. Powiem wam ze kiedyc ogladałam taki fajny program w ktorym robiono dziwczynom zdjecia przed i w trakcie trwania owu. i okazuje sie ze kobiety w trakcie owu, sa dużo atrakcyjniejsze hehe. To dlatego ze podswadomie ich orgaznizm chce zeby zostały zapłodnione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prowadze obserwacji sluzu , ja od czerwca przestałam brać tabletki antykoncepcyjne. nawet trudno mi okreslić jakiej długosci mogę mieć cykle, pierwszy potabletkowy trwał 28 dni, a ostatni 25 dni...i tak na czuja okreslam termin @. A ze sluzem to też jest problem bo po tabletkach sluz jest troche inny :O Wiem,ze ta obserwacja bardzo pomaga, ale jakos nie umiem się za nia zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powaznie - robiono tym samy dziwczynom zdjecia przd i w trakcie owu. I np. w trakcie znikały im przbarwienia na skorze, pryszcze itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zwróciłam na to uwagi ze ma się wieksza ochotę? Ja tak mam od kiedy tylko pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... to będe musiała poobserwować skóre twarzy :) No ja też w sumie w pracy jestem więc wypadało by troche popracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjjj ale naskrobalyscie az 3 str musialam poczytac :-) Nie bylo mnie wczoraj bo nie mialam czasu sorki :-) Moje Kochanie wrocilo i musielismy troche popracowac i zapomnialam o moich wyliczanakach na dziewczynke i poszlismy na calosc :-) W sumie mialam wczoraj 12dc a zaraz ide robic test owulacyjny. czuje ze mam sluz plodny juz od 10dc wiec moze sie UDA. I wiecie co wpisuje sie na uklad, nie bede robic testow do @ ewentualnie dzien po :-) Dziewczyny moze cos w tym jest ze piekniejemy jak mamy owulacje bo ja sie czuje super. Buziaki przesylam i pozytywnych mysli Wam zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ nick wiek ilość starań przewid.termin 1> malutka369......24................1..............26.07 2> karolla8787.......22...............1..............30.07..... ....Łódź 3> Moni_nadzieja...29...............7..............30.07 4> zielona_truskawka..28...........1..............31.07 5> monita30........34..............dużo.......... .03.08 6> violet.............24................2..............03.08... . 7> -=Goga=-........29................1..............14.08 8> Agawa33.........33..............1..............15.08 9. marika27..........27...............1..............15.08 10> teti29............29.............dużo.......ok 17.08 11> lipcowe_marzenie..28.........1...............17.08........K alisz 12> marzenka_s......21............3............ok 18.08 13> ascha33..........33.............duzo...........21.08........ Berlin 14> Dagus83.........26..............3...............22.08...... .Tychy 15> amerie9..........23..............3..............24.08...... .....UK 16> Olka.P...........28..............2...............27.08 17> HopeU...........27...............2..............26.08...... ......UK 18.Yadwinia ........27..............15..............27.08....Niemcy/Zabrz e 19> stokrotka987..30 .............4 ...............27.08 20> Natalya123......24.............2...................??? 21> Marta82.........26.............3...............03.09 22> kaktus26........26.................5...........05.09 23> AsiaAaK...........19..............dużo.......???....... .......... ZACIĄŻONE nick............tydz.ciąży.........termin porodu......płeć....imię Almeria35........3...................kwiecień........... ?