Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Amerie9 nie czekaj do dnia spodziewanej @, tylko leć po test... jak jest Fasolinka to będą 2 kreseczki (może jedna jaśniejsza, ale coś powinno być), najwyżej 2 zrobisz po dniu spodziewanej @, ale ja już bym nie czekała... mnie się wydaje, żeś ciężarna już :D (TFU, TFU NIE ZAPESZAM!!!) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie mam bardzo regularne cykle, co 28 dni, czasem co 27. Ten bol w pachwinie to wlasciwie nie bol, tylko takie lekkie pobolewanie... A juz nie wspomne ze od prawie 2 tygodni mam piersi jak arbuzy:) I oczywiscie caly czas mnie boli dol brzucha jak na okres... Oczywiscie sie pewnie nakrecam, bo chc dzidziusia... No ale ta pachwina jakos mnie niepokoi bo w zyciu tak nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykle mam regularne, co 28 dni. Piersi tez bola, plus dol brzucha tak jak na okres. Tylko ta pachwina tak dziwnie bo w zyciu tak nie mialam... Chyba sie za bardzo nakrecam na ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawka ja myśle, że najlepeij cierpliwie poczekać do dnia spodziewanej @ i później zrobic test, na topiku na którymś kiedys pisałam dziewczyna robiła test 28dc wyszedł negatywny, 30 dc też negatywny i dopiero 33dc wyszedł pozytyw. Wiem, że to się tak latwo mówi aby byc cierpliwym ale innego wyjścia nie ma, przynajmniej ja wychodzę z takiego założenia, że czekam do dnia spodziewanej @. Ostatnio robiłam test przed @ i szkoda było tylko moich nerwów, wahań nastroju i pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawka ja myśle, że najlepeij cierpliwie poczekać do dnia spodziewanej @ i później zrobic test, na topiku na którymś kiedys pisałam dziewczyna robiła test 28dc wyszedł negatywny, 30 dc też negatywny i dopiero 33dc wyszedł pozytyw. Wiem, że to się tak latwo mówi aby byc cierpliwym ale innego wyjścia nie ma, przynajmniej ja wychodzę z takiego założenia, że czekam do dnia spodziewanej @. Ostatnio robiłam test przed @ i szkoda było tylko moich nerwów, wahań nastroju i pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawka ja myśle, że najlepeij cierpliwie poczekać do dnia spodziewanej @ i później zrobic test, na topiku na którymś kiedys pisałam dziewczyna robiła test 28dc wyszedł negatywny, 30 dc też negatywny i dopiero 33dc wyszedł pozytyw. Wiem, że to się tak latwo mówi aby byc cierpliwym ale innego wyjścia nie ma, przynajmniej ja wychodzę z takiego założenia, że czekam do dnia spodziewanej @. Ostatnio robiłam test przed @ i szkoda było tylko moich nerwów, wahań nastroju i pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez mialam dzis problem z wklejaniem wiadomosci, jakos podwojnie sie wklejaly... Wiem ze najlepiej poczekac do @, ale cierpliwosc nie jest moja mocna strona haha:) W zyciu tak nie czekalam na termin okresu jak teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie9 i truskawka czekajcie cierpliwie :) trudne to jak cholera ale po co się nie potrzebnie stresować gdyby test się okazał negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie amerie obiecałaś sobie ;) szybko zleci, jeszcze jak pójdziesz do pracy to nawet się nie obejrzysz jak będziesz test robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie9 ja bym na Twoim miejscu nie czekała... serio... jak się nie mylę i jesteś w ciąży, to ANIA MEDIUM JESTEM!!! Hahahahaha... ;) Mam takie jakieś co do Ciebie przeczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nigdzie nie wybieram :) amerie9 a który to jest dzień twojego cyklu ? kurde chyba muszę się zabrać za sprzątanie ..... bo lekki bałagan w chacie, dobrze, że obiad został z wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Kobietki. Marta82, monitorowanie cyklu zaproponowal mi lekarz. Chodzilam do niego prywatnie... (o dzidzie staralam sie okolo 6 miesiecy)Po koejnej wizycie, rozmowie i widocznym moim zniecierpliwieniu i przede wszytskim stresie, ze pewnie cos ze mna i moimi cyklami nie tak- wyszla propozycja monitorowania. Bylam pare dni przed owulacja, wtedy lekarz zmierzyl pecherzyk i okreslil dzien najwiekszego prawdopodobienstwa wystapienia owulki. Potem mialm przyjsc po owulacji- potwierdzil, ze owulacja odbyla sie. Miedzy czasie zalecil"przytulanie co 2 dni":) Wszytskim z @ przesylam buziaki, trzymajcie sie Kobietki... minie pare dni i znow nastanie przyjemny czas staranek. Za testujace trzymam kciuki:) cos czuje, ze dzis potwierdzi sie, ze zostaniemy internetowymi Ciociami:) POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie9 zapomniałam, że ty masz te długie cykle. Nom jak uważasz z tym testem :) ja bym się jeszcze nie spieszyła ale twoja decyzja, tak czy siak będę trzymała mocno kciuki ;) widzę truskawka, że ty podobnie jak Goga masz piękną prackę :D kafeteria rządzi ;) dobrze, że my kobietki potrafimy być Napoleonami i mamy podzielność uwagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt Banmon, nie narzekam co do pracy, zreszta za granica to jakos sie pracuje bezstresowo i szczerze powiedziawszy za duzo sie nie przemeczam jak widac zreszta hehe:) Czasem to az sie nudze, wiec super ze jestescie tu wszystkie, bo sobie mozna poplotkowac i podtrzymac sie na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie9 po co Ci już te testy owulacyjne?? Ja też przed ciążą miałam długie cykle - takie co 33-34 dni... i co i zaciążyłam... Kupisz je jak będziesz miała pewność, że nie jesteś w ciąży... a póki co to ja i tak coś czuję, żeś ciężarówka już :P (TFU, TFU NIE ZAPESZAM!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami za granicą można na produkcji wylądować ;) wtedy już miodu ni ma ;) grunt to dobrze trafić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie sie jakos udalo z praca, choc czasem to chcialabym cos porobic fizycznie, bo od siedzenia za biurkiem mozna fiola dostac! W ogole jakos dziwnie sie czuje dzisiaj, mam takie jakby lekkie zawroty glowy. No i ta cholerna pachwina!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie mam pytanie. Wlasnie wrocilam z lazienki i mam jakies dziwne uplawy/plamienie!!! Do tego jakos mi tak dziwnie. Okres mam miec w czwartek, wiec to na pewno nie to, tymbardziej ze to raczej jest brazowawe a nie czerwone. Mialas cos takiego kiedys?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem Amerie9 rób test... czekam z niecierpliwością na jego wynik :) Truskawciu Tobie też bym radziła zrobić test - nie zaszkodzi, a może pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie chwile się skupie na pracy i tu nie zaglądam a już tyle sie dzieje.... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawciu nawet testy mogą się czasami mylić... może najpierw wyjść negatywny, a za parę dni pozytywny... moja koleżanka miała okres do 4 miesiąca... także nadzieja jest i tego się trzymaj, dobrze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie ale jeszcze nie wszystko stracone bo może za wcześnie zrobiłaś. Może Ci się czasem ten zapasowy test jeszcze przydać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×