Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Oj żebyś wiedziała, taka pogoda źle działa na samopoczucie :o u mnie też pod chmurką dzisiaj i jakoś tak sennie. Najchętniej bym spać poszła, a tu trzeba jakoś pracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to samo z pogodą, od wczoraj jest pochmurnie i generalnie mało optymistycznie, w dodatku jakos dziwnie się czuję, trochę tak jakby mnie przeziębienie brało :o a nie chcę brać tabsów żadnych bo nie jestem zwolenniczką szprycowania się chemią a dodatkowo nie wiem jak z tym moim @ będzie więc wolę nie ryzykować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga nie można tyle mysleć na ten temat :) najlepiej się czymś zająć ;) ja jeszcze w tym m-cu nie mysle tak obsesyjnie jak ostatnio :) dwa dni szybko zlecą i będziesz mogła teściorka zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie spojrzałam w tabelkę i widzę, że to dopiero twoje pierwsze staranko więc nie ma się co nakręcać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak piewrsze :) ale już dawno chciałam zacząć tylko w następnym tygodniu mam swój ślub i jaby mi tak wyszło wcześniej to bym się w suknie nie zmieściła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie ciagle zastanawiam czy @ bedzie za dwa dni czy nie...:O Niby staram sie o tym sie myslec i czymś się zajmuje, ale i tak mysli ciagle wokół jednego krązą...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo slubik :) gratuluje w takim razie :) ale pamietaj, że jesli się uda teraz to nici z alkoholu ;) tylko woda w kieliszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie to kobieta starajaca się o dziecko juz nie powinna pić wogóle alkoholu.... :O ...no a ja ostatnio na urlopiku jak byłam to sobie piłam od czasu do czasu lampke winka... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak byłam te dwa ostatnie tygodnie na urlopie to piłam codziennie, wczesniej miałam schizę, że nie powinnam i w ogóle ale doszłam do wniosku, że mam to gdzieś, kobiety robią większe 'zbrodnie' i zachodzą w ciąże i je donoszą więc doszłam do wniosku że nie będę sobie wszystkiego odmawiać tylko dlatego, że się staram a jeśli mi się nie uda zajść w ciąże to na pewno nie dlatego, że się więcej piwa opiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika27 to jakby co teściora robimy razem ;) Dzięki Banmon :) i wiesz co, myślę że jestem gotowa na takie poświęcenie ;) z tą wodą :D. Oj Tobie też już niedużo zostało do @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście nie jestem alkoholikiem żadnym i w ciąży nie ma mowy żebym piła ale nie zamierzać sobie całkowicie teraz wszystkiego odmawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga niby mi został tydzień ale moge też dostać za dwa dni bo u mnie takie krótsze cykle też się zdarzają, na razie z objawów okresowych to boloące piersi choć jeszcze nie tak mocno no i sorki za dokładnośc- to dość mocne uplawy już od dwóch dni :o w sumie jakoś tak dziwnie chyba.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zgadzam się co do tesciora:) A mnie to wogóle piersie przed okresem nie bolą. Zawsze tak miałam, teraz mnie tylko troche sutki bola...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zawsze przed okresem bolą piersi, ale jak narazie jeszcze nie...tylko brzuch troche, mam jakby wzdęcia czy cos takiego...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tęskniłam przez cały dzionek amerie9 ;) :) kurdę tak sobie myslę, że praca non stop na nocki to strasznie ciężkie zajęcie, caly dzionek później jest do dupki i chyba to okropnie męczące musi być, bo z tego co zrozumiałam to ty zawsze tylko na nocki chodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Amerie :) to napewno fajne przeżycie jak narazie to mam stresa :o ale fajnie by było iść do ślubu i być na początku ciąży ;) taki prezencik dla męża... Zawsze na nocke do pracy :o bidulka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga nie się co stresować, wiem, że to się tak łatwo mnie samą stres dopadł z rańca przed ślubem ale już u fryzjera mi przeszło i byłam wyluzowana na maksa :) aż mój M się dziwił :D małe bobo byłoby na pewno super niespodzianką, trzymam kciuki za was dziewczyny, żebyście zobaczyły za te parę dni dwie kreski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! sorki ze sie wcinam ale podczytuje was od czasu do czasu :) chciałam zapytac goge czy moze powiedziec cos wiecej na temat tego lekarza z kraka? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :-) Ja dzis zaszalalam i cale popoludnie sprzatalam, umylam okna i wszysciutko, i potrzaskalam tez szklana polke w lazience :( I zaraz musze zmykac bo moj M jest troszke chory i musze sie nim zaopiekowac :-p utulic i ululac :-D Ahhhhhh Pozdrawiam was wszystkie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sarenka84 :) ten lekarz to ordynator w szpitalu im.Rydygiera. Nazywa się Piotr Marszał i według mnie jest super, polecam :) zresztą masz tu stronke kliniki w której też przyjmuje prywatnie i znajdziesz tu wszystkie dane kontaktowe jeśli jesteś zainteresowana :) http://www.pro-bono.com.pl/zespollek.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci wspólczuje z ta praca po nocach, bo ja bym nie dała rady po nocach pracować... :O Mnie dzisiaj cos brzuch troche pobolewa...ale to chyba ze stresu...bo o @ ciagle mysle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie9 też łącze się we współczuciu, nie wiem czy dałabym radę zasuwać na nocki, chociaż z drugiej strony pewnie kwestia przyzwyczajenia, tylko trzeba sobie poprzestawiać rytm dnia :D marika27 nie myśl o tym czy @ bedzie czy nie, wiem, że to się tak łatwo mówi ale w zasadzie jeśli się coś miało zadziać to już się zadziało teraz tylko trzeba cierpliwie czekać i przede wszystkim w pełnym spokoju, stres podnosi prolaktynę a to wcale dobre nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to ja sprobuje sie wyluzować jak strse ta prolaktyne podnosi :O Masz w pełni racje, jak cos miało sie 'zrobic' to już się zrobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj czytałam artykuł i tam pisami między innymi o stresie i prolaktynie więc chyba to prawda, w każdym razie nie ma się co denerwować ani myśleć o @, jest przecież tyle ciekawszych spraw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie9 ja też mam odkurzacz w brzuchu włączony ;) ciągle mam na coś ochotę, tylko sama nie mam pojęcia na co :D a to jest u mnie zwiastun zbliżającego się @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×