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie9 tak się zastanawiałam gdzie wybyłas i co u ciebie? jak tam ze starankami? ja już tego starego topiku nie odwiedzam bo jakoś tam jest więcej zafasolkowanych i rozpakowanych niż staraczek, mi się zaczął drugi cykl starań, ok 18 powinnam dostać @ więc na razie czekam se cierpliwie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope - a powiedz mi jak to jest z tymi testami owu? Jak sie je robi? I ile trzeba robic w trakcie cyklu? Nie wiem nic na ten temat, a może wartałoby zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta ja Ci powiem o tych testach. Bo ja jak tbl odstawiłam to zrobiłam je raz bo była ciekawa. rtam na ulotce wszystko pisze kiedy zacząc je robić, bo to zalezy od długosci cykli.testy owu mówia kiedy moze byc ewentualana owulacja (czyli jak zrobisz test i wyjda dwie krseki to znaczy,ze ewentualna owu bedzie w ciagu 36h (czy jakos tak), ale równie dobrze tej owu moze wcale nie byc, bo cos np w organizmie sie przesunie. nie wiem czy jasno to opisałam. Ja nie robie testów, ale sA osoby którym ponoc one bardzo pomogły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta82 testy robi sie mniej wiecej kiedy przewidujesz owulacje. jesli wychodza 2 kreski jedna ciemniejsza a druga jasniejsza to poziom LH jest niski i trzeba dalej testowac ( mozna juz wieczorem jesli robilas rano). Jesli kreska druga jest podobna lub ciemniejsza od lini odniesienia to znaczy ze w ciagu 12-24 godzin bedzie owulka. podaje ci linka do stronki o testach: http://www.hfsaga.com.pl/np_planowanie_to_cp_budowa.html ta str dotyczy akurat testu Clearblue ale wszystkie dzialaja na tej samej zasadzie. jesli kreski sa podobne to bedzie owulacja za ok 12h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i przed robieniem testu nie powinno sie pic duzo. ja robie tylko orientacyjnie i nie zawsze, teraz akurat mam to robie, chce zobaczyc czy moje pobolewania jajnikow sie potwierdzaja z testem. Fajnie zobaczyc dwie kreski :-) Szkoda ze to nie test ciazowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie wiedziałam z,ę coś pomyliłam, że ta owulka jest za 12 h a nie za 36 h :):):) No ale hope mnie poprawiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie szkodaz,ę to nie test ciażowy... :) A ja słyszałam ,ze jak kobieta jestw ciaży to podobno zawsze na testach owu są dwie kreski :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moim tescie pisze ze jesli sa dwie podobne kreski to bedzie owulacja za 24-36h ale gdziesz czytalam ze za 12 tez moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm...no aj juz nie pamietam co tam pisało na moim tescie, ale pewnie masz racje hope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co marika ja to interpretuje tak ze jak mi wyjda dwie grube krechy to bedzie owulacja na nastepny dzien, bo teraz zrobilam test i wyszly mi podobne minimalnie jest ciensza od drugiej i mam 13dc dzisiaj, wiec owulacje powinnam miec jutro 14dc bo mam cykle regularne 28 dniowe. A jakbysmy chcialy wiedziec juz idealnie to chyba tylko biegac do gina 2 razy dziennie na usg a ja nie mam za chiny takiej mozliwosci bo u mnie to nawet prywatnego nie ma bo nie mieszkam w Polsce, a panstwowy to zapomnij nawet kobiety w ciazy przez 9 m-cy go nie widza. A wlasnie amerie ty tez mieszkasz w UK. Czy u ciebie jest jakis ginekolog prywatny? bo ja tu robilam tylko cytologie w NHS i nic poza tym z damskich spraw, od wszystkiego jest lekarz ogolny niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ja tez tak interpretowałam te kreski i mi sie nawet z testami ta owulka zgodziła, bo miałam @ po 14-15 dniach. ale tak naprawde to tylko usg wykaze kiedy na 100 % jest owu. ja na razie próbuje metoda norm alna :) tzn kocham sie wtedy kiedy mam ochote ( i możliwosci)...w piewrszym tyg po @...no i zobaczymy jakie to da rezultaty w przyszłości. Ale badźmy dobrej mysli i nie panikujmy dziewczyny, w końcu kazdej z nas uda się zafasolkować 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak wy te buzki robicie i te kwiatuszki i serduszka ja umie tylko jedna buzke zrobic :-) ehhhh ciemna jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie9 a może się do was dołącze jeśli pozwolicie, tzn ja też urzęduje na tym topiku do którego ci namary podałam wcześniej ale i tu mogłabym popisac :) ja tez jestem ciekawa jak się te kwiatki robi :) nawet dzis próbowałam takiego zrobić ale za cholerke nie wiem jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja sie zastanawiam gdzie te dzeiwczyny co sa po terminie i nie odzywaja sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×